Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Panasonic Lumix DMC-TZ100, Čierny + puzdro PHS70KK zadarmo

+ puzdro PHS70KK zadarmo.

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk

Panasonic Lumix DMC-TZ100 je revolučným modelom z rady Lumix DMC-TZ. Ponúka výkonný 1“ 20,1MPix MOS snímač, objektív LEICA DC VARIO-ELMARIT 25-250mm f/2.8-5.9 ASPH., 4K video, el. hľadáčik a vstavanú Wi-Fi.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DMC-TZ100EP-K
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
629,00 € 479,00 € 524,17 € 399,17 €
-+
Akcia -24%

Panasonic Lumix DMC-TZ100, Čierny + puzdro PHS70KK zadarmo

Kompaktný digitálny fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ100 je revolučným fotoaparátom v modelovej rade Lumix DMC-TZ. Ponúka na tak malé, kompaktné a ľahké telo naozaj špičkovú výbavu zahrňujúcu veľké množstvom moderných technológií a funkcií. Je to dokonalý spoločník pre cestovateľov, ktorí neustále hľadajú nové fotografické príležitosti a dokonalosť obrazovej kvality. Panasonic Lumix DMC-TZ100 sa tak stane pre Vás partnerom na vašich cestách a nech už idete kamkoľvek môžete ho mať stále pri sebe. Fotoaparát je vybavený jedinečným 20,1MPix MOS snímačom s uhlopriečkou až 1“ (rovnaká veľkosť ako u Canon PowerShot G3 X, Canon PowerShot G7 X, Sony RX100 a Panasonic Lumix DMC-FZ1000). Takto veľký snímač dokáže v spolupráci s novým výkonným procesorom spracovania obrazu Venus Engine a špičkovým svetelným ultrazoom objektívom LEICA DC VARIO-ELMARIT 25-250mm f/2.8-5.9 ASPH. zachytiť skutočne zábery s dokonalou obrazovou kvalitou, vysokou ostrosťou a detailom až do rohov záberu. Hybridný 5 osí optický stabilizátor, vám spolu so svetelným objektívom a veľkým snímačom pomôže vytvárať neroztrasené prvotriedne nočné zábery. Okrem toho je fotoaparát vybavený výborným elektronickým hľadáčikom so 100% pokrytím a vstavaným Wi-Fi modulom. Novinka Panasonic Lumix DMC-TZ100 však vďaka novému výkonnému obrazovému procesoru ponúka obrovský nárast rýchlosti spracovania dát, čo Vám umožní fotografovať rýchlosťou až 50 obr./sec. a natáčať videosekvencie v detailnom rozlíšení 4K (3840 x 216/25p). Podobne ako model Lumix DMC-TZ80 tak aj Lumix DMC-TZ100 je vybavený elektronickou uzávierkou čo umožnilo rozšíriť rozsah časov uzávierky na 1/16000 – 60sec. Mechanická uzávierka pracuje s časmi v rozsahu 1/2000 – 60sec.Odborník na slabé svetlo – 20,1 MPix 1“ snímač MOS s vysokou citlivosťou:
Revolučný 20,1 MPix 1“ snímač typu MOS s vysokou citlivosťou integrovaný vo fotoaparáte Lumix DMC-TZ100 umožňuje zaznamenávanie fotografií s vysokou kvalitou a spracovanie signálu vysokou rýchlosťou. Vynikajúci systém potlačenia šumu umožňuje výrazne redukovať digitálny šum a vo veľkej oblasti rozpoznávania nevynechá ani nízkofrekvenčný šum. Výsledkom je záznam obrazu s vysokou čistotou aj pri citlivosti ISO 25600. Snímač je kalibrovaný na natívnu citlivosť v rozsahu ISO 125 – ISO 12800 a tento je ďalej možné elektronicky rozšíriť až na ISO 80 – ISO 25600.

Špičkový vysoko svetelný objektív LEICA s 10x zväčšením:
Panasonic Lumix DMC-TZ100 je vybavený vysoko výkonným a osvedčeným objektívom Leica DC Vario-Elmarit 25–250mm f/2.8-5.9 ASPH. Tento výkonný objektív Vám dokáže fotografovanú scénu priblížiť až 10 násobne, čo Vám umožní dostať sa k téme fotografie tak blízko, ako budete chcieť a z akejkoľvek vzdialenosti.

Stabilizátor Steady – HYBRID O.I.S. a Level Shot funkcie:
Technológia HYBRID O.I.S. + vám pomôže stabilizovať obraz redukciou vibrácií, takže si už nemusíte robiť starosti s tým ako budú vyzerať vaše fotografie či videá. Vďaka 5-osovej korekcii rozpoznáva a účinne redukuje vibrácie a chvenie v piatich osiach. Vďaka tomu si môžete dovoliť fotografovať s až o 3 stupne dlhšími expozičnými časmi, prípadne natáčať stabilizované videá aj za pohybu.

Dokonalý výhľad pri akomkoľvek svetle – integrovaný živý hľadáčik (LVF):
Vďaka živému hľadáčiku (LVF) vám ani fotografovanie na priamom ostrom slnku nemôže zabrániť skomponovať dokonalý záber. Komfortný LVF hľadáčik s uhlopriečkou 0,2“, rozlíšením 1 166 000Pix, 100% pokrytím uhla záberu a zväčšením 0,46x vám okrem fotografovanej scény zobrazí aj všetky potrebné nastavenia pre dokonalé exponovanie fotografií.

Zdieľanie multimediálneho obsahu na sociálnych sieťach pomocou Wi-Fi:
Na prepojenie fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-TZ100 s inteligentným zariadením vybaveným Wi-Fi s podporou NFC (tablet, smartphone) vám teraz stačí iba aby ste ich chvíľku podržali pri sebe a oni si už sami bez vašej pomoci porozumejú. Vďaka podpornej technológii NFC (Near Field Communication) môžete veľmi jednoducho bezdrôtovo prenášať multimediálny obsah a následne ho zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí, e-mailu, alebo ho odoslať na uloženie do cloudu. Tablet, alebo smartfón môžete zároveň používať aj ako diaľkové ovládanie fotoaparátu pričom toto prepojenie umožňuje aj prenos obrazu.

Veľmi rýchla odozva:
Zaznamenávajte dokonalé fotografie aj tej najrýchlejšej akcie pomocou automatického zaostrovania Light Speed Auto Focus ktorým je fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ100 vybavený. Bez ohľadu na to, či fotografujete, alebo filmujete vo vysokom rozlíšení, vysokorýchlostné automatické zaostrovanie zaručí, že vaše výsledky budú vždy dobre zaostrené.

Odhaľte svoju kreativitu:
Kreatívne ovládanie a funkcie úprav vám poskytujú 15 efektov filtra, aby ste mohli svoje fotografie a videá zmeniť na jedinečné majstrovské diela. S filtrom na každú možnú príležitosť sa budú vaše fotografie líšiť od obyčajných záberov.

Fotografovanie do nekomprimovaného formátu RAW:
Zaznamenávajte svoje fotografie do nekomprimovaného formátu RAW, ktorý uchováva originálne neskomprimované obrazové dáta, tak ako ich zachytil símač fotoaparátu. Fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ100 vám otvára cestu k profesionálnemu spracovaniu svojich fotografií. Pomocou softvéru na konverziu formátu RAW, môžete spracovávať vaše fotografie do formátu JPEG s minimálnym šumom a individuálnym nastavením farieb.

Kreatívna panoráma:
Fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ100 je vybavený užívateľsky veľmi intuitívnou funkciou vytvárania panoramatickýxh záberov, na ktoré vám umožní aplikovať umeleck efekty. Funkcia vám umožní vytvárať dynamické horizontálne aj vertikálne 360° panorámy. Funkcia je tak intuitívna, že vám stačí iba ju zapnúť a otáčať fotoaparát, ktorý sa už o všetko ostatné postará.

Prevezmite úplnú kontrolu – ovládací krúžok:
Pervezmite úplnú kontrolu nad svojimi fotografiami tak, že prepnete fotoaparát do režimu manuálneho ovládania. Ovládací krúžok vám umožní priamu voľbu expozičných parametrov, priblíženia a zaostrenia, tak aby ste sa vy mohli sústrediť na získanie dokonalého záberu. Funkcia pomoci pri manuálnom zaostrovaní tiež zväčšuje obraz, aby sa zjednodušilo precízne manuálne zaostrenie.

Priblíženie manuálneho zaostrenia:
Pre čo najostrejšie ovládanie zaostrenia má fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ100 funkciu priblíženia manuálneho zaostrovanie (Focus Peaking), ktorá farebne zvýrazní zaostrené hrany a tým ukáže rozsah hĺbky ostrosti. Priblíženie sa zobrazuje na displeji a tiež pri ovládaní fotoaparátu prostredníctvom smartfónu, alebo tabletu. To všetko pre to aby ste vždy získali dokonale zaostrené fotografie.

Ukazovateľ vodorovnej polohy:
Ukazovateľ vodorovnej polohy rozpoznáva vodorovnú alebo zvislú polohu fotoaparátu a zobrazuje na displeji vodiace čiary, ktoré vám pomôžu vyrovnať náklon a dostať kompozíciu do dokonale vodorovnej/zvislej polohy.

Pomôcky na kompozíciu:
Kompozícia je kľúčom k dokonalej fotografii a preto vám Panasonic Lumix DMC-TZ100 ponúka niekoľko pomôcok ktoré vám pomôžu vyťažiť z fotografovanej scény maximum. Túto funkciu môžete používať pomocou vstavaného live view hľadáčika alebo zadného displeja fotoaparátu.

Videosekvencie v rozlíšení 4K aj Full HD vo formátoch AVCHD aj MP4:
S fotoaparátom je možné nahrávať videá vo vysokom rozlíšení 4K (3840 x 2160/25p) aj Full HD (1920 x 1080/50p). Vďaka možnosti progresívneho záznamu videa s rozlíšením Full HD možno objekty s rýchlym pohybom alebo jemné detaily zachytiť jasne a vyzerajú ohromujúco aj pri zobrazení na veľkej TV obrazovke. Fotoaparát umožňuje aj vysokorýchlostné video s frekvenciou 100 obr./s. pri ohromujúcej kvalite HD videa, ktorou zachytíte aj najrýchlejšiu akciu tak, aby ste si ju neskôr mohli spomalene prehrávať.

Stereofónny mikrofón:
Ohromujúce nebude iba video, s fotoaparátom Panasonic Lumix DMC-TZ100 budete mať vo videách aj ohromujúcu kvalitu zvuku. Vďaka vstavanému stereomikrofónu s priblížením, ktorý potláča mechanický hluk spôsobený prácou objektívu a vďaka funkcii automatického potláčania hluku vetra, ktorá blokuje hluk vetra na pozadí, bude zvuk vašich videí jasný a čistý.

Režim iA (inteligentný automatický):
Lumix TZ100 je pokročilým fotoaparátom pre ambicióznych fotografov. Vďaka funkcii ako iA (inteligentný automatický režim), ktoré vám pomáhajú pri zhotovovaní nádherných fotografií a rôznym funkciám na pomoc pri fotografovaní vrátane režimu inteligentného fotografovania. Pokročilejším fotografom poskytne fotoaparát viac kreatívnej slobody, napríklad rozostrenie pozadia, kompenzáciu expozície a vyváženie bielej farby aby ste boli flexibilnejší.

3,0“ TFT LCD displej:
3,0“ (7.5cm) displej s rozlíšením 1 040 000 Pix má antireflexnú povrchovú úpravu, ktorá zaručuje najvyššiu možnú mieru viditeľnosti pri akomkoľvek svetle, čo je skvelé pri vytváraní aj prezeraní fotografií a videí. 

Nabíjanie batérie z elektrickej siete, alebo cez rozhranie USB:
Dobrodružný cestovateľ sa potrebuje prispôsobiť svojmu okoliu a dokonalý cestovný fotoaparát mu to umožní. Preto fotoaparát Panasonic Lumix DMC-TZ100 možno nabíjať buď prostredníctvom dodávanej napájacej prípojky, alebo rozhrania USB v závislosti od toho, kde sa nachádzate a čo robíte. Nahrávanie videí s rozlíšením 3840 x 2160/25p 4K, alebo 1920 x 1080/50p Full HD vo formátoch AVCHD a MP4.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Panasonic Lumix DMC-TZ100
Akumulátor: Panasonic DMW-BLG10E
Nabíjací adaptér: Panasonic
USB/napájací kábel: Panasonic
Remienok: Panasonic
Software: Panasonic SILKYPIX Developer Studio (na stiahnutie z web stránok spoločnosti Soft Laboratory)
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-TZ100, Čierny + puzdro PHS70KK zadarmo

Veľkosť snímača:Snímač 1“/CX
Počet megapixelov:20,1
Rýchlosť sekvenčného snímania:50
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuPevne vstavaný objektív
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 479,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod