Olympus VF-4 Elektronický hľadáčik, Čierny

Olympus VF-4 je elektronický hľadáčik určený pre celú radu systémových fotoaparátov Olympus Pen a kompakty XZ-1/2. Hľadáčik je možné vyklopiť o 90°, poskytuje jasný obraz so 100% pokrytím, zväčšením 1,48x a vysokou obnovovacou frekvenciou.
Výrobca:
Olympus
Obj. čislo:
V329140BE000
Dostupnosť tovaru:
Na objednávku.
279,00 € 232,50 €
-+

Olympus VF-4 Elektronický hľadáčik, Čierny

Olympus VF-4 je externý elektronický hľadáčik pre digitálne systémové fotoaparáty Olympus Pen E-PL1/1S/2/3/5, E-P2/3, E-PM1/2/5 a pre kompaktné fotoaparáty Olympus XZ-1/2. Fotoaparáty Olympus Pen E-PL1/1S/2, E-P2 nepodporujú funkciu automatického vypnutia LCD a zapnutia LCD hľadáčika pri priložení hľadáčika k oku. Hľadáčik sa k fotoaparátu pripája do sánok na blesk a elektronické prepojenie zabezpečuje špeciálny konektor umiestnený pod nimi. Olympus VF-4 ponúka pokrytie 100%, zväčšenie 1,48x a možnosť vidieť okamžité expozičné zmeny premietané zabudovaným LCD tak ako by sa prejavili na samotnej fotografii po zmene expozície. Hľadáčik je možné vyklopiť smerom hore až o 90°, čo je veľmi užitočné pri fotografovaní z ťažkých uhlov. Taktiež je možné nastaviť dioptrickú korekciu hľadáčika v rozsahu -4 až +2 dioptrie čo Vám umožní zaostrovať a fotografovať bez okuliarov.

Upozornenie! - Pri nasadení elektronického hľadáčika Olympus VF-4 na fotoaparát už nie je možné naň nasadiť externý blesk! Pri transporte fototechniky vždy odmontujte z fotoaparátu elektronický hľadáčik Olympus VF-4.

Vlastnosti elektronického hľadáčika Olympus VF-4:
• Hľadáčik je kompatibilný s fotoaparátmi Olympus Pen E-P2/3, Olympus Pen E-PL1/1S/2/3/5, Olympus E-PM1/2/5 a Olympus XZ-1/2 na ktoré sa nasadzuje veľmi jednoducho do sánok na blesk.
• Je možné ho vyklopiť smerom hore o 90° čo uľahčuje prácu pri komponovaní záberu z podhľadu, alebo pri fotografovaní z iných komplikovaných polôh.
• LCD monitor hľadáčika poskytuje 2x jasnejší a 3x kontrastnejší obraz ako konkurenčné modeli a umožňuje pohodlné fotografovanie na slnku.
• Ponúka veľké zväčšenie a zabudovanú dioptrickú korekciu vďaka ktorej je možné zaostrovať aj bez okuliarov. Obraz je stabilný a má vysokú obnovovaciu frekvenciu.
• Pomocou E-P2 EVF Adjust menu môžete upravovať jas a farebnú teplotu tónov. Jas sa dá upravovať v siedmych krokoch.
• Funkcia Low Voltage Differential Signaling (LVDS) umožňuje vysokorýchlostný prenos fotografií vo vysokom rozlíšení.
• Asférické šošovky v konštrukcii hľadáčika zabezpečia dokonalú ostrosť a rozlíšenie obrazu od stredu až po kraje.

Parametre elektronického hľadáčika Olympus VF-4:
Vzdialenosť očného reliéfu: 21 mm
Pokrytie hľadáčika: 100%
Zväčšnie hľadáčika: 1,48x
Rozsah korekcie dioptrie: -4,0 až +2,0
Obnovovacia frekvencia: 60 fps
Rozlíšenie hľadáčika: 2 360 000 Pix
Rozmery hľadáčika (ŠxVx H): 28,4 x 50,5 x 47,8 mm
Hmotnosť hľadáčika: 41,8 g (bez krytky)

Špecifikácia Olympus VF-4 Elektronický hľadáčik, Čierny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 279,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod