Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art, baj. Canon+dock, použitý tovar

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art je extrémne svetelný širokouhlý objektív s klasickým ohniskom 35mm. Objektív z novej rady Art ponúka nekompromisný optický výkon, vysokú svetelnosť a rýchle a presné zaostrovanie s ultrasonickým motorčekom HSM.
Výrobca:
Sigma
Obj. čislo:
23055/20
Dostupnosť tovaru:
V predajni
550,00 € 458,33 €

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art, baj. Canon+dock, použitý tovar

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art je profesionálny širokouhlý objektívom s vysokou svetelnosťou f/1.4 a nekompromisnou obrazovou kvalitou od okraja po okraj. Objektív je navrhnutý pre použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami vybavenými snímačmi veľkosti Full Frame/FX. Objektív ponúka klasické 35mm ohnisko pri sveteľnosti f/1.4 ktoré sa hodí pre fotografovanie života v meste (street), krajinársku fotografiu, fotografiu zátišia, momentky a príležitostnú fotografiu. Objektív je zaradený do série Art, ktorá kladie mimoriadny dôraz na obrazovú kvalitu. Tá sa opiera o kvalitnú optickú sústavu pozostávajúcu z 13 optických členov (šošoviek) z lisovaného optického skla zoradených do 11 optických skupín. Pre korekciu skreslenia v širokouhlej oblasti využíva objektív dve špeciálne šošovky s asféricky tvarovaným povrchom. Korekciu chromatickej vady zabezpečuje štvorica šošoviek z SLD skla (optického skla s špeciálne nízkym rozptylom svetla). Okrem SLD a asféricky tvarovaných šošoviek je do optickej sústavy zaradená ešte jedna šošovka z FLD skla. Zaostrovacia skupina šošoviek sa pohybuje vo vnútri tubusu objektívu a je vyrobená ako tzv. plávajúca – čo umožňuje dokonalé zaostrenie aj pri fotografovaní na minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť – 0,3m. Objektív je vybavený najnovším ultrasonickým zaostrovacím motorčekom Hyper Sonic Motor (HSM), s ktorým objektív ostrí mimoriadne presne, rýchlo a takmer bezhlučne. Objektív je vybavený 9 lamelovou vykrajovanou clonou, ktorá umožňuje dokonalé rozostrenie pozadia do nádherného bookehu. Konštrukcia objektívu je robustná, ale ľahká, k čomu využíva špeciálne termo kompozitné materiály (TSC) znižujúce hmotnosť pri zachovaní mimoriadnej odolnosti. Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art momentálne predčí svojou cenou a optickou kvalitou všetkých svojich súčasných konkurentov a posúva hranice možného o poriadny kus. Predstavuje tak nový štandard v konštrukcii širokouhlých objektívov s klasickými ohniskovými vzdialenosťami.

K objektívu je možné si dokúpiť špeciálny adaptér Sigma USB Dock Compatibility, vďaka ktorému si môžete pravidelne aktualizovať firmware vo vašom objektíve, čím odpadá nutnosť návštevy špecializovaných servisov v prípade nekompatibility komunikačných protokolov medzi objektívom a fotoaparátom.

Vlastnosti objektívu Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art:
• Profesionálny širokouhlý objektív s ohniskom 35mm
• Vysoká svetelnosť f/1.4
• Nekompromisná obrazová kvalita
• Konštrukcia z horčíkovej zliatiny
• Rýchle automatické zaostrovanie s ultrasonickým HSM motorčekom
• Vnútorné ostrenie, neotáčajúci sa predný člen
• Inštinktívne ovládacie prvky zaostrovania pre lepšiu prácu s ostrením

Špecifikácie objektívu Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art:
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Zorný uhol (diag.): 63,4°
Konštrukcia optickej sústavy (členy/skupiny): 13/11
Počet lamiel clony: 9
Minimálna clona: f/1.4
Maximálna clona: f/16
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,3m
Maximálne zväčšenie: 0,192x (1:5,2)
Pohon automatického zaostrovania: Ultrasonický motor prstencového typu HSM
Priemer filtrov: 67mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 77mm x 94mm
Hmotnosť objektívu: 665g
Bajonet: Canon

Balenie obsahuje aj Sigma dockovaciu stanicu (Sigma USB Dock je elektronický programovací adaptér objektívov Sigma s ktorým si vďaka programu Sigma Optimalization PRO môžete sami aktualizovať firmware vašich objektívov ako aj upravovať rôzne nastavenia objektívu včetne mikro adjustment)

Špecifikácia Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art, baj. Canon+dock, použitý tovar

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 550,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod