Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Panasonic Lumix DMC-G7+14-42/3,5-5,6II ASPH. Mega O.I.S. čierny

Panasonic Lumix DMC-G7 je fotoaparát pre náročných pokročilých užívateľov, ktorých si podmaní špičkovými parametrami na čele s novým 16 MPix Live MOS snímačom, vstavaným Wi-Fi rozhraním a výkonným obrazovým procesorom Venus Engine.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DMC-G7KEG-K
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
499,00 € 415,83 €
-+

Panasonic Lumix DMC-G7+14-42/3,5-5,6II ASPH. Mega O.I.S. čierny

Panasonic Lumix DMC-G7 je fotoaparát pre náročných pokročilých užívateľov, ktorých si podmaní špičkovými parametrami na čele s novým 16 MPix Live MOS snímačom, vstavaným Wi-Fi rozhraním a výkonným obrazovým procesorom Venus Engine. Tých menej skúsených podporí v začiatkoch sofistikovaným automatický režim. Lumix DMC-G7 zaujme najmä svojou vysokou obrazovou kvalitou, ktorou zaujme aj pri nízkej hladine osvetlenia, širokou ponukou výmenných objektívov (možnosť vyberať aj z objektívov Olympus s bajonetom M. Zuiko Digital) a telom (ktorého váha je zanedbateľná).

Prekonané štandardy obrazovej kvality:
Srdcom nového fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-G7 je Live MOS snímač formátu Micro 4/3 s rozlíšením 16,0MPix a výkonný obrazový procesor Venus Engine. Spoločne ponúkajú špičkový výkon, vďaka ktorému kvalita fotografií ďaleko prekonáva doterajšie štandardy kompaktov s výmennými objektívmi. Fotografie sú dokonale čisté a zbavené šumu, aj keď fotografujete v slabom svetle s vysokou citlivosťou. Citlivosť je možné nastaviť v mimoriadne veľkom rozsahu ISO100 - ISO25600, vďaka nej je možné bez statívu či blesku fotografovať v naozaj tmavých priestoroch. Pozornosť si rozhodne zaslúži aj úplne nový vysokorýchlostný systém kontrastného automatického ostrenia s technológiou DFD (Depth From Defocus) s mnohými režimami (jednobodové či viacbodové ostrenie, kontinuálne ostrenie, rozpoznávanie tváre apod.). Tento nový systém sa vyznačuje zaostrením do 0,07sec a umožňuje tiež sériové fotografovanie rýchlosťou 6 obr./s. S fotoaparátom Panasonic Lumix DMC-G7 je tak možné fotografovať aj najrýchlejšie športové akcie a nemusíte sa pritom báť, že by Vám unikol najdôležitejší okamih.

Pre fotografov aj filmárov:
Obrazová kvalita sa rozhodne neobmedzuje len na tradičné fotografie. Panasonic Lumix DMC-G7 vás okrem svojej perfektnej obrazovej kvality ohromí aj videom v rozlíšení 4K (3840x2160/30p/24p 100Mb/s), Full HD (1920x1080/60p 28Mb/s; 1920x1080/30p 20Mb/s), HD (1280x720/30p 10Mb/s) a VGA (640x480/25p 24Mb/s). Video sa nahráva so stereofónnym zvukom, a aj tu sa užívatelia môžu tešiť na skvelý zvuk s minimom šumu. Pri ukladaní sú na výber formáty AVCHD a MP4 a to ako vo farebnom prostredí NTSC aj PAL. Pri videozázname funkcia automatického ostrenia funguje rovnako spoľahlivo ako pri fotografovaní.

Funkcie a ovládanie – vyberie si každý:
Do špičkovej kategórie patrí fotoaparát Panasonic Lumix DMC-G7 aj vďaka vyčerpávajúcej funkčnej výbave. Skúsenejší fotografi ocenia celú škálu expozičných režimov (programová automatika, priorita clony a času, manuál), príležitostným užívateľom a začiatočníkom je zase určený obľúbený režim inteligentnej automatiky iA+. V ňom fotoaparát nastaví všetky hodnoty sám, ale dokáže tiež napríklad medzi ľuďmi v zábere rozoznať vašich blízkych či priateľov a zaostriť na nich. Skvelý dojem dotvára ovládanie, ktoré je z veľkej časti postavené na osvedčenej a obľúbenej dotykovej technológii. Výklopný displej s uhlopriečkou 7,6 cm (3“) a rozlíšením 1040 000 bodov umožňuje dotykom nielen nastaviť všetky potrebné hodnoty a zaostriť, ale taktiež stlačiť spúšť. Tradične orientovaní užívatelia, ktorým ovládanie cez displej nevyhovuje, určite ocenia jasný elektronický hľadáčik s rýchlym prekresľovaním a očným senzorom. Hľadáčik je vybavený kvalitným OLED displejom s mimoriadnym rozlíšením 2 360 000 Pix a zapne sa automaticky hneď ako si priložíte fotoaparát k oku. Vďaka úplne novému gripu sa zlepšilo uchopenie bez ohľadu na veľkosť ruky. Či fotografuje žena, alebo muž, mierne zaoblená konštrukcia zabezpečí prirodzený úchop aj v neobvyklých pózach, ako je fotenie zo žabej perspektívy či z nadhľadu.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Panasonic Lumix DMC-G7 + objektív uvedený v názve
Akumulátor: Panasonic DMW-BLC12E
Nabíjačka: Panasonic DE-A79B + Nabíjací kábel
Popruh: Panasonic VFC4765
Krytka bajonetu: Panasonic VKF4971
USB kábel: Panasonic K1HY08YY0032 USB/Micro USB kábel
Software: PHOTOfunSTUDIO 9.7 PE, SILKYPIX Developer Studio 4.3 SE, LoiLoScope
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-G7+14-42/3,5-5,6II ASPH. Mega O.I.S. čierny

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:0
Rýchlosť sekvenčného snímania:0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod