Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon D750 + AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-5.6G ED VR + 4x Čistenie a fotokurz!

K fotoaparátu dostanete poukaz na kurz "Základy fotografovania a ovládania fotoaparátu Nikon" v hodnote 69 €,- ZADARMO! + poukaz na 4 čistenia snímača ZADARMO!

Nikon D750 je poloprofesionálna digitálna zrkadlovka s 24,3 MPix CMOS snímačom formátu FX prinášajúca zdokonalený profesionálny zaostrovací modul MultiCAM 3500 II, rýchlejšie sériové snímanie, WI-FI a veľa ďalšieho v odolnom utesnenom tele.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBA420K001
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
1 699,00 € 1 415,83 €
-+
Akcia

Nikon D750 + AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-5.6G ED VR + 4x Čistenie a fotokurz!

Nikon D750 je nová poloprofesionálna digitálna zrkadlovka vybavená snámačom formátu FX (Full Frame), ktorá sa svojím vybavením a zaradením v portfóliu značky Nikon radí niekde medzi modely Nikon D610 a Nikon D810. Fotoaparát je vybavený 24,3 MPix CMOS snímačom formátu FX (Full Frame) s natívnou citlivosťou v rozsahu od ISO 100 až po ISO 12 800. Vďaka nemu sa môžete tešiť na čisté fotografie v prvotriednej obrazovej kvalite s širokým dynamickým rozsahom, pozoruhodnou ostrosťou a bohatou tónalitou. Ak by vašim zámerom natívny rozsah citlivosti snímača nestačil, tak je možné využiť jeho softvérové rozšírenie na rozsah od ISO 50 až po ISO 51200. Spolu s 24,3MPix FX snímačom úzko spolupracuje procesor spracovania obrazu Nikon EXPEED 4, ktorý zvyšuje celkový výkon fotoaparátu a umožňuje okamžité spracovanie fotografií, vysokú frekvenciu fotografovania a spracovanie dokonalých Full HD videosekvencií. Fotoaparát je tiež vybavený zdokonaleným profesionálnym systémom automatického zaostrovania Nikon MultiCAM 3500 II, prevzatým z modelu Nikon D810 s 51 zaostrovacími bodmi (15 z nich je krížového typu). Nikon Multi-CAM 3500 II vám umožní výber konkrétneho zaostrovacieho bodu z 51 bodov rozprestrených po celej ploche hľadáčika, alebo celú skupinu zaostrovacích bodov. Samotné zaostrovanie je veľmi presné, rýchle a spoľahlivé vďaka vysokej citlivosti zaostrovacích bodov. Vďaka pohotovému zaostrovaniu a rýchlemu spracovaniu fotografií dokáže fotoaparát kontinuálne fotografovať frekvenciou až 6,5 obr./s v FX aj DX formáte. Žiadny rýchlo prebiehajúci dej už nebude problémom a tak odfotíte presne ten záber aký zamýšľate. Okrem už spomenutého je fotoaparát vybavený aj vstavaným Wi-Fi modulom pre jednoduché zdieľanie fotografií na internete, veľkým 3,2“ výklopným LCD monitorom s rozlíšením 1229000 Pix. Tento odolný LCD monitor sa tak dá vyklopiť o 90° nahor a o 75° nadol, čo Vám umožní pohodlné fotografovanie z podsedu/nadhľadu. Pre sťahovanie a zdieľanie vašich fotografií a vide z Nikon D750 si môžete stiahnuť bezplatnú aplikáciu Wireless Mobile Utility do svojho inteligentného zariadenia.1 Nikon D750 umožňuje zaznamenávať videosekvencie s kvalitou Full HD (1 080p) frekvenciou až 50p/60p. Počas natáčania máte prístup k citlivosti ISO od citlivosti ISO 100 až po ISO 51 200 (ekvivalent) a aj k ovládaniu času uzávierky, clony a úrovní zvuku. Špeciálna ponuka videosekvencií umožňuje ukladať všetky nastavenia videosekvencií na jednom mieste. Fotoaparát Nikon D750 je robustnej hybridnej konštrukcie a je utesnený pred vplyvmi nepriaznivého počasia (voda/prach). Konštrukcia fotoaparátu sa do veľkej miery spolieha na hybridnú konštrukciu, ktorá je zložená z horčíkového odliatku zadnej a vrchnej časti fotoaparátu a plastovej prednej a spodnej časti fotoaparátu. Fotoaparát má dva sloty na pamäťové karty typu SD/SDHC/SDXC.

V kitovom balení s poloprofesionálnou digitálnou zrkadlovkou Nikon D750 je aj objektív Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR.

Podrobné vlastnosti fotoaparátu Nikon D750:
51-bodový systém automatického zaostrovania Multi-CAM 3500FX II:
Systém automatického zaostrovania Nikon Multi-CAM 3500FX II sa vyznačuje výnimočnou presnosťou, rýchlosťou a spoľahlivosťou. Systém je možné nakonfigurovať na pokrytie 9, 21 a 51 bodov a je citlivý až do –3 EV stupňov (ISO 100, 20 °C). Ponúka rýchle zachytenie objektu a rozšírenú možnosť uloženia podľa orientácie. Pätnásť krížových snímačov v strede je kompatibilných s objektívmi AF NIKKOR s otvorenou clonou f/5,6 alebo menšou a 11 stredových zaostrovacích bodov funguje s otvorenou clonou f/8.

Automatické zaostrenie s výberom zo skupiny polí:
Multi-CAM 3500FX II ponúka vylepšené rozpoznanie a sledovanie objektu. Automatické zaostrenie s výberom zo skupiny polí neustále monitoruje päť rôznych polí automatického zaostrovania a ponúka zlepšené zachytenie objektu a izoláciu pozadia pri fotografovaní objektov, ktoré sú pomerne malé a blízko vysokokontrastného, alebo rušivého pozadia. Päťbodové automatické zaostrovacie pole možno premiestňovať kdekoľvek v 51-bodovom poli podľa potrieb kompozície.

Neobmedzené sériové snímanie:
Umožňuje zachytávať neobmedzený počet snímok a vytvárať veľkolepé fotografie svetelných stôp. Snímajte v režime sériového snímania s časom uzávierky 4 sekundy alebo dlhším a budete môcť zaznamenať toľko vysokokvalitných snímok vo formáte JPEG alebo RAW, koľko dovolia vaše pamäťové karty a výdrž batérie. Vďaka extrémne krátkej pauze medzi jednotlivými expozíciami budete môcť pomocou softvéru tretej strany hladko spojiť zábery svetelných stôp hviezd alebo svetiel automobilov do nádherného efektu.

Monitor s možnosťou úpravy farieb:
Vyváženie farieb a jas môžete posunúť ľubovoľným smerom, aby vyhovovali vášmu uprednostňovanému pracovnému postupu. 8,0-centimetrový (3,2“) výklopný monitor LCD typu RGBW s 1 229 000 bodmi a antireflexnou vrstvou umožňuje flexibilné a jednoduché ovládanie vo všetkých podmienkach. Monitor je možné vyklopiť o 90° smerom do hora tak aby sa vám pohodlne fotografovalo z podsedu a o 75° smerom nadol aby sa vám pohodlnejšie fotografovalo z nadhľadu.

Picture Control 2.0:
Picture Control 2.0 umožňuje prevziať úplnú kontrolu nad zvýšením ostrosti, kontrastom, jasom, odtieňom a sýtosťou pri fotografovaní statických fotografií a natáčaní videosekvencií. Umožňuje zjednodušené spracovanie fotografií pomocou nastavenia Flat, ktoré Vám umožní využiť maximálny dynamický rozsah a jemné upravovanie detailov pomocou nastavenia Clarity. Nastavenia možno vizuálne upravovať počas fotografovania a natáčania, proces môžete zjednodušiť tak, že uložíte rôzne možnosti pre videosekvencie a statické fotky v samostatnej ponuke.

Dizajn šetriaci energiu:
Vďaka optimalizovanému systému šetrenia energie vydrží fotoaparát až 1 230 fotografií a až 55 minút videa2 na jedno nabitie ultra kompaktného a ľahkého Lítium-Iónového akumulátora Nikon EN-EL15.

Ergonómia fotoaparátu:
Vynikajúca ergonómia a ľahké telo fotoaparátu s hybridnou konštrukciou sú skombinované tak, aby ponúkali skutočnú slobodu práce. Hlboký grip umožňuje bezpečné držanie fotoaparátu bez ohľadu na veľkosť vašich rúk a zjednodušuje dlhé pohodlné držanie fotoaparátu bez únavy.

Húževnatý a odolný:
Fotoaparát Nikon D750 je vybavený odolným telo s utesnením proti vplyvom počasia vďaka čomu je pripravený čeliť akémukoľvek prostrediu. Uzávierka z kompozitu Kevlaru a uhlíkových vláken je otestovaná na 150 000.

Funkcia záznamu videosekvencií D-Movie s viacerými formátmi obrazu:
Na filmovanie v rôznych podmienkach funkcia D-Movie ponúka video v kvalite vhodnej na vysielanie v niekoľkých formátoch obrazového poľa. Fotoaparát Nikon D750 zaznamenáva videosekvencie s rozlíšením Full HD (1 080p) vo formáte FX aj DX s frekvenciami fotografovania 50p/60p s výrazne zníženým šumom, moiré a nesprávnymi farbami. Počas zaznamenávania môžete ovládať motorové nastavenie clony a fotoaparát ponúka čistý výstup HDMI. Okrem toho ponúka simultánny záznam videosekvencií s plným rozlíšením vo fotoaparáte a na externý rekordér.

Sloboda pri zaznamenávaní videosekvencií:
Prevezmite počas filmovania úplnú kontrolu nad záznamom. Nastavenia citlivosti ISO, s ktorými chcete pracovať, môžete nakonfigurovať od hodnoty ISO 100 až po hodnotu ISO 51 200 (ekvivalent), prípadne môžete pri fotografovaní v režime M pevne nastaviť maximálny rozsah automatického nastavenia citlivosti ISO na hodnotu ISO 200 a vyššiu. Redukcia šumu 3D od spoločnosti Nikon znižuje náhodný šum, skreslenie a blikanie pri filmovaní s vysokými citlivosťami. Zobrazenie preexponovaných oblastí na monitore fotoaparátu znázorňuje, kde presne sú preexponované oblasti.

Ovládanie zvuku na úrovni Hi-Fi:
Vynikajúce ovládanie zvuku zlepšuje zaznamenávanie zvuku a ponúka lepšiu celkovú flexibilitu. Vstup pre stereofónny mikrofón a zvukový výstup vám umožňujú oddelene jemne doladiť úrovne zvuku pred zaznamenávaním aj počas neho. Môžete vybrať rozsah zvuku (široký/hlas) a znížiť hluk spôsobený vetrom pri zaznamenávaní pomocou vstavaného mikrofónu.

Vysokodynamický rozsah (HDR):
Kombinuje dva zábery jedným stlačením spúšte a zhotoví detailné fotografie scén s vysokým kontrastom.

Funkcia časozberného fotografovania vo fotoaparáte:
Vďaka jednoduchým funkciám v menu fotoaparátu môžete využívať časozberné fotografovanie s hladkým prechodom expozície. Pomocou intervalového fotografovania môžete aktivovať uzávierku vo vopred nastavených intervaloch. Pomocou časozberného fotografovania môžete uložiť fotografie ako videosekvencie a zrýchlene si prezrieť pomalú akciu s rýchlosťou prehrávania 24 až 36 000-násobne rýchlejšou ako normálne.

Režim efektov:
Fotoaparát Nikon D750 vám umožní sa zabávať s množstvom špeciálnych efektov, alebo motívových programov pre konkrétne situácie a miesta. Špeciálne efekty možno použiť na fotografiách aj vo videosekvenciách a zahŕňajú selektívnu farbu, farebnú skicu, efekt miniatúry a nočné videnie. Ukážku vybratého efektu môžete zobrazovať a upravovať jeho intenzitu pri fotografovaní.

Systém Total Digital Imaging System:
Využite na maximum plný potenciál 24,3-megapixelového snímača fotoaparátu Nikon D750 pomocou širokej škály objektívov NIKKOR. Vďaka svojej výnimočne vysokej rozlišovacej schopnosti spĺňajú objektívy NIKKOR nároky fotografov z každej oblasti. Fotoaparát Nikon D750 je tiež plne kompatibilný so špičkovým systémom kreatívneho osvetlenia od spoločnosti Nikon a funguje s množstvom univerzálnych bleskov pre tvorivé fotografovanie s bleskom nasadeným na fotoaparáte, alebo mimo neho.

Ovládanie na diaľku:
Zjednodušte si pracovný postup pomocou špecializovaného príslušenstva na profesionálne bezdrôtové ovládanie a prenos fotografií. Aktivujte spúšť fotoaparátu na diaľku pomocou inteligentného zariadenia prostredníctvom vstavaného modulu Wi-Fi a špecializovanej aplikácie WMU.1 Ak chcete ešte viac zlepšiť ovládanie bezdrôtového fotografovania, použite bezdrôtový vysielač s prijímačom WR-R10 a bezdrôtový vysielač WR-T10, prípadne ovládajte nastavenia fotoaparátu pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača WR-1. Na pripojenie k sieti Ethernet a bezdrôtovej sieti LAN použite voliteľný vysielač údajov UT-1 spoločne s bezdrôtovým vysielačom WT-5.

Ukladací priestor - Médiá:
Fotoaparát Nikon D750 disponuje dvomi slotmi na pamäťové karty SD/SDHC/SDXC, ktoré umožňujú plynulé zapisovanie obrazových súborov na pamäťové karty. Oba sloty na karty sú kompatibilné s vysokokapacitnými kartami SDXC a UHS-I.

Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR:
Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR je univerzálny objektív je konštruovaný pre široké spektrum použitia, od širokouhlých záberov až po zábery s ohniskovou vzdialenosťou teleobjektívu. Je ideálnym kompaktným riešením pre každodenné použitie pre väčšinu situácií, ktoré budete fotografovať. Nikon týmto objektívom nahradzuje starší objektív Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/2,8-4D IF, a prichádza v ňom s úplne novou prepracovanou optickou sústavou vybavenou systémom stabilizácie obrazu, nízko rozptylovými ED členmi, tromi asférickými šošovkami ako aj vyššou optickou kvalitou obrazu. Napriek nepatrnému zníženiu svetelnosti objektívu oproti staršej konštrukcii, ponúka novinka vyššiu ostrosť a prenos kontrastu. Je to možné práve vďaka použitiu ED optických členov a sofistikovanému systému redukcie vibrácií VR (Vibration reduktor) druhej generácie firmy Nikon, ktorá je zárukou ostrých fotografií aj pri fotografovaní z ruky na najdlhšiu ohniskovú vzdialenosť objektívu.

• Základný objektív s transfokáciou obrazu (zoomom) formátu FX o rozsahu ohniskových vzdialeností 24–85 mm (36–127,5 mm pri použití na digitálnych jednookých zrkadlovkách Nikon formátu DX).
• Systém redukcie vibrácií (VRII) umožňuje stabilnejšie fotografovanie z ruky a dovoľuje pracovať s časmi závierky dlhšími až o 4 expozičné stupne.
• Viacnásobné antireflexné vrstvy Nikon Super Integrated Coating výrazne znižujú výskyt odlexov a závoja a zaručujú vynikajúcu reprodukciu farieb.
• Objektív je konštruovaný špeciálne pre digitálne jednooké zrkadlovky Nikon formátu FX, no nie je žiadny problém s jeho použitím na Nikon zrkadlovkách formátu DX.
• Optické členy zo ED skla (optické skla s extrémne nízkym rozptylom svetla) a tri asféricke optické členy zaručujú vysoké rozlíšenie a kontrast pri súčasnej korekcii optických chýb a skreslenia obrazu.
• Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) umožňuje tiché a presné automatické zaostrovanie.
• Dva zaostrovacie režimy: M/A (automatické zaostrovanie s prioritou manuálneho zaostrenia tzv. funkcia Full Time Mmanual) a M (manuálne zaostrovanie).
• Kompaktná a ľahká konštrukcia.
• Utesnená konštrukcia objektívu, bajonet vybavený gumovým tesnením proti klimatickým vplyvom prostredia.1 Aplikácia Wireless Mobile Utility je kompatibilná s inteligentnými zariadeniami s operačnými systémami iOS™ a Android™ a do svojho inteligentného zariadenia ju možno bezplatne stiahnuť zo služieb Google Play™ a Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

2 Na základe noriem asociácie CIPA.

Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Nikon D750:
Fotoaparát: Nikon D750 – Telo
Akumulátor: Nikon EN-EL15
Nabíjačka: Nikon MH-25a
Popruh: Nikon AN-DC14
Gumová očnica: Nikon DK-21
Krytka bajonetu: Nikon BF-1B
Krytka okuláru: Nikon DK-5
USB kábel: Nikon UC-E17
Software: Nikon ViewNX2
Dokumentácia: Návod, záručné listy, poukážka Nikon na 4x čistenie snímača zadarmo

Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR:
Objektív: Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR
Predná krytka objektívu: Nikon LC-72
Zadná krytka objektívu: Nikon LF-4
Slnečná clona objektívu: Nikon HB-63
Mäkké puzdro objektívu: Nikon CL-1118

Špecifikácia Nikon D750 + AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-5.6G ED VR + 4x Čistenie a fotokurz!

Veľkosť snímača:Full Frame / FX
Počet megapixelov:24,3
Rýchlosť sekvenčného snímania:6,5
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť externého GPS zariadenia
Wi-FiPomocou externého zariadenia

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 699,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod