Sony Alpha A7 Mk.II + Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS + CASHBACK 200€!


Využite zimný Sony CASHBACK a získajte späť až 200€! Akcia platí od 1.11.2017 do 31.1.2018. Pre uplatnenie CASHBACKu je potrebné sa registrovať do 15.2.2018. Registráciu a viac informácií o akcii nájdete na www.sony.sk/cashback.

Sony Alpha A7 Mk.II je systémový fotoaparát, ktorý v sebe spája výhody kompaktného tela, 24,3MPix Full Frame CMOS snímača a rozumnej ceny. Fotoaparát je vybavený kvalitným elektronickým OLED hľadáčikom a vstavaným Wi-Fi modulom.
Výrobca:
Sony
Obj. číslo:
ILCE7M2KB.CEC
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
1 759,00 € 1 465,83 €
-+
Akcia

Sony Alpha A7 Mk.II + Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS + CASHBACK 200€!

Sony Alpha A7 Mk.II je prvý systémovým fotoaparátom Sony vybaveným v piatich osiach stabilizovaným Full-Frame CMOS snímačom. Sony je popri Leice stalo iba druhým výrobcom, ktorý dokázal zvládnuť konštrukciu a technológiu kompaktného tela systémového fotoaparátu s výmennými objektívmi vybaveného CMOS snímačom veľkosti Full-Frame (veľkosť kinofilmového políčka – 23,9x35,8mm). Fotoaparát konštrukčne vychádza z predchodcu Sony Alpha A7 a je rovnako nabitý tými najmodernejšími technológiami z dielne Sony. Je vybavený vstavaným špičkovým elektronickým hľadáčikom s OLED technológiou a rozlíšením 2 400 000 Pix. Okrem hľadáčika má aj zabudovaný Wi-Fi modul, ktorý Vám umožní zdieľať vašu tvorbu s priateľmi na sociálnych sieťach. A toto všetko je zaodeté do odolného a voči vode a prachu utesneného kovového tela, z pevných magnéziovo-hliníkových zliatin.

Jeden z najmenších a najľahších fotografický systém s Full-Frame snímačom:
Sony Alpha A7 Mk.II je momentálne spolu s predošlou generáciou najmenším a najľahším Full-Frame systémový fotoaparátom s výmennými objektívmi na svete. V až piatich osiach stabilizovaný 24,3MPix Exmor CMOS obrazový snímač veľkosti kinofilmového políčka (Full-Frame) ponúka špičkovú obrazovú kvalitu fotografií.

Brilantná obrazová kvalita:
Osvedčený 24,3MPix Exmor CMOS senzor veľkosti kinofilmového políčka (23,9 x 35,8mm), ktorým disponuje nový Sony Alpha A7 Mk.II predstavuje špičkový snímač, ktorý vás uvedie do úplne nového štandardu obrazovej kvality v tejto triede fotoaparátov. Snímač zachytáva fotografie špičkovej kvality s mimoriadne jemnou gradáciou farebných odtieňov, mimoriadne nízkou úrovňou šumu a vo vysokom rozlíšení. Snímač pracuje v natívnom rozsahu citlivostí ISO 100 -25600 a je ho možné softvérovo rozšíriť až na ISO 50-25600. Výbornému snímaču sekunduje rýchly a výkonný procesor spracovania obrazu BIONZ® X, ktorý zvláda spracovanie a ukladanie RAW+JPEG súborov v 14-bitovej farebnej hĺbke na kanál rýchlosťou až 5 obr./s.

Procesor spracovania obrazu novej generácie BIONZ® X:
Sony BIONZ® X je overeným obrazovým procesorom a systémový fotoaparát Sony Alpha A7 Mk.II je jedným z prvých modelov, ktoré sú ním vybavené. BIONZ® X je mimoriadne výkonným obrazovým procesorom, ktorý v okamžiku zhodnotí expozičné podmienky, verne reprodukuje textúry, detaily, ostrosť, farby, jemnosť farebných prechodov a to všetko potom v 14-bitovej farebnej hĺbke, pri plnom rozlíšení uloží na pamäťovú kartu ako fotografie v RAW + JPEG súboroch rýchlosťou 5 obr./s. Vďaka LSI vstupom (veľkokapacitným vstupom), ktoré umožňujú rýchlejšie počiatočné spracovanie dát dosiahnete rýchlejšie ukladanie výsledných fotografií a videosekvencií a to s realistickejším obrazom, bohatšou gradáciou, prirodzenými detailmi a nižším šumom.

Bleskovo rýchle a presné zaostrovanie porovnateľné s DSLR:
Pre výrazné zvýšenie rýchlosti zaostrovania používa fotoaparát hybridný systém automatického zaostrovania. Tento hybridný systém automatického zaostrovania pracuje s najnovšími zrýchlenými zaostrovacími algoritmami SOD (Spatial Object Detection – rámcová detekcia objektov) a kombinuje v sebe rýchlosť fázovej detekcie AF s vysokou presnosťou kontrastnej detekcie AF. Celý systém pracuje tak, že najprv začne objektív zaostrovať pomocou fázovej detekcie so 117-timi bodmi a ten rýchlo a efektívne priblíži objekt na ktorý sa ostrí do poľa zaostrenia. Potom nad zaostrením preberie kontrolu zaostrovací systém s kontrastnou detekciou so širokým pokrytím záberu, ktorý precízne za okamih dokončí zaostrenie. Zaostrovací systém je od začiatku navrhnutý pre prácu s Full-Frame snímačom a to mu zaručuje mimoriadnu rýchlosť a presnosť zaostrenia.

Zaostrený na oko:
Sony zdokonalilo zaostrovanie pridaním módu zaostrenia na oko, ktoré sa výborne hodí napríklad pri portrétoch s nízkou hĺbkou ostrosti. Zostrenie na oko sa dá veľmi jednoducho aktivovať pomocou užívateľsky nastaviteľného tlačidla (na ktoré si tuto funkciu naprogramujete) a po jeho aktivácii Vám v hľadáčiku zelený rámček potvrdí zaostrenie na oko u fotografovaného objektu. Detekcia očí je extrémne presná a je možné zaostrovať aj iba na jedno oko. Vďaka tomuto spôsobu sa Vám podaria veľmi pôsobivé portréty so správnym zaostrením na oko.

Kompatibilita bajonetu:
Fotoaparát Sony Alpha A7 Mk.II je plne kompatibilný s bajonetom Sony E, čo zahŕňa celú plejádu objektívov Sony, Sony G, Carl Zeiss®. Vďaka takto koncipovanému systému už nebudete mať problém s výberom toho správneho objektívu.

Redukcia bajonetu pre objektívy s bajonetom Sony A:
Okrem objektívov s bajonetom Sony E je možné vďaka redukciám Sony LA-EA3 a Sony LA-EA4 namontovať akýkoľvek objektív s bajonetom Sony A. Redukcia Sony LA-EA4 je vybavená vstavaným AF motorčekom, mechanizmom pohybu clony a technológiou polopriepustného zrkadla, ktorá umožňuje kontinuálne zaostrovať pomocou fázovej detekcie AF aj objektívom ktoré nemajú vstavaný zaostrovací motorček. Obidve redukcie sú vybavené v dolnej časti otvorom so závitom na statívovú skrutku.

Rýchle a intuitívne ovládanie:
Ergonómia ovládania tohto nového modelu je na vysokej profesionálnej úrovni, vďaka Quick Navi Pro, ktoré robí ovládanie prehľadné a rýchle. Na LCD monitore je možné jednoducho zobraziť všetky dôležité expozičné informácie a aj prehľadné menu. Vďaka tomu môžete rýchlo zmeniť nastavenia tak ako si to momentálna situácia vyžaduje.

Kvalitný vysoko kontrastný OLED hľadáčik:
Kontrastný farebný elektronický 0,5“ XGA OLED hľadáčik s vysokým rozlíšením 2,4MPix ponúka 100% pokrytie uhla záberu a zväčšenie až 0,71x pri ohnisku 50mm. Jedná sa o rovnaký elektronický hľadáčik aký používa vlajková loď firmy Sony v oblasti digitálnych zrkadloviek Sony A99. Hľadáčik verne zobrazuje obraz snímaný snímačom fotoaparátu s nebadateľným opozdením pri pohybujúcich sa objektoch. Hľadáčik vám v reálnom čase zobrazuje aj zmenu expozície prejavovanú stmavením či zosvetlením obrazu v hľadáčiku, ktorý má bohatú gradáciu, trojnásobný kontrast.

3“ výklopný Xtra Fine™ LCD monitor s rozlíšením 921 600Pix:
Fotoaparát je vybavený výklopným 3“ LCD monitorom s technológiou Xtra Fine™ a rozlíšením 1 228 800Pix. Monitor je osadený do výklopného rámu ktorý mu umožňuje vyklopiť sa približne o 84° nahor a o 45°nadol. Monitor umožňuje jednoducho prechádzať ponukami menu a zobrazuje aj živý náhľad fotografovanej scény vďaka technológii WhiteMagic™, ktorá výrazne zvyšuje viditeľnosť obrazovky za jasného denného svetla. LCD monitor je vďaka svojim vlastnostiam veľmi vhodný pri manuálnom zaostrovaní ako aj pri fotografovaní z nezvyčaných polôh (podhľad, nadhľad).

Full HD video:
Natáčajte Full HD videozáznam (1920x1080/60i/60p/24p) v nekomprimovanom formáte a sťahujte si ho do svojej PC stanici na ďalšie spracovanie cez rozhranie HDMI®. Pri natáčaní videa si môžete vybrať kodek AVCHD ™ pre super jemnú 60p, štandardnú 60i, alebo filmovú 24p frekvenciu, prípadne MP4 kodek pre menšie súbory, optimalizované pre web.

Jednoduchosť Wi-Fi prepojenia na tablety a smartfóny:
Sony Alpha A7 Mk.II disponuje vstavaným Wi-Fi/NFC modulom pre pohodlný a bezproblémový bezdrôtový prenos vašej tvorby na kompatibilné Wi-Fi zariadenia. Použité zariadenia Wi-Fi, alebo NFC (Nera Field Comunication) sú kompatibilné s Android ™ ako aj iOS tabletmi a telefónmi a ich prepojenie sa uskutočňuje automaticky bez nutnosti zložitého nastavovania. Vďaka tomuto prepojeniu je možné aj na diaľku ovládať spúšť skrz váš tablet alebo smartphone.

Sony AF 28-70mm f/3.5-5.6 OSS:
Sony AF 28-70mm f/3.5-5.6 OSS je základný transfokačný objektív strednej triedy určený pre systémové fotoaparáty a D-SLT zrkadlovky Sony so snímačom veľkosti Full-Frame. Tento všestranný objektív sa výborne hodí ako cestovný zoom. Je vybavený stabilizáciou obrazu a pokročilou optickou konštrukciou využívajúcou tri asférické šošovky pre korekciu skreslenia a jednu šošovku zo špeciálneho nízko-rozptylového ED skla, ktoré výrazne obmedzí vznik chromatickej aberácie. Objektív je ľahkej a robustnej konštrukcie, ktorá je utesnená voči prachu a stekajúcej vode.


Obsah balenia:
Systémový fotoaparát Sony Alpha A7 Mk.II:
Fotoaparát: Sony Alpha A7 Mk.II – Telo
Akumulátor: Sony NP-FW50
Nabíjací adaptér: Sony AC-UUD11 AC Adapter + napájací kábel
Popruh: Sony STP-XH70
Gumová očnica: Sony FDA-EP
Krytka bajonetu: Sony ALC-R1EM
Krytka sánok blesku: Sony FA-SHC1M
USB kábel: Sony USB/Micro USB kábel
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Objektív Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS:
Objektív: Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS
Predná krytka objektívu: Sony ALC-F55S
Zadná krytka objektívu: Sony ALC-R1EM
Slnečná clona: Sony ALC-SH132

Špecifikácia Sony Alpha A7 Mk.II + Sony FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS + CASHBACK 200€!

Veľkosť snímača:Snímače Full Frame/FX DSLR
Počet megapixelov:24,3
Citlivosť ISO:100 - 25600
Rýchlosť sekvenčného snímania:5
Rýchlosť uzávierky:1/8000 - 30
Rozlíšenie videa:1920 x 1080
Stabilizátor obrazu:Stabilizátor snímača obrazu
Typ záznamového média:SD/SDHC/SDXC + MS-Duo/MS-Pro-Duo/MS-Pro-HG-Duo karta
Vstavaný GPS modul:Nie je vybavený GPS príjmačom
Hmotnosť fotoaparátu:599

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 759,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod