Nikon D5300 + AF-S DX Nikkor 18-55mm+55-200 VRII

Nikon D5300 je digitálna zrkadlovka s CMOS snímačom formátu DX (APS-C) s rozlíšením 24,1MPix, výkonným procesorom EXPEED 4, 39-bodovým autofokusom a výklopným 3" LCD displejom s rozlíšením 921000 a vstavaným GPS a Wi-fi modulmi.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VBA370K019
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
789,00 € 657,50 €
-+
Akcia

Nikon D5300 + AF-S DX Nikkor 18-55mm+55-200 VRII

Nikon D5300 je novou inšpiratívnou jednookou digitálnou zrkadlovkou vychádzajúcou z modelu D5200. Táto digitálna jednooká zrkadlovka podporí vašu kreativitu a je pripravená na fotografovanie úžasných fotografií a natáčanie videosekvencií v rozlíšení Full HD. Nový fotoaparát prináša okrem úplne nového ešte výkonnejšieho procesora spracovania obrazu EXPEED 4 úplne nové možnosti konektivity vďaka vstavanému Wi-Fi modulu a GPS navigačnej jednotky. Vstavaný Wi-Fi modul Vám umožňuje fotoaparát pripojiť na priamo k rôznym inteligentným zariadeniam vybaveným Wi-Fi rozhraním čo vám umožní okamžité zálohovanie alebo zdieľanie fotografií. Vďaka vstavanej GPS jednotke, ktorá do Exif súborov fotografií zapíše údaje o geografickej polohe ich vytvorenia môžete jednoducho pridávať vaše fotografie na mapu sveta a zdieľať tak vaše zážitky z ciest s vašimi blízkymi. So všestranným veľkým výklopným a otočným 3,2“ LCD monitorom získate účinný nástroj na uplatnenie svojej jedinečnej vízie. 24,2-megapixelový snímač CMOS formátu DX zachycuje detailné fotografie a 39-bodový pokročilý systém automatického zaostrovania s 9 krížovými zaostrovacími senzormi zaručuje ich ostrosť za každej situácie. Neuveriteľne presný 2 016-pixelový snímač merania expozície Nikon zabezpečí presnú expozíciu a to aj v slabom osvetlení. Vo videosekvenciách, alebo statických fotografiách môžete v reálnom čase vytvárať špeciálne efekty.

Tento kitový set obsahuje samotnú jednookú digitálnu zrkadlovku Nikon D5300, základný setový objektív Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II.


Parametre fotoaparátu Nikon D5300:
24,2-megapixelový snímač CMOS formátu DX:
Obrazový snímač fotoaparátu D5300 je špeciálne navrhnutý bez optického antialiasingového filtra (OLPF), aby naplno využíval rozlíšenie 24,2 megapixla a ostro zachytil aj tie najjemnejšie textúry a vytvoril fotografie s neuveriteľne ostrými detailami.

Vysoká citlivosť ISO (100 až 12 800, rozšíriteľná až na ekvivalent hodnoty 25 600):
Vysoká citlivosť umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky bez obmedzenia aj pri slabom osvetlení. Zhotovujte detailné fotografie a ostré zábery rýchlo sa pohybujúcich objektov v situáciách so slabým osvetlením vďaka CMOS senzoru s natívnou citlivosťou v rozsahu ISO 100 až 12 800, ktorú je možné digitálne rozšíriť až na ISO 25 600.

2 016-pixelový snímač merania RGB:
2016 pixelový RGB snímač merania expozície zabezpečuje presné meranie hodnôt expozície a posiela údaje systému detekcie motívu, ktorý optimalizuje automatické nastavenie expozície, zaostrenia a vyváženia bielej farby.

EXPEED 4:
Expeed 4 je ešte rýchlejší a výkonnejší systém spracovania obrazu od spoločnosti Nikon, ktorý poskytuje veľmi rýchlu prevádzku, brilantné fotografie s vynikajúcou reprodukciou farieb a zlepšený záznam videosekvencií.

Sériové fotografovanie frekvenciou 5 obrázkov za sekundu:
Zaznamenávajte akciu frekvenciou 5 obrázkov za sekundu a zachytávajte krátko trvajúce pohyby alebo výrazy v správnom okamihu.

39-bodový systém automatického zaostrovania:
S 39 zaostrovacími bodmi vrátane deviatich krížových snímačov v strede je systém automatického zaostrovania fotoaparátu Nikon D5300 neuveriteľne presný. Pokročilý systém trojrozmerného sledovania objektov zabezpečuje zaostrovanie aj na tie najmenšie objekty s nepredvídateľným pohybom.

Vstavaná jednotka GPS
Označujte svoje fotografie geografickými značkami s informáciami o presnej polohe. Pri zapnutej funkcii zaznamenávania polohy vám fotoaparát automaticky zapíše do Exif súboru fotografie informácie o presnej geografickej polohe z vstavanej GPS jednotky. Je to fantastický spôsob, ako môžete svoje fotografie z ciest pripraviť na zdieľanie!

Vstavaný modul Wi-Fi:
Odosielajte fotografie priamo z fotoaparátu D5300 do smartfónu, alebo tabletu, aby ste ich mohli jednoducho zdieľať. Prostredníctvom svojho zariadenia tiež môžete fotoaparát diaľkovo ovládať. Jednoducho si stiahnite bezplatný softvér Wireless Mobile Utility pracujúci s operačnými systémami Android alebo iOS do svojho inteligentného zariadenia.*

Výklopný a otočný 3,2“ LCD monitor:
Všestranný monitor môžete ľubovoľne vyklápať alebo otáčať a posúvať tak hranice svojej kreativity vďaka možnosti fotografovania z nezvyčajných polôh a uhlov pohľadu. Záleží len na Vás a vašej kreativite ako využijete možnosti veľkého výklopného a otočného 3,2“ TFT LCD s rozlíšením až 1 037 000 bodov, 100% pokrytím uhla záberu a pozorovacím uhlom až 170°.

Inšpirácia pomocou funkcie D-Movie:
Zaznamenávajte plynulé videosekvencie s rozlíšením Full HD s veľmi jemnými detailmi, na ktoré budete hrdí (s rýchlosťami snímania až 50p/60p). Kontinuálne automatické zaostrovanie v režime živého náhľadu udržuje objekty zaostrené aj vtedy, keď je dej rýchly.

Režimy automatického zaostrovania pri použití funkcie D-Movie:
automatické zaostrovanie so živým náhľadom pracuje aj počas zhotovovaní videosekvencií. S nepretržitým automatickým zaostrovaním (AF-F) budú objekty vždy zaostrené. Sledovanie objektu môžete pokojne zveriť fotoaparátu prostredníctvom funkcie sledovania objektu s automatickým zaostrovaním alebo automatického zaostrovania s prioritou tváre.

Vysoká kvalita zvuku:
Zaznamenávajte videosekvencie, ktoré nie len dobre vyzerajú, ale ktoré majú aj skvelý zvuk. Vďaka vstavanému stereofónnemu mikrofónu fotoaparátu a kompatibilite s externým stereofónnym mikrofónom ME-1 od spoločnosti Nikon je jednoduché zachytiť jasný, čistý zvuk.

Režim efektov:
Pomocou rôznych špeciálnych efektov môžete vytvárať osobité fotografie a videosekvencie. Izolujte farby, aby vynikli, vytvorte čiernobiely efekt, preskúmajte retroefekt alebo zmeňte budovy, aby vyzerali ako miniatúrne modely. Ukážku vybratého efektu môžete zobrazovať a upravovať jeho intenzitu pri snímaní.

Vysokodynamický rozsah (HDR):
zaznamenávajte viac detailov pri fotografovaní vo svetelných podmienkach s veľkým kontrastom. Ideálnou funkciou fotoaparátu pri fotografovaní nepohyblivých objektov je zhotovenie dvoch fotografií s rozličným nastavením expozície jediným stlačením spúšte. Obe zhotovené fotografie sa spoja do jednej s vynikajúcou kvalitou a prirodzeným kontrastom.

Aktívna funkcia D-Lighting:
zachovajte všetky detaily v tmavých, ako aj v osvetlených miestach pri fotografovaní záberov v silnom svetle, alebo protisvetle. Ideálna funkcia pri fotografovaní pohybujúcich sa objektov.

16 režimov motívových programov:
Rýchlo zachytávajte dokonalé fotografie pomocou rôznych motívových programov vrátane programov šport, pláž a sneh. Jednoducho vyberte režim, ktorý vyhovuje objektu alebo situácii, ktorú snímate, a fotoaparát automaticky optimalizuje čas uzávierky, citlivosť ISO a clonu na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.

Monitor LCD s vysokým rozlíšením:
na zhotovených fotografiách alebo videosekvenciách sa zobrazí každý detail vďaka 7,5 cm (3-palcovému) výklopnému a otočnému monitoru LCD s 921 000 bodmi, širokým pozorovacím uhlom a vysoko kontrastným zobrazením. Komponujte fotografie s brilantným obrazom, alebo pridávajte špeciálne efekty, a to pri fotografovaní vnútri aj vonku.

Výstup HDMI:
Pripojte fotoaparát priamo k televízoru HDTV a užívajte si videosekvencie a fotografie vo vynikajúcom vysokom rozlíšení. Vďaka kompatibilite s funkciou HDMI-CEC (Consumer Electronics Control) fotoaparát dokonca umožňuje ovládať prehrávanie pomocou diaľkového ovládača televízora.

Inteligentná konštrukcia:
Vďaka veľkému displeju LCD a malému ľahkému telu je snímanie s fotoaparátom D5300 veľmi príjemné. Používanie je rýchle a intuitívne vďaka vynikajúcej ergonómii od spoločnosti Nikon, prehľadnému zobrazeniu ponúk a jednoúčelovým tlačidlám často používaných funkcií, ako je D-Movie alebo živý náhľad.

Bezdrôtový diaľkový ovládač:
bezdrôtové diaľkové ovládače Nikon WR-R10 a WR-T10 sú voliteľným príslušenstvom na diaľkové ovládanie hlavných funkcií fotoaparátu aj v prípade, ak sú medzi fotoaparátom a vami prekážky. Sú ideálne na fotografovanie autoportrétov a pomáhajú predchádzať chveniu fotoaparátu počas stláčania spúšte.

Objektívy NIKKOR:
pomocou legendárnych objektívov NIKKOR môžete naplno využívať 24-megapixelové rozlíšenie fotoaparátu. Zhotovujte fotografie s vynikajúcimi farbami a pozoruhodným kontrastom. Zhotovujte brilantné detailné videosekvencie alebo preskúmajte možnosti filmových efektov.

* Kompatibilný s inteligentnými zariadeniami používajúcimi systémy iOS a Android. Na používanie tejto funkcie je potrebná špeciálna softvérová aplikácia, ktorú môžete bezplatne stiahnuť zo služby Google Play™ a Apple App Store.
Android, Google, Google Play, YouTube a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.


Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II:

Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II je kompaktný stabilizovaný základný objektív rady G určeným pre APS-C digitálne zrkadlovky Nikon formátu DX. Je vybavený ultrazvukovým zaostrovacím motorom SWM a optickou stabilizáciou VR.

Obľúbený objektív s 3x priblížením:
Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II pokrýva univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 55 mm (ekvivalent po prepočte na kinofilm: 27 – 82,5 mm). Takto univerzálny rozsah ohnísk sa hodí na rôzne každodenné fotografie a videosekvencie v rozlíšení HD.

Kvalitný obraz Nikon:
Tento objektív, ktorý je osobitne navrhnutý na použitie so snímačmi digitálnych jednookých zrkadloviek formátu DX spoločnosti Nikon, umožňuje získať ostré fotografie a videosekvencie. Asférický optický prvok minimalizuje sférickú aberáciu a iné formy skreslenia a zaisťuje tak vysoké rozlíšenie a kontrast.

Systém stabilizácie obrazu (VR):
Objektív je vybavený systémom optickej stabilizácie obrazu VR (Vibration Reductor), ktorý je veľmi nápomocný najmä pri fotografovaní z ruky. Optický stabilizátor totiž redukuje chvenie vašich rúk čo vám umožní fotografovať s až o štyri stupne dlhšími časmi uzávierky.

Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM):
Objektív je vybavený rýchlym, tichým a presným ultrazvukovým zaostrovacím motorčekom (Silent Wave Motor), vďaka ktorému v okamihu dokážete presne a spoľahlivo zaostriť na objekt vašej fotografie. Zaostrovanie je skutočne tak tiché že ho vo videu prakticky nepočuť.

Extrémne kompaktné a ľahké vyhotovenie:
Je postavený na úplne novom konštrukčnom princípe ktorý umožnil vytvoriť vďaka zasúvateľnému tubusu výnimočne kompaktnú a skladnú konštrukciu. Vďaka tomu je objektív nielen malý (76 x 59,5mm), ale aj veľmi ľahký (195g) čo sa hodí pre cestovateľov.

Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Nikon D5300:
Fotoaparát: Nikon D5300 – Telo
Akumulátor: Nikon EN-EL14a
Nabíjačka: Nikon MH-24
Popruh: Nikon AN-DC3
Gumová očnica: Nikon DK-25
Krytka bajonetu: Nikon BF-1B
Krytka sánok blesku: Nikon BS-1
Krytka okuláru: Nikon DK-5
USB kábel: Nikon UC-E17
Audio/Video kábel: Nikon EG-CP16
Software: Nikon ViewNX2
Dokumentácia: Návod, záručné listy, poukážka Nikon na 4x čistenie snímača zadarmo

Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II:
Objektív: Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED VR II
Predná krytka objektívu: Nikon LC-52
Zadná krytka objektívu

Špecifikácia Nikon D5300 + AF-S DX Nikkor 18-55mm+55-200 VRII

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:0
Rýchlosť sekvenčného snímania:0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 789,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod