Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Peak Design SLIDE LITE Šedý

Peak Design SlideLITE™ je praktický popruh určený pre kompaktné systémové fotoaparáty. Popruh má integrované polstrovanie, 32mm šírku, duralové pracky a systém rýchlospojek Anchor Link™. Je možné ho použiť ako popruh cez rameno, na rameno, alebo okolo krku.
Výrobca:
Peak Design
Obj. čislo:
SLL-AS-3
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
49,00 40,83 €
-+

Peak Design SLIDE LITE Šedý

Peak Design SlideLITE™ je praktický popruh navrhnutý pre kompaktné systémové fotoaparáty a ľahké amatérske digitálne zrkadlovky. Popruh má konštrukciu premyslenú do tých najmenších detailov a pri šírke 32mm a dĺžke nastaviteľnej od 99cm do 144cm váži iba 141g pri nosnosti až 90kg. Popruh dostačuje pre pohodlné nosenie stredne ťažkých fotoaparátov akými sú kompaktné systémové fotoaparáty, amatérske digitálne zrkadlovky a pod. Pri tom je jeho šírka 32mm a integrované polstrovanie zásadnou výhodou šetriacou vaše plecia. Pre jeho rýchle dĺžkové nastavenie slúži veľmi praktický systém duralových praciek a pre rýchle prichytenie fotoaparátu na popruh je vybavený systémom rýchlospojek Anchor Link™. Tento systém rýchlospojok je praktický a jednoduchý. Na koncoch popruhu sú kotviace platničky do ktorých sa zasúvajú kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ so slučkami z materiálu Dyneema (unesie záťaž minimálne 90kg). Tieto kotvičky si môžete uviazať na fotoaparát, prípadne na rýchloupínaciu statívovú doštičku, ktorá je súčasťou balenia. V balení nájdete celkovo 4 kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ a jednu štandardnú rýchloupínaciu doštičku Peak Design. Popruh Peak Design SlideLITE™ je možné použiť ako bežný popruh cez rameno, na rameno, alebo okolo krku a platí naň obmedzená doživotná záruka.

Hlavné vlastnosti:
Kompatibilita:
- Popruh vhodný pre všetky typy kompaktných systémových fotoaparátov a amatérske digitálne zrkadlovky: Tento pevný a integrálne polstrovaný popruh určený pre použitie s kompaktnými systémovými fotoaparátmi je vhodný nielen pre ne, ale aj pre všetky typy amatérskych digitálnych zrkadloviek a veľkých ultrazoom digitálnych fotoaparátov. Umožňuje to jedinečný systém rýchlospojek Anchor Link™, ktorého kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ je možné uviazať na čokoľvek čo potrebujete na popruh pripojiť. Pre uviazanie kotvičiek je možné okrem putiek priamo na fotoaparátoch, využiť aj v balení dodávanú štandardnú statívovú rýchloupínaciu doštičku Peak Design, ktorá je vybavená v rohoch 4 miestami pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™.
Tri popruhy v jednom:
- Okolo krku: Pre klasické použitie naviažete dve kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ na pútka fotoaparátu a po pripojení kotvičiek do kotviacich platničiek na konci popruhu Peak Design Slide™ získate elegantný klasický popruh okolo krku.
- Cez rameno: Ak naviažete jednu kotvičku Peak Design MICRO ANCHOR™ k pútku na fotoaparáte, druhú na rýchloupínaciu doštičku Peak Design prichytenú zospodu do statívového závitu fotoaparátu a potom ich pripojíte do kotviacich platničiek na konci popruhu Peak Design SlideLITE™ získate stabilný popruh cez rameno. Objektív fotoaparátu svojou váhou bude stabilizovať fotoaparát pri jeho prenášaní a hladký povrch popruhu Peak Design SlideLITE™ zabezpečí svojím kĺzaním po oblečení rýchle a pohotové „tasenie“ fotoaparátu. Tento spôsob tak maximalizuje pohotovosť a zároveň minimalizuje hojdanie sa fotoaparátu, ten ostáva v stabilnej a pokojnej polohe na boku alebo na chrbte.
- Na ramene: Ak sa ponáhľate tak si fotoaparát len tak prehodíte cez rameno a on bude vďaka silikónovým pásikom v stabilnej polohe. Silikónové pásiky sú iba na jednej strane popruhu Peak Design SlideLITE™.
Všestrannosť popruhu:
- Rýchle pripnutie alebo odopnutie: Odopnutie a pripnutie fototechniky k popruhu Peak Design SlideLITE™ je rýchle a jednoduché. Vďaka patentovanému systému rýchlospojek Peak Design Anchor Link™ je pripnutie/odopnutie fotoaparátu jednou rukou naozaj bezproblémové a rýchle.
- Rýchle nastaviteľná dĺžka popruhu: Profesionálny popruh Peak Design SlideLITE™ umožňuje rýchlo a jednoducho meniť dĺžku pomocí dvojice duralových nastavovacích praciek v rozsahu od 99cm do 144cm.
- Hladký, alebo protišmykový povrch popruhu: Popruh Peak Design SlideLITE™ je z jednej strany úplne hladký a z druhej je vybavený silikónovými protišmykovými pásmi, ktoré zabránia jeho nechcenému posúvaniu po pleci. Jednoduchým otočením popruhu si vyberiete to čo práve potrebujete.
- Použitie popruhu v kombinácii so sponami Peak Design Capture®: Popruh Peak Design SlideLITE™ je možné používať samostatne, alebo spolu s sponami Peak Design Capture®.

Odolný a pohodlný:
- S dôrazom na ergonómiu a pohodlie: Popruh bol navrhnutý s dôrazom na ergonómiu a pohodlie, čomu zodpovedá aj jeho 32mm šírka a použité materiály. Integrované polstrovanie a šírka popruhu umožňuje dobré rozloženie váhy aj tých ťažších kompaktných systémových fotoaparátov na pleci. Príjemný materiál popruhu je vyrobený z podobného materiálu ako bezpečnostné pásy v aute, vďaka čomu vás popruh nebude „rezať“ na krku.
- Ultra pevný: Peak Design SlideLITE™ a jeho systém rýchlospojek Anchor Link™ s kotvičkami Peak Design MICRO ANCHOR™ je nadimenzovaný na nosnosť minimálne 90kg. Kotvičky sú vybavené slučkou z materiálu Dyneema®, ktoré v ťahu bezpečne zvládnu 90kg záťaž a majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Nie je tak problém na popruhu odniesť aj tie najťažšie prenosné fotoaparáty.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre popruhu Peak Design SlideLITE™:
Dĺžka popruhu: Nastaviteľná od 99cm do 144cm
Šírka popruhu: 32mm
Hmotnosť popruhu: 141g (226g kompletné predajné balenie)
Maximálne zaťaženie popruhu: 90kg
Typ rýchloupínacej doštičky: Štandardná statívová rýchloupínacia doštička Peak Design so 4 okami pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™
Počet kotvičiek: 4x Peak Design MICRO ANCHOR™
Maximálne zaťaženie kotvičky: Nosnosť kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ so sľučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg
Záruka na popruh: Obmedzená doživotná záruka


Obsah balenia popruhu Peak Design SlideLITE™:
Popruh: Peak Design SlideLITE™
Štandardná rýchloupínacia doštička: Peak Design
Kotvičky: 4x kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™
Náradie: 4mm uťahovací imbusový kľúč
Mäkké puzdro: Mäkké puzdro z mikrovlákna Peak Design
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Špecifikácia Peak Design SLIDE LITE Šedý

Recenzie Peak Design SLIDE LITE Šedý

100%

2 recenzií užívateľov

2x

0x

0x

0x

0x

  • Veľmi kvalitný popruh, vysoká univerzálnosť použitia, ľahká vymeniteľnosť na iné telo

    Spracovanie kvalitné, vychytávky, ktoré ocení používateľ pri častom používaní

    Možno mohol byť o pár mm širší, podobne ako jeho predchodca

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 49,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod