Predajňa je otvorená.

Panasonic Lumix S Pro 16-35mm /F4

LUMIX S PRO 16-35mm F4 (S-R1635) je všestranný širokouhlý zoom, ktorý aj cez svoje kompaktné rozmery a odľahčenú konštrukciu dokáže zaobstarať snímky a video vo vysokom rozlíšení a s nádherným bokehom. Optická kvalita Objektívový LUMIX S PRO spĺňa mimoriadne prísne štandardy LEICA. Bajonet L-Mount Full Frame
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
S-R1635E
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 599,00 1 332,50 €
-+

Panasonic Lumix S Pro 16-35mm /F4

LUMIX S PRE 16-35mm F4
Je všestranný širokouhlý zoomový objektív, ktorý aj cez svoje kompaktné rozmery a odľahčenú konštrukciám umožňuje zábery vo vysokom rozlíšení a s nádherným bokehom.
Objektív sa môže pochváliť špičkovou obrazovou kvalitou fotografií i videa.
Objektív má 12 členov v 9 skupinách a tri asferické šošovky. ED (Extra-low Dispersion) a UHR (Ultra-High Refractive Index) čočky a ich optimálne usporiadanie sú zárukou vysokého výkonu.
Nový objektív ponuka mimoriadne vysoké rozlíšenie, ai v rohoch záberu pri otvorenej clone, úchvatný bokeh a zároveň potláča zdvojený bokeh a vinetáciu.
Pohon automatického zaostrovania zabezpečuje lineárny motor s dvomi magnetmi. Aj napriek malým rozmerom má vysoký výkon sensor drive pre rýchle a veľmi presné automatické ostrenie. Mechanizmus FC (Focus Clutch) umožňuje okamžité prepínanie medzi režimami AF / MF a veľmi presne manuálne ostrenie.
LUMIX S PRO 16-35mm F4 je skvelou voľbou pre natáčanie videa - jeho mechanizmus potlača zmenu uhla záberu pri zmene zaostrenia (tzv. Focus breathing); táto vada býva zásadným problémom všetkých výmenných objektívový primárne navrhnutých pre fotografovanie.
Robustná konštrukcia odolná proti prachu / striekajúcej vode vydrží ai tvrdšie klimatické podmienky (až do -10 ° C) a ponuka vysokú mobilitu.
Priemer filtra je 77mm a clona je zloženie z 9 lamiel a má kruhový tvar.

Špecifikácia Panasonic Lumix S Pro 16-35mm /F4

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 599,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod