Nikon D850 - Telo + Battery grip MB-D18 + 32GB SDHC karta ZADARMO!

My oslavujeme, vy ste obdarovaní! Z príležitosti nášho 25. výročia dostanete k tomuto fotoaparátu batériový grip MB-D18 v hodnote 489€! Platí do vypredania zásob.

K fotoaparátu teraz dostanete tieto darčeky:

► 32 GB Sandisk Extreme SDHC kartu v hodnote 25€
► Poukaz na 4x čistenia snímača v hodnote 80€
► Fotokurz v hodnote 69€

Nikon D850 je najuniverzálnejší profesionálny digitálny fotoaparát SLR, ktorý kedy vyrábal Nikon a nahradil veľmi populárny fotoaparát D810. Snímač BSI FX má rozlíšenie 45,7 megapixelov, rýchlosť kontinuálneho snímania až 7 snímok za sekundu
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBA520AEG
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
3 619,00 € 3 015,83 €
-+
Akcia

Nikon D850 - Telo + Battery grip MB-D18 + 32GB SDHC karta ZADARMO!

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Nikon D850 je najuniverzálnejší profesionálny digitálny fotoaparát SLR, ktorý kedy vyrábal Nikon a nahradil veľmi populárny fotoaparát D810. Snímač BSI FX má rozlíšenie 45,7 megapixelov, rýchlosť kontinuálneho snímania až 7 snímok za sekundu, AF modul (rovnaký ako Nikon D5) má 153 bodov. Môžete nakrúcať 4K videá a 8k časozberné zábery, nemusíte sa obávať počasia, pretože fotoaparát je utesnený voči nepriaznivým vplyvom. Model D850 je ideálny pre krajinu, štúdio, šport, divokú zver, architektúru, makro a vlastne akýkoľvek iný fotografický žáner.

Základný opis:
FX CMOS BSI snímačo s rozlíšením 45,7 Mpx
RGB snímač 180K (180 000 pixelov) umožňuje presnejšie meranie expozície
Modul AFC Multi-CAM 20K s fázovou detekciou TTL, jemným doladením a 153 AF bodmi
Štandardný rozsah citlivosti je 64-102 400 ISO a 32-102 400 ISO rozšírení
Utesnené telo proti vode a prachu, kovová konštrukcia
Výklopný dotykový displej a 100% hranolový hľadáčik
4K video, Wi-Fi a NFC
Až 9 snímok za sekundu (s gripom MB-D18)

Či už fotia prírodu, komerčne šport, svadby, módu alebo videosekvencie, fotoaparát D850 poskytuje fotografom pracujúcim v odvetviach s obrovskou konkurenciou flexibilitu potrebnú na to, aby vynikli. Rýchly snímač formátu FX s ultravysokým rozlíšením poskytuje vďaka efektívnemu rozlíšeniu 45,7 megapixela súbory s rozlíšením 45,4 MP. Nová architektúra šošoviek bez medzier na čipe umožňuje získať výnimočné detaily a neuveriteľný dynamický rozsah. Pri použití voliteľného multifunkčného napájania Battery Pack MB-D18 sa frekvencia snímania zvýši až na 9 snímok za sekundu. Filmári teraz môžu zaznamenávať plnoformátové videosekvencie s rozlíšením 4K bez faktora orezania, čo otvára nové možnosti pri snímaní pomocou svetelných objektívov od spoločnosti Nikon s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Priamo vo fotoaparáte možno zaznamenávať časozberné videosekvencie s rozlíšením 4K.

Ďalšou novou funkciou zvyšujúcou flexibilitu je možnosť snímať veľké, stredné alebo malé snímky vo formáte RAW. Režim nehlučného fotografovania umožňuje zachytiť ultraostré snímky s mimoriadne vysokým rozlíšením bez zvuku uzávierky. Pri snímaní pomocou živého náhľadu je k dispozícii režim automatického zaostrovania umožňujúci snímanie presných makrosnímok. Tento fotoaparát je zároveň prvou digitálnou jednookou zrkadlovkou vybavenou integrovaným režimom focus stacking pre výnimočne ostré snímky s obrovskou hĺbkou ostrosti.

Súhrn hlavných vlastností
Rozlíšenie: efektívne rozlíšenie 45,7 megapixela. Súbory s rozlíšením 45,4 MP a bohatými detailmi. Zozadu osvetlený snímač CMOS formátu FX bez optického antialiasingového filtra.
Rýchlosť: snímajte rýchlosťou 7 snímok za sekundu. Prípadne môžete zaznamenávať snímky v plnom rozlíšení frekvenciou 9 snímok za sekundu, ak použijete voliteľné multifunkčné napájanie Battery Pack MB-D18 (s vloženou batériou EN-EL18B).
Zobraziť v plnom rozlíšení
Citlivosť na svetlo: výkonný obrazový procesor EXPEED 5 poskytuje výnimočne čisté snímky v rozsahu citlivosti ISO 64 – 25 600 rozšíriteľného z ekvivalentu hodnoty 32 až na 102 400. K dispozícii je tiež plný rozsah citlivosti ISO pri snímaní videosekvencií s rozlíšením 4K.
Presnosť: fenomenálny 153-bodový systém automatického zaostrovania, ktorý je rovnaký ako pri vlajkovej lodi D5, poskytuje citlivosť až –4 EV v stredovom bode (ISO 100, 20 °C). Meranie až do hodnoty –3 EV umožňuje presné automatické nastavenie expozície aj vtedy, keď je jediným zdrojom svetla mesiac.
Video s rozlíšením 4K bez faktora orezania: zaznamenávajte plnoformátové videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD a s frekvenciou 30p bez obmedzení spôsobených faktorom orezania. Snímajte viac ako tri hodiny pomocou multifunkčného Battery Pack MB-D18.
Časozberné videosekvencie s rozlíšením 4K priamo vo fotoaparáte: zaznamenávajte časozberné videosekvencie s rozlíšením 4K priamo vo fotoaparáte D850 a pomocou jeho efektívneho rozlíšenia 45,7 megapixela vytvárajte veľkolepé časozberné videosekvencie s rozlíšením 8K.
Flexibilita formátu RAW: snímajte veľké snímky vo formáte RAW s rozlíšením 45,4 MP, stredné snímky vo formáte RAW s rozlíšením 25,6 MP alebo malé snímky vo formáte RAW s rozlíšením 11,4 MP (stredné aj malé snímky sú 12-bitové, bezstratovo komprimované).
Zobraziť v plnom rozlíšení
Akékoľvek prostredie: vďaka rozsiahlemu tesneniu proti vplyvom počasia je fotoaparát D850 pripravený na drsné prostredia. Rovnaké osvetlenie všetkých tlačidiel ako v prípade fotoaparátu Nikon D5 zaručuje jednoduché ovládanie aj v nočnom šere.
Zobraziť v plnom rozlíšení
Rýchle ukladacie médiá: jednotka s duálnym slotom na kartu umožňuje používať kartu UHS-II SD spolu s kartou XQD, čo je najrýchlejšia možná kombinácia.

Obsah balenia:
Telo D850
očnica
Batéria EN-EL15a
Nabíjačka MH-25a
UC-E22 USB kábel
AN-DC18 popruh
Krytka tela

Špecifikácia Nikon D850 - Telo + Battery grip MB-D18 + 32GB SDHC karta ZADARMO!

Veľkosť snímača:Full Frame / FX
Počet megapixelov:45,4
Rýchlosť sekvenčného snímania:9
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 3 619,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod