Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Samyang 35mm f/1.4 AS UMC, baj. Canon EF

Samyang 35mm f/1.4 AS UMC je vysoko svetelný širokouhlý 35mm objektív s dokonalým bookehom určený predovšetkým pre fotografovanie krajiniek, reportáže, street ako aj architektúry.
Výrobca:
Samyang
Obj. čislo:
SAM35-14CAN-EF
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
399,00 € 332,50 €
-+

Samyang 35mm f/1.4 AS UMC, baj. Canon EF

Samyang 35mm f/1.4 AS UMC je širokouhlý vysoko svetelný objektív optimalizovaný pre fotografovanie krajiniek, reportáže, street ako aj architektúry. Je určený pre použitie na Full Frame a APS-C digitálnych a klasických jednookých zrkadlovkách. Pri použití s Full Frame zrkadlovkami umožňuje objektív odfotografovať scénu s širokouhlým 63,4° uhlom záberu, ktorý vám výborne poslúži nielen v uzavretých malých priestoroch, na street fotografiu, ale aj na širokouhlé fotografie krajiny a architektúry. Pri nasadení na APS-C zrkadlovky EOS vám poskytne objektív univerzálny štandardný uhol záberu 42,5° pri 56mm klasickej ohniskovej vzdialenosti po prepočte na kinofilm (1,6x crop faktor). Objektív má bajonetovú špeciálne tvarovanú (tzv. vykrajovanú) slnečnú clonu pre zabránenie vyniknutiu bočného svetla ktoré by mohlo zhoršiť výslednú obrazovú kvalitu.

Samotná optická konštrukcia objektívu pozostáva z 12-tich šošoviek zoradených do 10-tich skupín a je vybavená jednou asféricky tvarovanou šošovkou korigujúcou okrem chromatickej vady najmä skreslenie (deformáciu) obrazu. Optická sústava využíva najnovšiu generáciu antireflexných vrstiev UMC – Ultra Multi Coated, ktoré pomáhajú výrazne obmedzovať vznik nežiaducich farebných odleskov a tzv. duchov.

Objektív Samyang 35mm f/1.5 AS UMC sa vyznačuje skutočne mimoriadnou obrazovou kvalitou, vysokou ostrosťou aj v rohoch obrazu, malou hĺbkou ostrosti s nádherným bookehom, výbornou kvalitou spracovania a robustnosťou, ktorú by ste čakali od profesionálneho objektívu a výborne poslúži nielen nadšencom filmu, ale aj fotografom. Objektív sa dodáva v balení spolu s vykrajovanou bajonetovou slnečnou clonou, prednou krytkou, zadnou krytkou a s mäkkým prepravným puzdrom.

Technické parametre objektívu Samyang 35mm f/1.4 AS UMC:
Bajonet: Canon EF / Canon EF-S
Ohnisková vzdialenosť: 35mm / 56mm
Maximálna clona: f/1.4
Minimálna clona: f/22
Zorný uhol: 63,4° / 42,5°
Konštrukcia objektívu: 12 členov / 10 skupín
Počet lamiel clony: 8
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,3m
Priemer filtrového závitu: 77mm
Rozmery: 111 x 83mm
Hmotnosť: 660g
Dodávané príslušenstvo: predná, zadná krytka a mäkké prepravné puzdro

Špecifikácia Samyang 35mm f/1.4 AS UMC, baj. Canon EF

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/1.4

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 399,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod