Panasonic Lumix DMC-FT30, Červený

Panasonic Lumix DMC-FT30 je štýlový odolný kompaktný fotoaparát vybavený 16 MPix. CCD snímačom a všestranným objektívom 25-100mm f/3.9-5.7. Konštrukcia fotoaparátu odolá pádu z výšky 1,5m, teplotám do -10°C a je vodotesný do hĺbky 8m.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
DMC-FT30EP-R
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
179,00 € 149,00 149,17 € 124,17 €
Akcia -17%

Panasonic Lumix DMC-FT30, Červený

Parametre fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-FT30:
- Ochrana zabezpečujúca vodotesnosť do 7 m, odolnosť voči nárazom do 1,5 m, mrazuvzdornosť a prachotesnosť.
- Snímanie HD videa vo formáte MP4 a so systémom automatického zaostrovania Sonic Speed AF.
- 16,1-megapixelový CCD snímač.
- MEGA O.I.S. (optická stabilizácia obrazu) s Aktívnym režimom pre potlačenie rozostrenia.
- 25mm širokouhlý objektív so 4x optickým zoomom a 8x inteligentným zoomom.
- Inteligentný automatický režim iA a špeciálne funkcie obsahujúce efekt miniatúry a snímanie panorámy.

Podrobnosti fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-FT30:
Popri svojom plochom a štíhlom tele je Panasonic Lumix DMC-FT30 vodotesný do hĺbky 8m, odolný voči nárazom do 1,5 m, mrazuvzdorný do -10 ° C a prachotesný. Lumix DMC-FT30 sa hrdí neformálnym, štýlovým dizajnom, ktorá spolu s odolnou konštrukciou rozširuje možnosti fotografovania každodenných scén v meste, ako aj vo voľnom čase v prírode.

S fotoaparátom Lumix DMC-FT30 si môžete vybrať z dvoch možností zachytávania obrazu aktuálnej scény. A to buď na fotografie v 16,1-megapixelovom vysokom rozlíšení, alebo na videá v rozlíšení HD. Pri fotografovaní statických záberov Vám rýchle automatické zaostrovanie Sonic Speed AF pomáha zachytiť aj tie najprchavejšie momentky. Pri natáčaní videosekvencií dokáže Lumix DMC-FT30 natáčať HD (1280 x 720) videá vo formáte MP4. Tento formát je vysoko kompatibilný s počítačmi. Samostatné tlačidlo Vám umožňuje okamžité spustenie natáčania videa, bez potreby osobitných nastavení. Pri natáčaní videa je k dispozícii inteligentný automatický režim iA a 4x optický zoom.

Optická stabilizácia obrazu MEGA O.I.S. dokonale kompenzuje rozostrenie spôsobené chvením ruky. Aj mierne chvenie ruky je presne rozpoznané vzorkovacou frekvenciou 4 000-krát za sekundu, a kompenzované, výsledkom čoho sú ostré, jasné zábery. Táto funkcia je účinná pri snímaní pod vodou, snímaní s použitím zoomu a pri snímaní z veľmi malých vzdialeností (makro), pričom umožňuje snímať v miestnostiach s tlmeným osvetlením, alebo pri večernom osvetlení so zachovaním atmosféry. Aktívny režim účinným spôsobom potláča rozostrenie pri natáčaní videí, predovšetkým pri širokouhlom natáčaní počas chôdze, alebo pri hre s deťmi.

Lumix DMC-FT30 má vo svojom kompaktnom tele umiestnený 25 mm širokouhlý objektív so 4x optickým zoomom (ekvivalent klasického fotoaparátu s 35 mm filmom: 25 - 100 mm). 25 mm ultraširokouhlý objektív pokrýva približne dvojnásobnú oblasť snímania oproti štandardnému 35 mm objektívu. Výkon 4x optického zoomu sa zvyšuje na jeho 8x ekvivalent vďaka funkcii inteligentného zoomu. Je to funkcia rozsiahleho zoomu, využívajúca digitálny zoom, pri ktorom vďaka technológii inteligentného rozlíšenia (Intelligent Resolution) dochádza iba k minimálnemu zhoršeniu kvality obrazu.

V inteligentnom automatickom režime iA automaticky súčasne fungujú pokročilé detekčné funkcie pre optimalizáciu nastavení, vďaka čomu môžete zakaždým nasnímať krásne fotografie a videá, a to ľahšie ako kedykoľvek predtým. V režime Miniature Effect (Efekt miniatúry) sa rozostrí okolie tak, aby pôsobilo ako dioráma, a video sa prehráva 10x zrýchlené, takže pri sledovaní pôsobí komickejšie. Snímanie panorámy umožňuje zhotoviť horizontálny aj vertikálny panoramatický záber spojením postupne nasnímaných záberov.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Panasonic Lumix DMC-FT30
Akumulátor: Panasonic DMW-BCK7E
Nabíjačka: Panasonic DE-A92A a napájací kábel Panasonic K2CQ2YY00082
Remienok: Panasonic VFC4297
USB kábel: Panasonic USB/Micro USB kábel Panasonic K1HA08YY0031
Software: PHOTOfunSTUDIO 9.0 SE, LoiLoScope
Dokumentácia: Návod

Špecifikácia Panasonic Lumix DMC-FT30, Červený

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:0
Rýchlosť sekvenčného snímania:0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS

Recenzie Panasonic Lumix DMC-FT30, Červený

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Je to už druhý fotoaparát tohoto typu. Malý, spoľahlivý.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 149,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod