Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Peak Design CLUTCH - Popruh na ruku, Čierny

Peak Design Clutch™ je praktický rýchloupínací popruh na ruku určený pre bezpečné držanie fotoaparátu jednou rukou. Popruh je rýchlo nastaviteľný pomocou duralovej pracky a je vyrobený z prvotriednych materiálov (Hypalon, mikrovláknová vypchávka).
Výrobca:
Peak Design
Obj. čislo:
CL-3
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
39,90 33,25 €
-+

Peak Design CLUTCH - Popruh na ruku, Čierny

Peak Design Clutch™ je veľmi praktický rýchloupínací popruh na ruku pre bezpečné držanie a ovládanie fotoaparátu jednou rukou. Popruh na ruku je veľmi jednoduchý a keď potrebujete poskytne vám Peak Design Clutch™ pevné uchytenie, ktoré je zároveň možné veľmi ľahko a rýchle povoliť pre lepší dosah na ovládacie prvky fotoaparátu. Popruh a jeho prvky sú vyrobené z prvotriednych materiálov ako Hypalon, Dural a mikrovláknová vypchávka. Pri návrhu popruhu sa Peak Design inšpiroval konštrukciou horolezeckého vybavenia. Súčasťou balenia Peak Design Clutch™ je štandardná rýchloupínacia doštička Peak Design ARCA PLATE kompatibilná so systémom ARCA SWISS ako aj dvojica kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ systému rýchlospojek Anchor Link™.

Hlavné vlastnosti:
Kompatibilita:
- Kompatibilný so všetkými fotoaparátmi: Môžete ho pripojiť ľubovoľnej digitálnej/klasickej zrkadlovke, vrátane veľkých Full-Frame zrkadloviek s batériovými gripmi.

Používajte ho ako chcete:
- Rýchlo nastaviteľný popruh: Popruh Peak Design Clutch™ je možné rýchlo utiahnuť a pevne upevniť k ruke, alebo povoliť pre ľahší prístup k ovládacím prvkom fotoaparátu.
- Rýchle pripnutie alebo odopnutie: Odopnutie a pripnutie fototechniky k popruhu Peak Design SlideLITE™ je rýchle a jednoduché. Vďaka patentovanému systému rýchlospojek Peak Design Anchor Link™ je pripnutie/odopnutie fotoaparátu jednou rukou naozaj bezproblémové a rýchle.
- Použítie so sponami Peak Design Capture®: Fotoaparát s nasadeným popruhom Peak Design Clutch™ je možné vďaka rýchloupínacej doštičke Peak Design ARCA PLATE (o ktorú je prichytený cez kotvičku Peak Design MICRO ANCHOR™) bez problémov používať samostatne, alebo so sponou Peak Design Capture® Camera Clip.
- Kompatibilita s statívmi systému ARCA SWISS: Fotoaparát s nasadeným popruhom Peak Design Clutch™ a jeho rýchloupínacou doštičkou Peak Design ARCA PLATE je kompatibilný so systémom ARCA SWISS. Je tak možné bez problémov používať široké spektrum statívov a monopodov vybavených hlavami s uchytením ARCA SWISS.
Elegancia a premyslený dizajn:
- Nenápadný a elegantný: Oproti ostatným popruhom na ruku na trhu je popruh Peak Design Clutch™ veľmi nenápadný a elegantný.
- Premyslený dizajn: Peak Design Clutch™ je vyrobený z prvotriednych materiálov a je inšpirovaný konštrukciou horolezeckého vybavenia.
Prémiová konštrukcia:
- Ultra pevný: Peak Design Clutch™ a systém rýchlospojky Anchor Link™ s kotvičkami Peak Design MICRO ANCHOR™ je nadimenzovaný na nosnosť minimálne 90kg. Kotvičky sú vybavené slučkou z materiálu Dyneema®, ktoré v ťahu bezpečne zvládnu 90kg záťaž a majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Nie je tak problém na popruhu odniesť aj tie najťažšie prenosné fotoaparáty.
- Ultra odolný Hypalon: Vonkajšia kostra popruhu Peak Design Clutch™ je z rovnakého materiálu ako nafukovacie člny - rafty pre splavovanie divokých riek. Vyznačuje sa vysokou mierou mechanickej odolnosti voči oteru a roztrhnutiu, pričom je zároveň odolný voči vode.
- Vypchávka z mikrovlákna: Popruh Peak Design Clutch™ je vybavený mikrovláknovým polstrovaním, vďaka čomu sa Vaša ruka pod popruhom nikdy nespotí. Nikto nemá rád spotené ruky.
- Doživotná záruka od Peak Design: Záruka platí pre poškodenie spôsobené bežným používaním alebo na únavu materiálu. Neplatí pre poškodenie spôsobené iným ako doporučeným spôsobom používania.

Parametre popruhu Peak Design Clutch™:
Dĺžka popruhu: Nastaviteľná od 20cm do 29cm
Šírka popruhu: 51mm
Hmotnosť popruhu: 50g (123g kompletné predajné balenie)
Maximálne zaťaženie popruhu: 90kg
Typ rýchloupínacej doštičky: Štandardná statívová rýchloupínacia doštička Peak Design ARCA PLATE kompatibilná so systémom ARCA SWISS so 4 okami pre uchytenie kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™
Počet kotvičiek: 2x Peak Design MICRO ANCHOR™
Maximálne zaťaženie kotvičky: Nosnosť kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ so sľučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg
Záruka na popruh: Doživotná


Obsah balenia popruhu Peak Design Clutch™:
Popruh: Peak Design Clutch™
Štandardná rýchloupínacia doštička: Peak Design ARCA PLATE
Kotvičky: 2x kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™
Náradie: 4mm uťahovací imbusový kľúč
Mäkké puzdro: Mäkké puzdro z mikrovlákna Peak Design
Záruka: Obmedzená doživotná záruka

Špecifikácia Peak Design CLUTCH - Popruh na ruku, Čierny

Recenzie Peak Design CLUTCH - Popruh na ruku, Čierny

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Pre fotografov, ktorý nemajú radi dlhé popruhy na krk. S týmto popruhom dobrá akcia.

    jednoduchá inštalácia na NIKON 5600, praktické ovládanie na ruku

    zatiaľ nič

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 39,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod