Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Olympus LG-1 LED blesk pre fotoaparáty Olympus Tough TG-1/TG-2/TG-3/TG-4

Olympus LG-1 je LED predsáka pre fotografovanie pôsobivých makrofotografií. Táto predsádka s jednoduchou a rýchlou inštaláciou poskytuje rovnomerné osvetlenie na elimináciu tieňov a presvetlenie tmavých častí záberu.
Výrobca:
Olympus
Obj. čislo:
V3271200W000
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
39,90 € 33,25 €
-+

Olympus LG-1 LED blesk pre fotoaparáty Olympus Tough TG-1/TG-2/TG-3/TG-4

Olympus LG-1 je predsádka s LED osvetlovacím prstencom slúžiacim na nasvietenie makro záberov. Fotoaparáty s výmennými objektívmi používajú pre fotografovanie makro záberov z naozaj veľmi malej vzdialenosti kruhový makro blesk, ktorý emituje svetlo po obvode objektívu, a zabraňuje tak vzniku tieňa pod fotoaparátom. Na rovnakom princípe pracuje aj LED predsádka Olympus LG-1, pomocou ktorej je možné docieliť rovnaký efekt. Olympus LG-1 je možné jednoduchým spôsobom upevniť k objektívu outdoorových fotoaparátov Olympus Tough TG-1/TG-2/TG-3/TG-4. Vstavané LEDky svetlo rovnomerne rozptýlia na fotografovaný objekt, a umožnia tak naplno využiť schopností fotoaparátu v oblasti makrofotografie.

Špecifikácia Olympus LG-1 LED blesk pre fotoaparáty Olympus Tough TG-1/TG-2/TG-3/TG-4

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 39,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod