Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 baj. Canon + konzola Tap-in ZADARMO

Ak si v období od 21. januára 2019 do 11. februára 2019, kúpite jeden z uvedených objektívov Tamron rady G2, získate konzolu Tap-in v hodnote 55 € zdarma..

Viac informácií na Tamron Tap-in

Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 baj. Canon Nová generácia, vysoko kvalitného, rýchleho širokouhlého zoom objektívu. SP 15-30mm F / 2.8 Di VC USD G2 (Model A041) Nový vysokorýchlostný ultra širokouhlý objektív so zoomom, SP 15-30mm F / 2.8 Di VC USD G2 (Model 041), pre full frame DSLR fotoaparáty. Po získanom renomé s veľmi kvalitným širokouhlým zoom objektívom, model A012, Tamron nadväzuje na tradíciu vysokého optického výkonu a prichádza s novým modelom SP 15-30mm F / 2.8 Di VC USD G2 (Model A041). Po začlenení nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical), rovnako ako hromadných LD (Low Dispersion) elementov bolo minimalizované skreslenie a bočná chromatická aberácia, ktoré sú častým problémom u širokouhlých objektívov. K obmedzeniu zábleskov a tieňov bol použitý novo vyvinutý XGM (Expand Glass Molded Aspherical) povrch objektívu. Tento vysoko rýchlostné ultraširoký zoom objektív s F / 2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúce na 15mm sa môže pochváliť vynikajúcim výkonom. Navyše, vstavaná IPU jednotka (Micro.Processing Unit) značne zlepšuje rýchlosť a precíznosť stabilizácie a automatického ostrenia. Tento vysoko rýchlostný širokouhlý zoom objektív je model novej generácie, vyznačujúce sa vysokou kvalitou a prvotriednou optikou, ktorá oživí vaše fotografické zážitky. S uvedením tohto modelu sa Tamron môže pochváliť už s tromi modelmi, ktoré nesú označenie G2 vrátane stabilizácie VC a F / 2.8.
Výrobca:
Tamron
Obj. čislo:
581230
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 389,00 € 1 157,50 €
-+

Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 baj. Canon + konzola Tap-in ZADARMO

Vlastnosti objektívu
1. Vysoko kvalitný a rýchly širokouhlý zoom objektív
Tento širokouhlý objektív disponuje s F / 2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúce na 15mm. Táto kombinácia ponúka veľké rozlíšenie aj po okrajoch obrázku. Tamron vďaka začlenenie nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical), rovnako ako hromadných LD (Low Dispersion) elementov, ktoré redukujú skreslenie a bočné chromatickú aberáciu, dosiahol takého rozlíšenie, ktorým sa môžu pochváliť objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

2. Novo vyvinutá AX povrchová úprava
AX povrchová úprava (Anti-reflection Expand) je veľmi efektívna pre širokouhlé objektívy s vlastnosťou prepúšťať čo najmenej nežiaduceho svetla z okrajových oblastí a kontrolovať tak tok lúčov, ktoré ovplyvňujú kvalitu obrazu. AX je revolučná, patentovaná technológia, ktorú Tamron vyvíjal za pomocou tajného výskumu. Táto nová povrchová úprava odráža lúče v okrajových oblastiach v rovnakom pomere ako uprostred a nielen že prekonáva a zvláda problémy so zakrivením, ale tiež dokáže prekonať problémy spojené s tradične vyrábaným vypuklým povrchom. Okrem toho je tento model spolu s eBand povrchovou úpravou (Extended Bandwidth and Angular-Dependency), ktorá uplatňuje nanotechnológiu a BBAR povrchovou úpravou (Broad-Band Anti-Reflection), ktorá efektívne eliminuje tvorbu nežiaducich odleskov a tieňa a pritom poskytuje jedinečný a mimoriadne výnimočný , čistý obraz od kraja po okraj.

3. Vysoko rýchlostné automatické ostrenie AF
Vďaka vysokorýchlostnému duálnemu Dual IPU (mikroprocesorová jednotka) a USD (ultrazvukový motor), poskytuje tento model veľmi rýchly, tichý a vysoko precízne výkon automatického ostrenia s vynikajúcou kompenzáciou vibrácií.

4. VC zaručí ostrosť obrazu
Tamron zverejnil ako prvý na svete vysoko rýchlostný širokouhlý zoom obketiv s F / 2.8, ktorý je vybavený s VC mechanizmom (stabilizácia obrazu). Tento model druhej generácie bol ešte vylepšený o nové mechanizmy, ktoré prekoná starý model A012.

5. Zadný filter
Model A041 umožňuje Canon užívateľom (EF) použiť a nasadiť filtre na zadnú stranu objektívu a zamedziť tak problémom spojeným s nasadzovaním filtrov na prednú stranu vypuklé šošovky.

6. Vylepšená a odolná fluoridová povrchová úprava
Povrchová úprava prednej časti objektívu, ktorá odvádza mastnoty a vodu. Objektív je tak nenáročný na údržbu a viac odolný proti odtlačkom prstov, prachu, vlhkosti a iným nečistotám.

7. Nový dizajn
S novým SP dizajnom, model A041 vykazuje rovnakej kvality a vlastnosti ako ostatné dva Tamron G2 modely (SP 24-70mm F / 2.8 Di VC USD G2 (Model A032) a SP 70-200mm F / 2.8 Di VC USD G2 (Model A025) .

8. Plne kompatibilný s telekonvertorom a konzolou TAP-in ConsoleTM

9. Konštrukcia tohto modelu je odolná proti vlhkosti.

10. Séria SP
Úlohou objektívov v SP sérii je plniť náročné požiadavky užívateľov a ponúknuť radosť a zábavu pri používaní. Vďaka implementácii SP séria sa podarilo zvýšiť optikou výkon a kvalitu obrazu, kompatibilný s poslednými high-pixel fotoaparátmi.


ŠPECIFIKÁCIA
Model: A041
Ohnisková vzdialenosť: 15-30mm
Svetelnosť: F / 2.8
Uhol pohľadu (diagonálne): 110 ° 32 '- 71 ° 35' (pre full-frame DSLR)
: 85 ° 52 '- 49 ° 54' (pre APS-C DSLR)
Optická konštrukcia: 18 členov v 13 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0.28 cm pri plnom priblížení
Maximálny pomer zväčšenia: 1: 5 (f = 30mm)
Priemer závitu filtra: N / A *
Maximálny priemer: ?98.4mm
Dĺžka 142.5mm
Váha: for Canon 1,110g
Lamely clony: 9 (kruhová clona) ***
Minimálna svetelnosť: F / 22
Stabilizácia obrazu: 4.5 stopy (TELE)
(Canon: EOS-5D MKIII / Nikon: D810)
Štandardné príslušenstvo: Slnečná clona, zadné a predné krytka
Bajonet: Canon

Špecifikácia Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 baj. Canon + konzola Tap-in ZADARMO

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 389,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod