RODE SC-6L Mobile Interview Kit

Rode SC-6L 2x klopový mikrofón smartLav + a SC-6L pre iOs zariadení RODE Mobile Interview Kit je perfektné riešenie pre bezproblémové duálne nahrávanie zvuku na cestách s použitím iPhonu alebo iPadu. Tento "All-In-One" balíček vám zaistí krištáľovo čistý zvuk a flexibilitu záznamu pri rýchlom a jednoduchom nastavení.
Výrobca:
Rode
Obj. čislo:
MROD066
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
189,00 € 157,50 €
-+

RODE SC-6L Mobile Interview Kit

2x profesionálny mikrofón RODE smartLav + s konektorom TRRS s broadcastovéj kvality zvuku.
Kondenzátorová kapsula sa všesmerovou charakteristikou.
Miniatúrne rozmery a zanedbateľná hmotnosť.
Minimálny manipulačný hluk.
Kompatibilný s iOS a s Androidom * (mikrofón)
In / Out box SC6-L s dvomi TRRS vstupmi (3,5 mm), stereo slúchadlovým výstupom a Lightning konektorom pre iOs.
Dodávané s penovým filtrom (2ks WS-LAV), klipom (2ks LAV-CLIP) pre uchytenie a puzdrom.
Interview Kit obsahuje dvaja profesionálni klopové mikrofóny smartLav +, SC6-L, dva LAV-CLIP, dve Proti veterný ochrany WS-LAV a praktické úložné puzdro.

SmartLav + je diskrétny a prenosný miniatúrny mikrofón s veľkosťou len 4,5 mm so všesmerovou kondenzorovou kapsúlou a káblom vystuženým kevlarom. Je vhodný pre širokú škálu filmových, televíznych a vysielacích aplikácií.

SC-6L je jednoduchý In / Out box s Lightning konektorom pre priame pripojenie s iOs zariadením. Vďaka dvom TRRS vstupom a jednému stereo sluchátkovému výstupu môžete k iPhone / iPad pripojiť dva mikrofóny s TRRS koncovkou ako napríklad smartLav + a slúchadlá pre priamy monitoring a prehrávanie záznamu.

S nahrávaciou aplikáciou RODEO Reporter app, ktorá je optimalizovaná aj pre záznam s použitím SC-6L, môže užívateľ zapnúť / vypnúť priamy monitoring záznamu, meniť úroveň mikrofónu, voliť medzi stereo alebo dual mono záznamom a ten následne jednoducho zdieľať priamo z aplikácie. Nastavenie mikrofónov môžu byť uchované v SC-6L , čo umožňuje použitie SC-6L aj s inými aplikáciami ako napr. Camera, GarageBand, Voice Memos a mnoho ďalšími.

Špecifikácia RODE SC-6L Mobile Interview Kit

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 189,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod