Sigma POL filter 95mm WR

SIGMA CPL 105MM WR CIRKULÁRNY POLARIZAČNÝ FILTER Cirkulárny polarizačný filter Sigma CPL WR, umožňuje znížiť odrazy, zvyšuje sýtosť farieb a výrazne pomáha lepšiemu podaniu vysoko svetlých miest v rámci scény (oblaky, kamene ...). Polarizačné filtre sú základom pre krajinársku i portrétnu fotografiu v exteriéri.
Výrobca:
Sigma
Obj. čislo:
104395
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
189,00 € 157,50 €
-+

Sigma POL filter 95mm WR

SIGMA CPL 105MM WR CIRKULÁRNY POLARIZAČNÝ FILTER
Cirkulárny polarizačný filter Sigma CPL WR, umožňuje znížiť odrazy, zvyšuje sýtosť farieb a výrazne pomáha lepšiemu podaniu vysoko svetlých miest v rámci scény (oblaky, kamene ...). Polarizačné filtre sú základom pre krajinársku i portrétnu fotografiu v exteriéri.
WR Kruhový polarizačný filter
je nevyhnutný pre fotografovanie krajiny a scenérie, pretože potláča povrchovej odrazy. Je štandardne dodávaný s povlakom WR Sigma.
Sigma WR (voda odpudzujúce) filtre sú vybavené nové antireflexnou vrstvou a systémom "Glass mounting", ktoré prispievajú k mimoriadne vysokej kvalite obrazu. Filter je určený pre digitálne zrkadlovky.

S filtrom Sigma WR CPL, sa priepustnosť svetla zvýši o 30%, v porovnaní s konvenčným polarizačným filtrom, čo umožňuje ľahšie zobrazenie v hľadáčiku.
Navyše, farby, tón a sýtosť sú intenzívnejšie, zatiaľ čo tiene a tmavšie miesta sú podávané s lepšou gradáciou a kontrastom.
WR Kruhový polarizačný filter tiež vyhladzuje nežiaduce odrazy z okien a vody, zvyšuje kontrast fotografovanej krajiny, a stmavuje modré nebo. WR náter Sigma ponúka vynikajúcu odpudivosť vody a oleja a odtlačky prstov je možné jednoducho a rýchlo odstrániť.

Multi-Coated vrstvy
Keď porovnáte štandardný antireflexný náter iných značiek, výhody ultra-low Multi-Coated antireflexných vrstiev Sigmy sú zrejme a zábery sú krištáľovo čisté.
CCD alebo CMOS snímače fotoaparátov sú vysoko reflexné a teda náchylnejšie na odrazy. Sigma Profesionálne filtre výrazne znižujú množstov odrazov na snímacích čipoch.

Kľúčové vlastnosti - Optimalizácia
1. Black-Rimmed Glass - Znižuje odraz svetla z okraja filtra.
2. Premium Hard Anodized Black Frame Finish - Esteticky funkčný dizajn, ktorý je prispôsobený pre profesionálne objektívy
3. Low Profile Filter - nízky rámik zabraňuje vinetácii širokouhlych objektívov. je navrhnutý tak, aby nezavadzal krytke.
4. Easy-Grip - Protisklzová montáž a demontáž filtra.

Antistatický povrch
Filter má antistatický povrch pomáha predchádzať tvorbe statickej elektriny, priťahovať prach a ďalšie častíc ktoré môžu inak ľahko značictiť filter a objektív.

Vodeodpudivá vrstva
Povrch filtra je potiahnutý špeciálnou vrstvou, ktorá odpudzuje vodu, olej a podobne... Táto vrstva odpudzuje aj prach a zároveň, vďaka nej môžete objektív jednoducho utireť a očistiť bez námahy, nakoľko nečistoty naň nepriľnú.


Vhodný aj pre širokouhle objektívy
Nízkoprofilový okraj filtra zabraňuje vinetácii pri použití so širokouhymi objektívmi.

Praktické ochrané puzdro
Filter je dodávaný v praktickom ochrannom puzdre, ktoré je vyrobené zo špeciálneho plexiskla, ktorý je zároveň pevnejšie a pružnejšie, preto spoľahlivo chráni filter pri páde pred poškodením.

Vyrobené v Japonsku
filtre Sigma sú vyrobené kompletne v Japonsku, vrátane všetkých jednotlivých procesov používaných pri jeho výrobe.

Špecifikácia Sigma POL filter 95mm WR

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 189,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod