Predajňa je otvorená.

Ricoh Theta Z1

Ak si teraz zakúpite Ricoh Theta Z1 získate krytku TL-2 zdarma. Akcia trvá do 31.10.2020, alebo do vypredania zásob.

RICOH Theta Z1 disponuje veľkým 1 "snímačom s 20 Mpx rozlíšením pre obstaranie kvalitného 4K videa. Prostredníctvom mobilnej aplikácie ho je možné manuálne ovládať a zároveň umožňuje rýchly prenos dát pre živé vysielanie na internete, takže sa môžete priateľom v reálnom čase pochváliť, na ktoré miesta ste zavítali. Videá aj fotografie sa ukladajú do 19GB zabudovanej pamäti. Okrem toho môžete fotoaparát využiť ako diaľkové ovládanie prepojením s televíziou a ovládať a premietať tak snímky bez potreby je kamkoľvek predtým sťahovať. záznam 360 stupňového 4K videa pre najvyššiu kvalitu disponuje veľkým 1 "snímačom s 20 Mpx rozlíšením rýchly prenos dát pre Live Streaming po internete 360 stupňový 4 kanálový priestorový zvuk Bluetooth a Wi-Fi prenos 19 GB pamäť pre záznam až 60 minút videa v kvalite 4K diaľkovo ovládané prehrávanie na televíziu (pomocou Mirarcast) operačný systém Android pre nové aplikácie a zásuvné moduly voliteľné puzdro pre záznam pod vodou do 30 m minimálnu vzdialenosť 40 cm od povrchu šošovky
Výrobca:
Ricoh
Obj. čislo:
910774
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 029,00 € 857,50 €
-+

Ricoh Theta Z1

RICOH Theta Z1 disponuje dvoma objektívmi o svetelnosti f / 2.1, ktorých konštrukcia obsahuje 14 elementov v 10 skupinách, pre záznam dvoch pologúľ, ktoré nakoniec vytvoria sférickú snímku. Technológiou spracovania obrazu, ktoré boli vyvinuté u digitálnych SLR zrkadloviek a fotoaparátu GR, došlo k spresneniu expozície a vyváženie bielej farby. Vďaka 20 efektívnym Mpx fotografie presne a prirodzene zobrazujú realitu. Kombinácia novo zaradeného gyro senzora a interného senzora umožňuje lepšiu presnosť spracovania horné / spodné korekcie.

Vyváženie bielej funguje na základe automatickej alebo manuálnej korekcie (pomocou mobilného telefónu) a tiež na základe rôznych režimov: interiér, exteriér, zamračené, žiarovky, žiarivky, farebná teplota. U videí a live streamingu je korekcia automatická. Expozícia sa dá ovládať aj manuálne (+/- 2 EV v krokoch po 1/3 EV), u videí a live streamingu je expozícia výhradne automatická.

Vďaka novému obrazovému snímaču podporujúcim vysokorýchlostné snímanie obrazových dát a procesora Qualcomm® Snapdragon ™ na platforme Qualcomm® Connected Camera Platform má fotoaparát oveľa nižšiu spotrebu. Celkovo tak na jedno nabitie môžete natočiť až 60 minút videa a nafotiť až 300 snímok. Najrýchlejší čas uzávierky je 1/25000 a minimálna doba pri intervalové expozícii činí cca. 4 sekundy.

Video sa natáča v rozlíšení 3840 x 1920, teda 4K, a najviac si ho vychutnáte pri zhliadnutí na veľkom plátne či obrazovke. Okrem toho fotoaparát disponuje tiež 4-kanálovým 360 ° mikrofónom, ktorý verne zachytáva zvuky miesta a video je tak kompletným zachytením reality a dokonalou spomienkou.

Užívatelia môžu posielať 360-stupňové sférické snímky priamo z fotokamery na Facebook a komunikačnú aplikáciu LINE, nahrať ich na špecializovanú webovú stránku theta360.com alebo ich zdieľať na ďalších sociálnych sieťach, ako sú Twitter a Tumblr. Špeciálne orezaný obrázok možno zdieľať aj na Instagrame. Sférické videoklipy je potom možné vkladať na 360 ° kanály ako sú Google Maps ™, Google + ™ a YouTube ™.

Model podporuje vysokorýchlostný prenos dát, ktorý sa dosiahol zlepšením modulu pre bezdrôtovú komunikáciu a zvýšením rýchlosti spracovania dát. Môžete tak ľahko v reálnom čase zdieľať krásy miesta, na ktorom sa práve nachádzate.

nastavenie clony v troch stupňoch F2.1, F3.5 alebo F5.6
nový algoritmus spracovania obrazu s nízkym šumom a vysokým
rozlíšením
nová funkcia tlačidla (Fn) - nastavenie expozície zo smartphonu je možné uložiť ako My Settings v kamere
foto-kamera má 3-osú rotačnú stabilizáciu obrazu pre záznam videa použitím najnovšej technológie
Obsahuje tiež plug-in "prezeranie na diaľku". Použitím bežného zariadenia pre príjem, ako sú kompatibilné bezdrôtové zobrazovacie adaptéry, je možné zrkadlovo prehliadať snímky 360 ° a video dáta uložené v kamere.

Ďalšie funkcie si môže užívateľ postupne pridávať, a to použitím nových zásuvných modulov, ktoré sú v tejto chvíli vyvíjané a budú vyvíjané v budúcnosti. Okrem toho sa funkčnosť bude rozširovať aj aktualizácií firmvéru.

Okrem toho, že môžete rad nastavení vykonávať cez mobilnú aplikáciu použiteľnú pre operačné systémy Android a iOS, možno smartphone použiť aj pomocou Bluetooth a bezdrôtového LAN. S použitím Bluetooth možno snímku exponovať s použitím Bluetooth low energy, s bezdrôtovým pripojením LAN možno použiť všetky funkcie, ako sú napr. Live-view zobrazenie a prenos snímky.

Pomocou aplikácie THETA + môžete snímky upravovať a exportovať pre tlač a aplikácie THETA + Video je zase vytvorená pre editáciu videa.

Parametre produktu:
Optický zoom pevné ohnisko
Stabilizácia obrazu elektronická
Rozlíšenie v Mpx 20
Min. citlivosť v ISO 64
Max. citlivosť v ISO 6 400
Hľadáčik nie
LCD obrazovka 1 "
Expozičné režimy automatika | ručné režimy | programová automatika
Bezdrôtové rozhranie Bluetooth + Wi-Fi
Video výstup áno
Sánky pre blesk nie
Možnosť použitia predsádok / filtrov nie
Odolnosť proti vonkajším vplyvom bez zvýšenej odolnosti
Veľkosť snímača 2x 1 "
Najrýchlejší čas uzávierky 1/25 000
Svetelnosť objektívu 2,0 | 2,0
Záznam videa 4K (4096 x 2160)
Napájanie Li-Ion
Farba čierna
Počet fotografií za sekundu 30
Manuálne ostrenie nie
Materiál tela plastové

Špecifikácia Ricoh Theta Z1

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 029,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod