Nikon SB-300 Blesk

Nikon SB-300 je jednoduchý externý systémový blesk vybavený výklopnou zábleskovou hlavou nastaviteľnou pod uhlami 60°, 75°, 90° a 120° určený pre FX a DX jednooké zrkadlovky Nikon. Blesk je súčasťou systému Nikon CLS.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
FSA04101
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
149,00 € 124,17 €
-+

Nikon SB-300 Blesk

Nikon SB-300 je univerzálny externý systémový blesk, ktorý je užívateľsky veľmi prívetivý na obsluhu a je určený pre použitie s kompaktnými fotoaparátmi Nikon CoolPix a jednookými digitálnymi zrkadlovkami Nikon so snímačmi formátu DX a FX. Blesk je veľmi kompaktnej a ľahkej konštrukcie, čo je ideálne pre fotografov začiatočníkov, ktorým umožňuje kreatívnu kontrolu nad kvalitou, smerom osvetlenia pri ich tvorbe. Nikon SB-300 je vybavený štandardnou Nikon Hot-Shoe päticou a výklopnou zábleskovou zoomovateľnou hlavou, ktorú je možné vyklopiť až o 120°. Vďaka smerovaniu svetla pomocou výklopnej hlavice dokážete zmäkčiť svetlo odrazom záblesku od stropu, alebo steny. Výkon blesku Nikon SB-300 je postačujúci pre nasvietenie fotografovaného objektu za denného svetla pri fotografovaní v protisvetle a pri fotografovaní za súmraku.


Prenosná záblesková jednotka:
Nikon SB-300 je ideálne zariadenie v situáciách, keď potrebujete viac svetla alebo chcete dosiahnuť kreatívny zámer vo fotografii. Blesk je kompatibilný s technológiou i-TTL.

Kompatibilita:
Nikon SB-300 je kompatibilný so všetkými fotoaparátmi Nikon vybavenými Hot-Shoe päticou blesku (vrátane digitálnych aj analógových kompaktov a zrkadloviek). Blesk sa vďaka X-Synchro kontaktu dá použiť v manuálnom móde aj s fotoaparátmi iných značiek.

Všestranné pokrytie:
Vďaka smernému číslu 18 (pri citlivosti ISO 100) umožňuje tento jednoduchý blesk osvetliť aj vzdialenejšie objekty pri slabom osvetlení.

Nasmerovanie svetla:
Vďaka výklopnej zoomovatelnej zábleskovej hlave získate voľnosť, ktorá vám umožní nastaviť potrebný uhol odrazu pre zmäkčenie osvetlenia fotografovanej scény. Uhol vyklopenia zábleskovej hlavy je možné nastaviť na 60°, 75°, 90° a 120°.

Jednoduché ovládanie:
Nikon SB-300 je veľmi jednoduchý a užívateľsky mimoriadne priaznivý exetrný blesk, ktorý je určený svojím poňatím pre začínajúcich a mierne pokročilých fotografov.

Tepelná poistka:
Zabraňuje poškodeniu elektroniky blesku z dôvodu prehriatia počas intenzívnej práce s bleskom.

Napájanie blesku:
Nikon SB-300 je napájaný pomocou dvojice batérií, alebo akumulátorov veľkosti AAA, ktoré sa dajú bežne zohnať kdekoľvek sa ocitnete.

Firmware:
Firmware externého blesku Nikon SB-300 sa dá aktualizovať pomocou update, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť na oficiálnych stránkach Nikonu. Tu nájdete aj bližšie inštrukcie ako aktualizovať firmware, aktualizácia prebieha z tela fotoaparátu pri blesku nasadenom na fotoaparáte.

Špecifikácia Nikon SB-300 Blesk

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 149,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod