Power Vision PowerEgg Dron

Power Vision PowerEgg Dron je doslova lietajúce vajíčko s doletom až 5km a výdržou 23min. Má originálny, premyslený, ale veľmi netradičný vajíčkový dizajn a je vybavený 14MPix kamerou uchytenú v 3 osom stabilizovanom ráme, ktorá dokáže natáčať uchvatné UHD 4K videá.
Výrobca:
Power Vision
Obj. čislo:
10000007-00
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 639,00 € 699,00 € 1 365,83 € 582,50 €
-+
Výpredaj -57%

Power Vision PowerEgg Dron

Power Vision PowerEgg Dron veľmi originálne lietajúce vajíčko s doletom viac ako 5km, ktoré vďaka svojej 14MPix kamere uchytenej do 3-osého stabilizovaného rámu dokáže natáčať kvalitné UHD 4K videá. Dron dokáže vyvinúť rýchlosť až 47km/h (13m/s), vystúpa až do výšky 4000m.nad hladinu mora a vo vzduchu vydrží približne 23min na jedno nabitie akumulátora. Konštrukcia dronu je naozaj premyslená do detailu. Dron má v prepravnej konfigurácii tvar vajíčka, ktoré je veľmi kompaktné, ľahké a dokonale chráni jemnú mechaniku vrtúľ pred neopatrným zaobchádzaním. V prípade že sa s ním chcete preletieť, tak po jeho aktivácii sa z vajíčka vyklopia 4 ramená s vrtuľami a 4 podvozkové nohy, ktoré mu uľahčujú štart a pristátie. Tieto podvozkové nohy sa počas letu zaklopia opäť do samotného trupu dronu a neprekážajú tak vo výhľade 14MPix UHD 4K kamere. Tá predstavuje samostatný modul, ktorý sa pred štartom uchytáva do úchytu nachádzajúcom sa pod odnímateľným krytom v spodnej časti dronu. Dron je možné ovládať až do vzdialenosti 5km pomocou rádiovej ovládacej konzoly s dvojicou joestikov, alebo pomocou ovládača Maestro pre intuitívne ovládanie gestami, ktoré si obľúbia aj malé deti. Ku rádiovej ovládacej konzole sa dá pomocou pripojiteľného držiaka uchytiť aj
Smartphone na ktorom po nainštalovaní iOS/Android aplikácie môžete sledovať s minimálnym oneskorením prenos obrazu z kamery dronu. Výkonné automatické režimy dokážu udržať dron na presne naplánovanej trase letu aj pri prudkom manévrovaní či v silnom vetre a funkcia bezpečného návratu do miesta štartu s automatickým pristátím naň je samozrejmosťou. Power Vision PowerEgg Dron je veľmi zábavný spoločník s ktorým zažijete kopec zábavy pri vašich outdoor aktivitách z ktorých PowerEgg vďaka automatickému sledovaciemu režimu bude vytvárať kvalitné UHD 4K videá.

Poznámka:
Dron spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

Dôležité vlastnosti:
- Originálny a premyslený dizajn v tvare vajíčka, ktorý chráni jemné mechanické časti vrtúľ a zjednodušuje prepravu a skladovanie.
- 14MPix kamera umožňujúca zaznamenávať 14MPix fotografie a UHD 4K (3840x2160/30p) videosekvencie.
- 3 osí stabilizačný rám s integrovaným gimbalom, ktorý zabezpečuje stabilný a netrhaný obraz v nahrávaných videách.
- PowerModes poskytujúce asistenciu začínajúcim pilotom dronov, ktorý sa tak môžu viac sústrediť na prácu s kamerou.
- Automatické letové režimy – Orbit Mode, Cable Cam a Follow Me
- GPS a optický pozičný systém podporujúci automatické letové a návratové režimy
- Návratový režim pre automatické pristátie v mieste štartu.
- Maximálna rýchlosť letu až 47km/h, maximálny statický dostup až 4000m.n.m. a maximálna výdrž letu s plne nabitým akumulátorom až 23min.
- Maximálny dosah riadiaceho signálu/maximálny dolet dronu až 5km.
- Možnosť ovládať dron gestami pomocou rádiového diaľkového ovládača Maestro
- Možnosť ovládať dron pomocou klasickej rádiovej ovládacej konzoly
- Možnosť pripojiť svoj vlastný smartfone ku ovládacej konzole a za pomoci iOS/Android aplikácie sledovať prenos obrazu priamo na obrazovke vášho smratfónu.
- Dorn je možné si personalizovať pomocou voliteľných skinov

Podrobný popis vlastností:
Skladací dizajn vajíčka:
Dron má v prepravnej konfigurácii tvar vajíčka ktorý dokonale chráni jemné mechanické časti vrtúľ. Keď sa s ním budete chcieť preletieť musíte ho uviesť do letovej konfigurácie. Urobíte to tak že vyklopíte 4 ramená s vrtuľami, dáte dole kryt kamery na spodku dronu a 4 podvozkové nohy. Potom postavíte dron na podvozkové nohy a môžete s ním vzlietnuť.

Rádiový ovládač Maestro pre povely gestami:
Rádiovým ovládačom Maestro môžete jednoducho a intuitívne ovládať let dronu pomocou gest. Ovládanie je tak jednoduché že ho zvládnu aj malé deti. Ak ste zástancom klasického ovládania pomocou tradičnej RC konzoly s dvojicou joestikovu tak pre vás výrobca pribalil aj tradičný rádiový konzolový ovládač. Oba ovládače komunikujú s rádiovou základňou, ktorá vysiela riadiace signály s dosahom až 5km (3,1mi), čo je maximálna vzdialenosť pre ovládany let dronu.

Stabilizačný Gimbal rám s 14MPix UHD 4K kamerou:
Dron je vo svojej spodnej časti vybavený 14MPix UHD 4K kamerou uchytenou do stabilizačného gimbal rámu, ktorá sa nachádza pod odoberateľným krytom. Kamera umožňuje snímať 14MPix fotografie ukladané do DNG, alebo JPEG a to aj v režime sériového fotenia a time-laps. Okrem toho môžete nahrávať aj UHD 4K videá (3840x2160/30p) s dátovým tokom až 60Mb/s. Nahrávaný multimediálny obsah sa ukladá na microSD/microSDHC kartu, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Letové režimy PowerModes:
Tieto režimy ponúkajú rôzny stupeň asistencie pri pilotáži, vďaka čomu sa môžu neskúsený piloti viac sústrediť na prácu s kamerou a menej na samotnú pilotáž dronu.

Automatický štart a pristátie stlačením jediného tlačidla:
Jediným stlačením tlačidla sa dron sám spustí a vystúpa do preddefinovanej letovej hladiny. Rovnako jednoducho funguje aj funkcia automatického pristátia, po ktorej aktivácii sa dron vráti presne na miesto svojho vzletu a pristane tam.

Pauzička:
V prípade, že pri práci s dronom potrebujete prestávku, prípadne sa vyskytne dáky problém, pre ktorý musíte na chvíľku prerušiť priame ovládanie dronu tak môžete stlačiť tlačidlo „Pause“. Po jeho stlačení dron zastaví na mieste a ostane sa vznášať až kým nebudete pripravený opäť nad ním prevziať kontrolu.

Nastavenie bezpečnej vzdialenosti dronu od pilota:
Dron ponúka možnosť nastavenia minimálnej bezpečnej vzdialenosti letu, ktorá zabráni dronu letieť nebezpečne blízko k svojmu pilotovi. Môžete tiež definovať maximálnu vzdialenosť tak, aby ste sa vyhli lietadlám prípadne straty kontroly nad dronom.GPS a optický pozičný systém:
Pri letoch v exteriéri využíva PowerEgg pre svoju navigáciu signály z navigačných systémov GPS/BeiDou ale aj optický pozičný systém, ktorý umožňuje navigáciu vo vnútri a v blízkosti zemského povrchu.

Letový režim Orbit Mode:
V tomto letovom režime lieta dron okolo pevného bodu vo vopred stanovenom polomere.

Letový režim Cable Cam:
V tomto letovom režime lieta dron po vopred definovanej trase. Stačí vytvoriť systém trasových bodov, určiť v nich nadmorskú výšku letu a označiť začiatok a koniec trasy. Dron sa bude automaticky pohybovať po takejto vopred definovanej trase.

Letový režim Follow Me:
V tomto letovom režime Vás bude dron automaticky sledovať a natáčať (vyžaduje sa dostupnosť GPS signálu).

Mobilná aplikácia:
Pomocou vášho smartphonu/tabletu so systémom iOS, alebo Android môžete vďaka aplikácii získať prístup k ďalším funkciám ako sú rôzne pokročilé nastavenia.

6400mAh letový akumulátor Power Vision Smart Battery:
Pribalený akumulátor s grandióznou kapacitou 6400mAh umožní dronu lietať až 23 minút, v závislosti od poveternostných podmienok.

Prispôsobiteľnosť:
Prispôsobte si svoj dron Power Vision PowerEgg Dron s voliteľnými samostatne zakúpiteľnými nálepkami s rôznofarebnými dizajnovými vzormi.

Technické špecifikácie:
Výrobca: Power Vision
Typ dronu: Kompaktný diaľkovo ovládaný lietajúci dron s 14MPix UHD 4K videokamerou

Fyzické a letové vlastnosti dronu:
Hmotnosť: 2100g (vrátane akumulátora a vrtúľ)
Rozmery v prepravnej konfigurácii: 272mm x 176mm (Výška x Priemer)
Rozmery v letovej konfigurácii: 272mm x 476mm/448mm (Výška x Priemer s/bez vrtúľ)
Maximálna rýchlosť stúpania: 5m/s (Profesionálny mód)
Maximálna rýchlosť klesania: 2m/s (Profesionálny mód)
Vertikálna odchylka pri vznášaní: +/- 0,1m (keď je aktívný optický pozičný systém 0,3-3,5m); +/- 1m
Horizontálna odchylka pri vznášaní: +/- 0,2m (Povrch s čistým vzorom a adekvátne nasvietený); +/-1,5m
Maximálna rýchlosť letu: 13m/s (46,8km/h)
Pracovná rádiová frekvencia: 2,4GHz
Priemer vrtúľ: 266,7mm (10,5“)
Výkon elektromotorov: 265W/450W (Vznášanie/Maximálny)
Maximálna doba letu: Približne 23min.
Maximálne vyklopenie: 30°
Maximálny statický dostup: 4000m (13123ft)
Rozsah prevádzkových teplôt: 0° - 40°C (32° - 104°F)
Podporované GPS systémy: GPS a BeiDou
Stupeň odolnosti voči vetru: < 5 level

Vlastnosti kamery:
Snímač: 1/2,3“ 14MPix CMOS
Rozsah citilivosti ISO: ISO100 - ISO1600 (fotografie), ISO100 – ISO1600 (video)
Objektív: 15mm f/2.8 (ekvivalent 35mm formátu), uhol záberu 95°
Rozsah expozičných časov: 1/8000s – 8s
Nastaviteľné rozlíšenia fotografií: 4254 x 3264Pix; 2840 x 2160Pix; 2560 x 1920Pix
Fotografické režimy: Jednotlivé snímky; Sériové fotografovanie 3 / 5 / 10 fotografií; Automatický expozičný vejár 3 / 5 / 7 fotografií (Auto Exposure Bracketing AEB); Časospúšť nastaviteľná na 5 / 10 / 30s, Time-lapse: 1/30s 1, 2, 5, 10, 20, 30, 60s
Nastaviteľné rozlíšenia videa: UHD 4K: 3840x2160/30p; Full HD: 1920x1080/30p /60p /120p; HD: 1280x720/60p /120p /240p
Maximálny video bitrate: 60Mb/s
Podporované formáty: FAT32/exFAT, JPEG, DNG, MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
Typ podporovnej pamäťovej karty: MicroSD/MicroSDHC (64GB, Class 10, UHS-I)
Rozsah prevádzkových teplôt: -10° až 40°C (14° až 104°F)

Stabilizačný gimbal rám:
Rozsah riadeného vertikálneho klopenia: 0° až 90°
Rozsah riadeného horizontálneho klopenia: -120° až +170°
Stabilizátor: 3 osí (klopenie okolo horizontálnej osi, klopenie okolo vertikálnej osi a otáčanie)
Presnosť riadenia: 0,05°

Optická navigácia:
Rozsah prevádzkových rýchlostí: Do 14,4km/h (4m/s) – 2m nad zemským povrchom
Výškový prevádzkový rozsah: 0,2 – 3,5m (0,66 – 13,12ft)
Prevádzkové prostredie: Povrch s čistým vzorom
Svetelné podmienky: Viac ako 15Lux

Akumulátor PowerEgg Smart Battery:
Typ akumulátora: Li-Po
Prevádzkové napätie: 14,8V
Kapacita: 6400mAh
Energetická hustota: 94,8Wh
Nabíjací prúd: 2C
Rozsah prevádzkových teplôt: -10° až 40°C (14° až 104°F)
Hmotnosť akumulátora: 580g (1,3lb)

Rádiová základňa:
Prevádzková komunikačná frekvencia: Dron > Rádiová základňa: 2400 – 2483GHz
Operačná frekvencia: Rádiová základňa > ďalšie zariadenia: 5725 – 5875GHz
Dosah riadiaceho signálu: 5km (3,1mi) – v závislosti od miestnych poveternostných a terénnych podmienok. Závisí aj od lokálnych prevádzkových predpisov.
Sila signálu: 20dbm @ CE; 28dbm @ FCC
Maximálne opozdenie signálu: 300ms
Akumulátor: 2300mAh Li-Po 1S, 800mA/3,7V
Prevádzková doba na 1 nabitie: 2hod
Doba nabíjania akumulátora: 5hod

Štandardný rádiový ovládač/konzola:
Akumulátor: 3000mAh Li-Po 1S, 120mA/3,7V
Prevádzková doba na 1 nabitie: 20hod
Doba nabíjania akumulátora: 3,5hod
Rozsah prevádzkových teplôt: 0° až 40°C (32° až 104°F)

Rádiový ovládač Maestro pre povely gestami:
Akumulátor: 1500mAh Li-Po 1S, 120mA/3,7V
Prevádzková doba na 1 nabitie: 10hod
Doba nabíjania akumulátora: 2hod
Rozsah prevádzkových teplôt: 0° až 40°C (32° až 104°F)

Nabíjačka:
Vstupné napätie: AC 100 - 240V
Vstupná frekvencia: 50/60Hz
Výstupný konektor 1: 16,8V +/-0,1V <5A
Výstupný konektor 1: 5V +/-0,1V <6A
Menovitý výkon: 114W
Rozsah prevádzkových teplôt: -10° až 45°C (14° až 113°F)


Obsah balenia:
Dron: Power Vision PowerEgg Drone
Akumulátor: Power Vision Smart Battery
Nabíjačka: Power Vision + napájací kábel
Stojan: Power Vision
Stabilizačný gimbal rám s kamerou: Power Vision
Klasický rádiový ovládač/konzola: Power Vision
Rádiový ovládač pre povely gestami: Power Vision Maestro
USB kábel: Power Vision
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Power Vision PowerEgg Dron

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videa4K
Max. frekvencia snímania Full HD100/120 obr./s
Max. frekvencia snímania 4K24/25/30 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 699,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod