Saramonic UwMic9 (TX9 +TX9 +RX9) s kufríkom SR-C6

Kompletná bezdrôtová mikrofónna sada Saramonic UwMic9 (TX9 + TX9 + RX9) s dvoma UHF vysielačmi, dvoma klopovým mikrofónmi a jedným dvojkanálovým prijímačom s možnosťou pripojenia k fotoaparátu, ktorá poskytuje spoľahlivý zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite. Systém Saramonic UwMic9 umožňuje synchronizáciu zvuku pre 2 samostatné osoby. Je ideálny pre použitie s DSLR, bezzrkadlovky, videokamerami alebo prenosnými audio rekordéry pre zhotovovanie rozhovorov, filmového dialógu, nahrávanie v teréne, televízne vysielanie, vlogování, videá na YouTube a ďalšie.
Výrobca:
Saramonic
Obj. čislo:
111295
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
459,00 € 382,50 €
-+

Saramonic UwMic9 (TX9 +TX9 +RX9) s kufríkom SR-C6

Tento set Saramonic v odolnom celokovovom prevedení disponuje ľahko čitateľnými podsvietenými LCD displejmi, má veľmi jednoduché ovládanie a funguje okamžite po vybalení. Stačí pripojiť mikrofóny, zapnúť napájanie a môžete pracovať.

Vysielače používajú spektrum UHF (Ultra High Frequency), ktoré vám pomôže vyhnúť sa rušeniu a jeho rozsah 514-596 MHz nie je ovplyvnený zákazom FCC frekvencie 600 MHz. K dispozícii je 96 kanálov, ktoré vám umožnia bez problémov používať viac UwMic9 systémov súčasne. Funkcia automatického skenovania s dosahom až do vzdialenosti 100 m pre vás nájde najvhodnejšie kanály a infračervené vysielanie uľahčuje ich synchronizáciu.

Tento flexibilný systém možno použiť aj na prenos line-level audia, čo môže byť užitočné pri svadbách a iných udalostiach, kde potrebujete bezdrôtovo nahrávať krištáľovo čistý zvuk zo zvukového sprievodu. Prijímač má vstavaný výstup pre slúchadlá, takže môžete monitorovať zvuk aj v prípade, že váš fotoaparát tento výstup neobsahuje.

Tlačidlo napájania na vysielači TX9 možno ľahko nastaviť do režimu "uzamknuté", aby sa zabránilo náhodnému vypnutie pri použití. Ak osoba, ktorá nosí klopový mikrofón potrebuje súkromie, rýchle stlačení tlačidla zapne funkciu "mute" a blikajúca červená dióda LED vám pripomenie aby ste ju nezabudli znovu zapnúť.

Uzamykateľné káble s konektorom 1/8 "(3,5 mm) a výstupné káble XLR sú súčasťou balenia. Sada je dodávaná v praktickom kufríku SR-C6, vďaka ktorému sa ľahko skladuje a prenáša medzi nakrúcaniami.

Ďalšou veľkou výhodou je, že systém UwMic9 je rozšíriteľný. Voliteľné vysielače a výstupné káble (predávané samostatne) sú k dispozícii, čo vám ponúka bezkonkurenčnú flexibilitu. Umožňujú pridať bezdrôtový ručný mikrofón alebo bezdrôtový plug-in vysielač a pripojiť priložený prijímač RX9 k šikovným telefónom, tabletom, počítačom, kamerám GoPro a ďalším. UwMic9 RX9 + TX9 + TX9 je vysoko kvalitný systém s profesionálnymi funkciami, vynikajúcou kvalitou zvuku a bezkonkurenčnou cenou, ktorá je šetrná k vášmu rozpočtu.

Hlavné vlastnosti:
Spoľahlivý zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite
Dvojkanálový prijímač pracuje súčasne s dvoma vysielačmi
96 voliteľných kanálov vo 2 skupinách (A a B)
Prevádzkový dosah: viac než 100 metrov v otvorených priestoroch alebo 60 metrov v priestore s prekážkami
Ľahko čitateľné LCD displeje
Vhodné pre použitie s DSLR, videokamerami, inteligentnými telefónmi, kamerami GoPro a počítačmi pomocou rôznych dostupných káblov

Technické parametre:
Audio výstup (RX9): 3.5 mm jack
Audio vstup (TX9): 3.5 mm jack
Audio output level: -60 dBV
Headphone out level: 30mW (16 ?)
Frekvenčný rozsah: 514 MHz - 596 MHz
Citlivosť prijímača: -95 dBm
Pomer signálu k šumu: 70 dB alebo viac
Hlasové oneskorenia: 12 ms
Referenčný odchýlka: ± 5 kHz (-60 dBV, 1 kHz input)
Frekvenčný odozva: 40 Hz - 18 kHz (+/- 3dB)
Skreslenie: 0.5% alebo menej
Potlačenie otrasov: -60 dB
Referenčná úroveň vstupu: -60 dBV (MIC vstup, 0 dB útlm)
Napájanie: 2 AA batérie
Rozmery: 170,9 × 63,5 × 30,0 mm

Špecifikácia Saramonic UwMic9 (TX9 +TX9 +RX9) s kufríkom SR-C6

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 459,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod