Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 II ASPH. Strieborný

Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 II ASPH. je druhou generáciou vysoko svetelného ultra kompaktného reportážneho objektívu typu Pancake. Bol vyvinutý špeciálne pre fotoaparáty štandardu Micro FourThird (M4/3).
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
H-H020AE-S
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
279,00 € 232,50 €
-+

Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 II ASPH. Strieborný

Objektív Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 II ASPH. predstavuje výsledok snahy priniesť za pomoci najmodernejších technológií a vývoja čo najvyššiu obrazovú kvalitu užívateľom systému Micro FourThird (M4/3). Objektív je už druhou generáciou obľúbeného vysoko svetelného reportážneho Pancake objektívu rady Lumix G. Ohnisková vzdialenosť objektívu je 40mm (ekvivalent u 35mm fotoaparátu) a svetelnosť objektívu je f/1.7. Vďaka takto vysokej svetelnosti Vám umožní tento objektív veľmi ľahko „odpichnúť“ objekt záujmu od jeho pozadia a vytvárať tak úchvatné a čisté zábery. Tento univerzálny objektív skvele poslúži na fotografovanie krajinárskych, reportážnych záberov, alebo rôznych detailov či portréty. Optická sústava pozostáva zo 7-mich šošoviek zoradených do 5-tich skupín. Je vybavená dvoma špeciálne asféricky tvarovanými šošovkami, ktoré sa starajú o dokonalé prekreslenie detailov po celej ploche záberu od stredu až do rohov a minimalizovanie optických chýb objektívu. Objektív je vybavený presným zaostrovacím motorčekom, ktorý v spolupráci s automatickým zaostrovacím systémom na základe detekcie kontrastu umožňuje presne a rýchlo zaostrovať. Môžete použiť aj funkciu pokročilého automatického zaostrovania podľa kontrastu, ktorá zahŕňa funkciu rozpoznávania tvárí a ponúka viac radosti a pohodlia pri fotografovaní. Predný člen objektívu sa pri zaostrovaní neotáča, čo uľahčuje použitie prechodových a polarizačných filtrov. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia objektívu je 20cm a umožňuje vyfotografovať atraktívne detailné fotografie menších objektov. Priemer filtrového závitu je 46mm. Sedem lamelová kruhová clona umožňuje vytvorenie okrúhleho otvoru clony, ktorý pri nastavení nižších clonových čísiel prispieva k atraktívnemu rozostreniu oblasti mimo roviny ostrenia - bokehu.

Konštrukcia tohto mimoriadne kompaktného objektívu Panasonic Lumix G 20 mm f/1,7 II ASPH. je vyrobená z ľahkých a pevných zliatin (tubus objektívu) a používa šošovky z prvotriedneho optického skla s viacnásobnými antireflexnými vrstvami, ktoré minimalizujú odlesky čím pomáhajú vylepšiť optický výkon objektívu. Objektív je tiež vybavený pevným a spoľahlivým kovovým bajonetom. Celková hmotnosť objektívu je iba 87g.

Parametre pancake objektívu Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 II ASPH.:
Uhol záberu : 57°
Optická sústava: 7 členov v 5 skupinách, 2x asféricky člen
Minimálna clona: f/1.7
Maximálny clona: f/16
Počet lamiel clony: 7 lamiel kruhovej clony
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 20 cm
Maximálne obrazové zväčšenie: 0.25x (35 mm kinofilm)
Priemer filtrového závitu: 46 mm
Bajonet: Kovový Micro FourThird
Rozmery (priemer x výška): 63x26mm
Hmotnosť: 87g

Špecifikácia Panasonic Lumix G 20mm f/1.7 II ASPH. Strieborný

Bajonet objektívu:Micro 4/3
Stabilizátor obrazuNemá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:f/1.7

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 279,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod