Nikon UR-E24 + Nikon HN-CP18 Súprava adaptéra na filter so slnečnou clonou Čierna

Cenovo zvýhodnená praktická súprava slnečnej clony Nikon HN-CP18 a adaptéra na objektív pre uchytenie kruhových filtrov a slnečnej clony Nikon UR-E24. Táto súprava je určená pre kompaktný digitálny fotoaparát Nikon CoolPix A.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VAW220AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
71,90 € 59,92 €
-+

Nikon UR-E24 + Nikon HN-CP18 Súprava adaptéra na filter so slnečnou clonou Čierna

Praktická cenovo zvýhodnená súprava pozostávajúca z bajonetovej slnečnej clony Nikon HN-CP18 a z adaptéra Nikon UR-E24, ktorý slúži pre nasadenie kruhových filtrov a slnečnej clony na telo kompaktného fotoaparátu Nikon CoolPix A.

Nikon UR-E24:
Nikon UR-E24 je praktický adaptér určený pre rozšírenie možností kompaktného digitálneho fotoaparátu Nikon CoolPix A. Vďaka tomuto adaptéru je možné používať s Nikon CoolPix A kruhové filtre s priemerom 46mm a bajonetovú slnečnú clonu Nikon HN-CP18.

Nikon HN-CP18:
Nikon HN-CP18 je širokouhlá bajonetová, slnečná clona určená pre širokouhlý objektív kompaktného fotoaparátu Nikon CoolPix A. Je vyrobená z kvalitného, matného čierneho plastu a jej vnútorné plochy sú svetlo neodrážajúce. Na objektív fotoaparátu Nikon CoolPix A sa nasadzuje veľmi jednoducho pomocou adaptéra Nikon UR-E24 a slúži pre odstraňovanie nežiaducich odleskov svetla vstupujúceho do objektívu od svetelných zdrojov mimo jeho záber. Tieto odlesky môžu negatívne ovplyvniť technickú kvalitu vašich fotografií.

Špecifikácia Nikon UR-E24 + Nikon HN-CP18 Súprava adaptéra na filter so slnečnou clonou Čierna

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 71,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod