Predajňa je otvorená.

Samyang 85mm f/1.4 AS IF UMC, baj. Micro 4/3 Olympus/Panasonic

Samyang 85mm f/1.4 IF MC Aspherical je vysoko svetelný portrétny 85mm objektív určený predovšetkým pre natáčanie fotografovanie klasických aj amerických portrétov ako aj portrétov celých osôb.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
840145
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
349,00 290,83 €
-+

Samyang 85mm f/1.4 AS IF UMC, baj. Micro 4/3 Olympus/Panasonic

Samyang 85mm f/1.4 IF MC Aspherical je vysoko svetelný portrétny objektív, ktorý je určený pre použitie na Micro 4/3 systémových digitálnych fotoaparátoch (CSC) Olympus/Panasonic. Pri nasadení na Micro 4/3 systémové digitálne fotoaparáty vám poskytne objektív uhol záberu 13,9° pri 170mm klasickej ohniskovej vzdialenosti po prepočte na kinofilm (2x crop faktor). Objektív má bajonetovú špeciálne tvarovanú (tzv. vykrajovanú) slnečnú clonu pre zabránenie vyniknutiu bočného svetla ktoré by mohlo zhoršiť výslednú obrazovú kvalitu.

Samotná optická konštrukcia objektívu ako sa už vyššie spomína je bez zmeny. Pozostáva z 9-tich šošoviek zoradených do 7-mich skupín a je vybavená jednou asféricky tvarovanou šošovkou korigujúcou okrem chromatickej vady najmä skreslenie (deformáciu) obrazu. Optická sústava využíva viacvrstvové antireflexné vrstvy MC – Multi Coated, ktoré pomáhajú výrazne obmedzovať vznik nežiaducich farebných odleskov a tzv. duchov. Objektív využíva optickú sústavu s vnútorným ostrením (Inter Focus - IF), vďaka čomu sa zaostrovacia skupina šošoviek pohybuje sa iba vo vnútri tubusu objektívu. Veľkosť objektívu sa tak pri zaostrovaní nemení a neotáča sa ani predný optický člen.

Objektív Samyang 85mm f/1.4 IF MC Aspherical sa vyznačuje skutočne mimoriadnou obrazovou kvalitou, vysokou ostrosťou aj v rohoch obrazu, malou hĺbkou ostrosti s nádherným bookehom, výbornou kvalitou spracovania a robustnosťou, ktorú by ste čakali od profesionálneho objektívu a výborne poslúži nielen nadšencom filmu, ale aj fotografom. Objektív sa dodáva v balení spolu s vykrajovanou bajonetovou slnečnou clonou, prednou krytkou, zadnou krytkou a s mäkkým prepravným puzdrom.

Technické parametre objektívu Samyang 85mm f/1.4 IF MC Aspherical:
Bajonet: Micro 4/3 Olympus/Panasonic
Ohnisková vzdialenosť: 170mm
Maximálna clona: f/1.4
Minimálna clona: f/22
Zorný uhol: 13,9°
Konštrukcia objektívu: 9 členov / 7 skupín
Počet lamiel clony: 8
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 1m
Priemer filtrového závitu: 72mm
Rozmery: 78 x 72,2mm
Hmotnosť: 513g
Dodávané príslušenstvo: predná, zadná krytka a mäkké prepravné puzdro

Špecifikácia Samyang 85mm f/1.4 AS IF UMC, baj. Micro 4/3 Olympus/Panasonic

Bajonet objektívu:Micro 4/3
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/1.4

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 349,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod