Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Panasonic Lumix DMC-GF5 - Telo, Čierne

Panasonic Lumix DMC-GF5 je nový výnimočne malý systémový fotoaparát, ktorý sa vyznačuje okrem svojich malých rozmerov a širokej palety výmenných objektívov a príslušenstva aj množstvom funkcií a mimoriadnou obrazovou kvalitou.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DMC-GF5EG-K
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
159,00 € 132,50 €
-+
Výpredaj

Panasonic Lumix DMC-GF5 - Telo, Čierne

Panasonic nie je v kategórii systémových fotoaparátov (kompaktov s výmennými objektívmi) žiadnym nováčikom, patrí medzi uznávaných lídrov na trhu. Model Lumix DMC-GF5 je očakávanou novinkou, ktorá v modelovej rade nahrádza obľúbený model Lumix DMC-GF3. Je to fotoaparát so bajonetom Micro 4/3, ktorý ocenia nielen začiatočníci aj skúsenejší užívatelia. Medzi jeho hlavné prednosti patrí jednoduché ovládanie cez dotykový displej, veľa nadštandardných funkcií či režim inteligentnej automatiky uľahčujúci fotografovanie v akejkoľvek situácii. Od svojho predchodcu sa Lumix DMC-GF5 líši hlavne podstatne lepším ergonomickým riešením s masívnejším úchopom pre pravú ruku. Displej ponúka vyššie rozlíšenie.

Lumix DMC-GF5 patrí k fotoaparátom, ktoré si obľúbite na prvý pohľad - človek sa až čuduje, že sa do takého malého a tenkého tela vojde napríklad vstavaný blesk. Aj tá najmenšia zrkadlovka v porovnaní s ním pôsobí ako veľká a ťažká. Malé rozmery však na rozdiel od iných modelov tejto kategórie neznamenajú horšie ergonomické prevedenie - v porovnaní s predchádzajúcim Lumix DMC-GF3 má Lumix DMC-GF5 zväčšený úchop pre pravú ruku. Elegantný dizajn podčiarkujú atraktívne farebné prevedenia - na výber je biela, čierna, hnedá, červená a zlatá verzia

Jeho prednosti samozrejme nekončia vydareným dizajnom. Srdcom fotoaparátu je prepracovaný snímač Live MOS formátu Micro 4/3 s rozlíšením 12,1 MPix, ktorý doplňuje obrazový procesor Venus Engine najnovšej generácie. Vďaka nemu je možné fotografovať s citlivosťou až ISO 12800 bez obáv z nadmerného šumu, čo nie je zvykom ani u mnohých zrkadloviek. Ani v šere či pri nízkej hladine osvetlenia tak nebudete potrebovať statív ani blesk, čo sa hodí najmä pri fotení v interiéri, prípadne počas súmraku, alebo dokonca po zotmení.

Veľký dotykový displej s uhlopriečkou 7,6 cm (3“) a veľmi vysokým rozlíšením 920 000 bodov slúži nielen na tvorbu kompozície a prezeranie fotografií, ale tiež na ovládanie. Panasonic ešte vylepšil svoje osvedčené grafické užívateľské rozhranie, čoho výsledkom je veľmi vydarený systém, ktorý okrem bežného nastavenia fotografických parametrov umožňuje napríklad automaticky ostriť na vybraný bod, prípadne stláčať spúšť dotykom na displej. Po zaostrení fotoaparát sám sleduje vybraný objekt a preostruje naň aj pri pohybe. To výrazne urýchľuje fotografovanie predovšetkým akčných scén. Tým sa Panasonic Lumix DMC-GF5 zásadne líši od bežných kompaktov, ktoré nie sú pre tento typ fotografovania vzhľadom na pomalšie ostrenie príliš vhodné.

Samozrejme, nechýba ani režim inteligentnej automatiky iA +, bez ktorého si Lumix už ani nevieme predstaviť. Fotoaparát po automatickej analýze scény nielenže sám nastaví všetky základné expozičné parametre, ale navrhne aj potrebné použitie špeciálnych filtrov, ktoré sa pre daný motív hodia. V režime sekvenčného snímania urobí Lumix 4 snímky za sekundu v plnom rozlíšení. Okrem fotografovania si Lumix DMC-GF5 veľmi dobre rozumie aj s natáčaním videozáznamov vo vysokom rozlíšení 1920 x 1080 bodov. Uživateľ môže voliť medzi formátmi AVCHD a MP4, pri natáčaní sa Vám veľmi hodí možnosť automatického preostrenia ľahkým dotykom displeja.

Obsah balenia:
Systémový fotoaparát Panasonic Lumix DMC-GF5 - Telo:
Fotoaparát: Panasonic Lumix DMC-GF5 – Telo
Akumulátor: Panasonic DMW-BLE9E
Nabíjačka: Panasonic DE-A98A + Nabíjací kábel Panasonic K2CQ29A00002
Popruh: Panasonic VFC4765
Krytka bajonetu: Panasonic VKF4385
USB kábel: Panasonic K1HY08YY0025 USB/Micro USB kábel
Software: PHOTOfunSTUDIO 8.2 AE, SILKYPIX Developer Studio 3.1 SE, LoiLoScope
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-GF5 - Telo, Čierne

Veľkosť snímača:Micro 4/3
Počet megapixelov:12,1
Rýchlosť sekvenčného snímania:4
Max. rozlíšenie videa:Full HD 60obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS
Bajonet fotoaparátuMicro 4/3
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiNemá Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 159,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod