Predajňa je otvorená.

Nikon WU-1a Wi-Fi Adaptér

Nikon WU-1a je bezdrôtový mobilný Wi-Fi miniadaptér, ktorý sa s telom fotoaparátu spája pomocou Mini USB konektora. Nikon WU-1a je kompatibilný s fotoaparátmi Nikon D3200, D5200.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VWA102AU
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
69,00 57,50 €
-+

Nikon WU-1a Wi-Fi Adaptér

Bezdrôtový mobilný Wi-Fi adaptér WU-1a, ktorý Vám umožní naviazať bezdrôtové spojenie medzi digitálnymi fotoaparátmi Nikon a inteligentnými mobilnými zariadeniami* s operačným systémom Android™ nebo iOS. Adaptér je možné použiť k prenosu fotografií a videosekvencií priamo do telefónu, alebo tabletu, resp. k diaľkovému ovládaniu fotoaparátu pomocov inteligentných zariadení**.
Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, Vám adaptér umožní prenášať fotografir bez akýchkoľvek problémov: nemusíte ho pripojovať k externému prípojnému bodu Wi-Fi (hot spot) a je napájaný z fotoaparátu. Adaptér Vám umožňuje veľmi jednoduché zdieľanie vašich fotografií, v prípade, že chcete odosielať fotografie a videosekvencie na chytrom zariadení pre možnosť ich zdieľania, alebo ich prenášania z dôvodu uvoľnenia miesta na pamäťovej karte vo fotoaparátu.
Adaptér taktiež umožňuje diaľkové ovládanie fotoaparátu**. Ide o praktické príslušenstvo napríklad v prípadoch, keď chcete odfotiť autoportrét, alebo pred fotografovaním skontrolovať obraz na rozmernejšom monitore tabletu.

Adaptér Nikon WU-1a je kompatibilný s digitálnymi fotoaparátmi Nikon D3200, D5200.


Vlastnosti Nikon WU-1a:

Kompaktný bezdrôtový Wi-Fi adaptér: Umožňuje priame prepojenie fotoaparátu Nikon a iného Wi-Fi zariadenia ako napr. telefónu, smartfónu, pc, alebo tabletu*.

Napájanie prostredníctvom fotoaparátu: Adaptér WU-1a nevyžaduje batérie, napája sa priamo z fotoaparátu pomocou Micro USB kábla.

Ľahký prenos fotografií: Adaptér WU-1a primárne slúži na bezdrôtový prenos vysoko kvalitných fotografií a videosekvencií, ktoré je možné odoslať priamo z fotoaparátu na chytré zariadenia pre možnosť ich zdieľania prostredníctvom sociálnych sietí, pre prenos na webové servery na účely zdieľania a archivácie, alebo pre odosielanie e-mailom.

Diaľkové ovládanie fotoaparátu**: Adaptér WU-1a umožňuje ovládať fotoaparát prostredníctvom inteligentných zariadení. To z neho robí ideálne príslušenstvo pre autoportréty a skupinové fotografie.

Kontrola fotiek a tvorba kompozície na inteligentnom zariadení: Adaptér WU-1a je možné využiť pre získanie lepšieho a detailnejšieho náhľadu na veľkých LCD paneloch inteligentných zariadení ako sú napr. tablety, smartfóny, pc monitory. Vďaka tomu získate lepšiu predstavu o jemnom zaostrení vznikajúcej fotografie ako aj o kvalite výslednej kompozície.

Ľahké zálohovánie: Wi-Fi prenosom vytváraných fotografií priamo na dátove uložiská na webe, prípadne na disk pc, notebooku, tabletu, alebo smartfónu uvoľníte miesto na pamäťovej karte vo fotoaparáte.

Kompatibilita: Adaptér WU-1a v súčasnosti podporuje operačné systémy iOS 6 a Android 2.3 (a novšie) pre inteligentné telefóny, resp. operačný systém Android 3.0 (a novšie) pre tablety.

Software: K dispozíci ku stiahnutie zadarmo je software Wireless Mobile Adapter Utility pre inteligentné zariadenia.

Ľahké aktualizovanie firmwaru: Firmware adaptéra WU-1a je možné veľmi ľahko aktualizovať pomocou inteligentných zariadení.


* Kompatibilný s inteligentnými zariadeniami s operačnými systémami iOS a Android. Táto funkcia vyžaduje použitie špeciálnej aplikácie, ktorá je k dispozícii zadarmo pre stiahnutie na webových serveroch Google Play™ a iTunes Store®.

Android, Google, Google Play, YouTube a ďalšie názvy sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

** Pripojenie voliteľného bezdrôtového mobilného Wi-Fi adaptéra WU-1a k fotoaparátu umožňuje využitie inteligentných zariadení vybavených bezdrôtovým Wi-Fi pripojením k diaľkovému ovládaniu fotoaparátu. K dispozícii sú funkcie ako spustenie uzávierky, voľba zaostrovacieho poľa a fotografovanie v režimu Time.

Špecifikácia Nikon WU-1a Wi-Fi Adaptér

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 69,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod