Panasonic Lumix DMC-GX880+G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH, Strieborný

Nový systémový kompakt LUMIX GX880, určený predovšetkým milovníkom selfies a YouTuberom. Otočný displej na zadnej strane ponúka celý rad nadštandardných funkcií, a samozrejme aj výbavu, na akú sme pri fotoaparátoch Panasonic LUMIX zvyknutí, napríklad natáčanie videa v kvalite 4K. bezzrkadlovka, 4/3", Live MOS 16.0Mpx, bajonet Micro 4/3", vstavaný blesk, 3" výklopný dotykový displej, 4K video, SD/SDHC/SDXC, WiFi, micro HDMI, USB, sekvenčné snímanie 5.8 sn./s + objektív Lumix G VARIO 12 – 32mm (f/3.5 – 5.6 ASPH, MEGA O.I.S.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DC-GX880KEGS
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
499,00 415,83 €
-+

Panasonic Lumix DMC-GX880+G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH, Strieborný

Snímač Digital Live MOS s rozlíšením 16 megapixelov nemá antialiasingový filter, čo v kombinácii s novým obrazovým procesorom Venus Engine prináša ostrý obraz, mimoriadne kvalitnú kresbu detailov, výrazný kontrast aj živé a sýte farby, to všetko pri citlivosti až ISO 25 600. Automatické ostrenie s technológiou DFD (Depth From Defocus) je rýchle a presné, komunikácia medzi fotoaparátom a objektívom prúdi frekvenciou až 240 sn/s (1). Ostrenie prebieha vo veľmi krátkom čase, cca 0,07 s (2).

S LUMIX GX880 je možné tiež natáčať video v najvyššej dostupnej kvalite 4K / QFHD (3840 x 2160 bodov) pri frekvencii 30p / 25p (oblasť s 50Hz) alebo 24p vo formáte MP4 (3). S kvalitou 4K je spojený aj obľúbený systém 4K PHOTO a celý rad ďalších funkcií:

Focus Stacking (automatické skladanie rôzne zaostrených fotografií do jednej),
Post Focus (ostrenie už vytvorených fotografií) alebo
Light Composition (špeciálna úprava nočných fotografií).

Kreatívnych jedincov poteší celý rad obrazových štýlov, vrátane panoramatického režimu a špeciálneho čiernobieleho módu L.Monochrome. Samozrejmosťou je tiež ukladanie fotografií vo formáte RAW.

Displej na zadnej strane má uhlopriečku 7,6 cm a rozlíšenie 1 040 000 bodov, je dotykový a vyklápa sa smerom nahor o cca 180 stupňov. Pri úplnom vyklopení sa fotoaparát automaticky prepne do režimu Self Shot, v ktorom je k dispozícii celý rad najrôznejších funkcií určených na fotografovanie populárnych selfies. Medzi ne patrí napríklad nový režim 4K Selfie.

Selfie mód, úpravy priamo vo fotoaparáte a asistenčné funkcie
Lumix GX880 umožňuje natáčať video selfie zábery v 4K bez akéhokoľvek orezania záberu, takže na zázname nie je len užívateľ, ale tiež krajina či objekty v pozadí. V nočnom režime možno zase postavy v popredí aj v pozadí rozjasniť.

Najmä dámy ocenia najrôznejšie možnosti úpravy portrétov - zjemnenie pleti, rozostrenie určitých partií snímky alebo zoštíhlenie. Tieto funkcie fungujú nielen v selfie režime, ale aj pri bežných portrétoch. Hotové snímky možno priamo vo fotoaparáte upravovať a rôzne retušovať, slúži na to funkcia Beauty Retouch. V režime Background Control si zase používatelia môžu zvoliť, či má byť pozadie normálne alebo rozostrené. V režime Self Shot možno vytvárať aj panoramatické zábery.

Užívatelia, ktorí zatiaľ nemajú skúsenosti s fotoaparátmi s výmennými objektívmi, ocenia celý rad asistenčných funkcií, napríklad režim inteligentnej automatiky iA alebo režim Scene Guide (sprievodca motívovými programami). Obľúbené režimy na fotografovanie portrétov a detí majú samostatnú polohu na voliči. Stačí prepnúť do vybraného režimu a okamžite sa aktivujú odporúčané parametre.

Diskrétny mód a nabíjanie na cestách
Pre fotografov, ktorí potrebujú pri práci absolútny pokoj a ticho, napríklad pri fotení zveri v prírode, pri tichých koncertoch, recitáloch alebo citlivých životných situáciách akými sú svadby, je určený diskrétne režim. LUMIX GX880 v tomto režime prepne mechanickú uzávierku na elektronickú a všetky zvuky (spúšť, automatické ostrenie) sa vypnú. To isté platí pre asistenčné prisvietenie ostriaceho mechanizmu a blesk.

LUMIX GX880 s vloženým akumulátorom je možné na cestách dobíjať pomocou štandardnej microUSB nabíjačky aj prostredníctvom powerbanky. Okrem toho je fotoaparát vybavený Wi-Fi. Snímky a videá je tak možné ľahko zdieľať na webe či sociálnych sieťach.

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-GX880+G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH, Strieborný

Veľkosť snímača:Micro 4/3
Počet megapixelov:16,8
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
Bajonet fotoaparátuMicro 4/3
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Svetelnosť objektívu:Premenlivá
Maximálne rozlíšenie videa4K
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod