Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Panasonic Lumix DC-GH5 mk.II + Lumix G 12-60mm f/3.5-5.6 ASPH) - Okamžitá zľava 300 €

Okamžitá zľava 300 €

Ak si teraz zakúpite tento fotoaparát Panasonic získate ho so zľavou 300 €. Stačí, ak v provom kroku objednávky zadáte kód "LUMIX300". Akcia platí od 1.12. do 31.12.2021.
LUMIX GH5M2 je hybridný fotoaparát, ktorý vyhovuje potrebám všetkých tvorcov. Od streamovania a snímania bez potreby úprav až po nekomprimovaný záznam V-log L s 12 krokmi dynamického rozsahu, ktorý je vhodný pre pokročilú postprodukciu. Pri nahrávaní C4K/4K 60p/50p 4 : 2 : 0 10 bitov a C4K/4K 30p/25p/24p 4 : 2 : 2 10 bitov ALL-Intra 400 Mb/s ponúkajú všetky nastavenia neobmedzené nahrávanie. * Podporované je súčasné 10-bitové interné nahrávanie a živý výstup HDMI. * Za predpokladu, že sa fotoaparát nachádza v prostredí bez obmedzenia funkčnosti. Čas nahrávania závisí od kapacity batérie a pamäťovej karty SD. Nahrávanie sa môže zastaviť v 10-bitovom režime C4K/4K 60p/50p a v anamorfotickom režime automaticky kvôli ochrane fotoaparátu.
Výrobca:
Panasonic
Obj. čislo:
GH5M2ME
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 899,00 1 582,50 €
-+

Panasonic Lumix DC-GH5 mk.II + Lumix G 12-60mm f/3.5-5.6 ASPH) - Okamžitá zľava 300 €

LUMIX GH5M2 je hybridný fotoaparát, ktorý vyhovuje potrebám všetkých tvorcov. Od streamovania a snímania bez potreby úprav až po nekomprimovaný záznam V-log L s 12 krokmi dynamického rozsahu, ktorý je vhodný pre pokročilú postprodukciu. Pri nahrávaní C4K/4K 60p/50p 4 : 2 : 0 10 bitov a C4K/4K 30p/25p/24p 4 : 2 : 2 10 bitov ALL-Intra 400 Mb/s ponúkajú všetky nastavenia neobmedzené nahrávanie.
* Podporované je súčasné 10-bitové interné nahrávanie a živý výstup HDMI.
* Za predpokladu, že sa fotoaparát nachádza v prostredí bez obmedzenia funkčnosti. Čas nahrávania závisí od kapacity batérie a pamäťovej karty SD. Nahrávanie sa môže zastaviť v 10-bitovom režime C4K/4K 60p/50p a v anamorfotickom režime automaticky kvôli ochrane fotoaparátu.

Vopred nainštalovaná funkcia V-Log L
Fotoaparát LUMIX GH5M2 ponúka dynamický rozsah 12 zastavení s predinštalovanou technológiou V-Log L, pričom na zvýraznenie farieb možno používať rovnaké vyhľadávacie tabuľky, aké sa používajú s technológiou V-Log.

V-Log/V-Gamut a vyhľadávacie tabuľky
https://pro-av.panasonic.net/en/cinema_camera_varicam_eva/support/lut/index.html

USB napájanie / nabíjanie
Táto funkcia je praktická pri dlhých fotografovaniach v štúdiu a inde, pretože umožňuje napájať fotoaparát aj počas nabíjania batérie.* Súčasťou balenia je adaptér USB 3.1 Type-C, ktorý je kompatibilný so štandardom USB PD (USB Power Delivery).
* Batéria musí byť vložená vo fotoaparáte a dostatočne nabitá, aby funkcia fungovala.
?USB Type-C ™ a USB-C ™ sú ochranné známky spoločnosti USB Implementers Forum.

Bezdrôtové vysielanie naživo (protokol RTMP/RTMPS)
Vychutnajte si bezdrôtové vysielanie naživo v interiéri aj exteriéri s ľahkou obsluhou prostredníctvom aplikácie LUMIX Sync (Android/iOS). Streamujte živé udalosti kedykoľvek a kdekoľvek v kvalite, ktorú ponúka iba digitálna jednooká bezzrkadlovka.
?Vysielanie naživo na platformách, ktoré vyhovujú protokolu RTMP/RTMPS, je v zásade možné. (Kompatibilita so všetkými platformami nie je zaručená.) Môžu sa vyskytnúť prípady, keď vysielanie naživo nie je možné pri zmene služby platformy. Ďalšie informácie nájdete v zmluvných podmienkach platformy.
?Android a Google Play sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Google Inc.
?IOS je ochranná známka alebo registrovaná ochranná známka spoločnosti Cisco v USA a ďalších krajinách a používa sa na základe licencie.

Zlepšený 20,3-megapixlový snímač MOS s antireflexnou povrchovou vrstvou
Antireflexná povrchová vrstva účinne potláča odlesky a zachytáva výraz svetla, dokonca aj v drsnom prostredí snímania obklopeného silným svetlom, napríklad podsvietením, a dosahuje vysokokvalitnú vizuálnu krásu videí aj statických obrázkov.

Automatické zaostrovanie s technológiou AI
Poskytuje vysokorýchlostné, vysokopresné automatické zaostrovanie a technológiu hlbokého učenia, ktorá umožňuje rozpoznávať ľudské tváre, oči, hlavy a telá, ako aj zvieratá.

6,5-krokový duálny I.S. 2 (stabilizátor obrazu)
5-osový stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 kombinuje ovládanie stabilizátora obrazu I.S. a systém O.I.S. objektívu, vďaka čomu ponúka 6,5-krokovú korekciu.*
* Na základe normy asociácie CIPA [smer vybočenia/sklonu: ohnisková vzdialenosť f = 140 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu f = 280 mm) pri použití objektívu H-FS14140.

Špecifikácia Panasonic Lumix DC-GH5 mk.II + Lumix G 12-60mm f/3.5-5.6 ASPH) - Okamžitá zľava 300 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 899,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod