Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Panasonic Lumix DMC-GX800+G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH, Strieborný

Rad digitálnych bezzrkadloviek Panasonic LUMIX GX má nový prírastok s označením LUMIX DMC-GX800. Tento fotoaparát je určený náročnejším užívateľom, ktorí túžia po ľahkom a kompaktnom fotoaparáte s pokročilými funkciami.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DC-GX800KEGS
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
299,00 € 249,17 €

Panasonic Lumix DMC-GX800+G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH, Strieborný

Rad digitálnych bezzrkadloviek Panasonic LUMIX GX má nový prírastok s označením LUMIX DMC-GX800. Tento fotoaparát je určený náročnejším užívateľom, ktorí túžia po ľahkom a kompaktnom fotoaparáte s pokročilými funkciami. Jeho srdcom je nový 16MPx Live MOS snímač s vysokou citlivosťou. Okrem veľmi kvalitných fotografií možno s týmto fotoaparátom snímať aj 4K video. Integrované Wi-Fi pomôže majiteľom tohto prístroja svoje fotografie alebo videá prakticky okamžite zdieľať a ovládať ho na diaľku. Novinkou je režim selfie so skrášľujúcimi efektami.Základný opis:
16MPx Live MOS snímač
podpora Wi-Fi komunikácie
atraktívny dizajn
systém automatického ostrenia - porovnávanie kontrastu
výklopný blesk
výklopný a dotykový 3.0 "LCD displej s rozlíšením 1040K
predné a zadné ovládacie prvky
4K video v MP4 alebo AVCHD formáte

Digital Live MOS snímač
Výkon Panasonic LUMIX GX800 je postavený na 16MPx Live MOS snímačmi. Všetkých majiteľov objektívov bez stabilizácie navyše poteší schopnosť tohto snímača kooperovať aj s objektívmi iných výrobcov. Snímač dosahuje vysokú citlivosť záznamu obrazu s minimálnym šumom.

AF zaostrovanie
Systém automatického ostrenia, založený na porovnávaní kontrastu, je vybavený technológiou DFD (Depth From Defocus) a vyznačuje sa veľkou rýchlosťou i presnosťou. S novým Panasonicom GX800 sa tak nemusíte obávať ani rýchlych objektov.

Kontinuálne snímanie
DMC-GX800 umožňuje sekvenčné snímanie rýchlosťou 5,8 snímok za sekundu a max. 10 fps pri použití elektronickej uzávierky. Najkratší čas elektronickej závierky je 1/16 000 s.

4K video
Vďaka rýchlemu spracovaniu obrazového signálu je možné natáčať videozáznamy vo vynikajúcom rozlíšení 4K, teda vo štvornásobné kvalite v porovnaní so súčasným štandardom Full-HD. Videozáznam vo 4K má rozlíšenie 3840 x 2160 bodov, natáča sa rýchlosťou 30p alebo 25p. A komu stačí menej, môže zvoliť tradičné Full-HD čiže 1920 x 1080 bodov.

4K photo
Vďaka režimu 4K photo už nikdy nepremeškáte optimálny okamih ku stisku spúšte. V tomto režime fotoaparát pri natáčaní v rozlíšení 4K rýchlosťou 30 obr / s ukladá každej okienko záznamu ako samostatný snímku v rozlíšení 8 Mpx, čo bohato stačí pre tlač vo formáte A3. Navyše môžete voliť z troch variantov: 4K Burst, 4K Burst (Štart / Stop) a 4K Pre-burst. V režime 4K photo je navyše k dispozícii funkcia Light Composition. V nej fotoaparát vytvorí metódou viacnásobnej expozície niekoľko záberov a automaticky ich spojí dohromady. Týmto spôsobom je možné teda fotografovať aj motívy, ktorých dynamický rozsah prevyšuje možnosti samotného snímača, napr. Ohňostroj na nočnej oblohe.

Výklopný dotykový LCD displej
Na zadnej strane sa nachádza dotykový displej s uhlopriečkou 7,8 cm a rozlíšením 1 040 000 bodov, pokrývajúca tiež 100% scény. Displej je výklopný, výrazne teda uľahčuje fotografovanie z nezvyklých uhlov. Smerom nahor sa vyklápa o 80 stupňov, čo pomáha pri záberoch z úrovne chodníka. Nad hlavou, treba v dave na koncertoch, zase využijeme sklopenie smerom nadol o 45 stupňov.

Wi-Fi konektivita
Fotoaparát je vybavený Wi-Fi, takže možno fotografie aj videozáznamy ľahko a rýchlo zdieľať na internete. Stačí pripojiť fotoaparát k telefónu či tabletu a následne sa pripojiť na sociálnu sieť alebo poslať fotografie e-mailom. Mobilné zariadenie je tiež možné použiť ako diaľkové ovládanie fotoaparátu - môžete na ňom nastaviť treba clonu, čas a citlivosť, prípadne ostriť.

Rozmery a hmotnosť
106,5 x 64,6 x 33,3 mm pri 269 g (telo, pamäťová karta SD, batérie)

Obsah balenia:
fotoaparát + objektív
akumulátor
nabíjačka
krytka tela
USB kábel

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-GX800+G Vario 12-32mm f/3.5-5.6 ASPH, Strieborný

Veľkosť snímača:Micro 4/3
Počet megapixelov:16
Rýchlosť sekvenčného snímania:10
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuMicro 4/3
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 299,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod