Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Nikon CoolPix B500 čierny, použitý tovar

Nikon CoolPix B500 je ultrazoomový digitálny fotoaparát klasického vzhľadu vybavený 16,0MPix CMOS snímačom, rýchlym obrazovým procesorom Expeed C2, široko rozsahovým objektívom s 40x zoomom a vstavanou Wi-Fi s podporou NFC. Stav: A/B
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
23064/20
Dostupnosť tovaru:
V predajni
150,00 125,00 €

Nikon CoolPix B500 čierny, použitý tovar

Fotoaparát Nikon CoolPix B500 s klasickým vzhľadom, inteligentnými automatickými fotografickými režimami a 16,0MPix zvláda všetky nároky fotografovania a Vám stačí keď sa sústredíte iba na fotografovaný motív. Tento prístroj s neuveriteľným 40× zoomom Vás priblíži k fotografovanému motívu viac ako ste očakávali, a umožní Vám fotografovať za ľubovoľných podmienok na ľubovoľnom mieste. Obrazový snímač CMOS s technológiou priameho osvetlenia fotodiod ponúka vysokú citlivosť a rozlíšenie až 16,0MPix pre získanie fotografií s vysokou úrovňou detailov aj za toho najslabšieho osvetlenia. Veľký 7,5cm (3“) LCD monitor poskytuje brilantný obraz s vysokou ostrosťou a kontrastom počas akejkoľvek dennej či nočnej doby a samostatné tlačidlo dovoľuje zaznamenať prebiehajúce akcie na Full HD videosekvenciách. Ľahký automatický režim sa stará o všetky nastavenia fotoaparátu a bočný ovládač zoomu kombinovaný dôvtipne s technológiou optickej stabilizácie zaisťuje vysokú ostrosť všetkých vytváraných fotografií.


Vlastnosti fotoaparátu Nikon CoolPix b500:

Nový vysoko výkonný objektív Nikkor s 40× zoomom (22,5–900mm):
Širokorozsahový objektív Nikkor s 40x zoomom pokrýva svojim rozsahom ohniskových vzdialeností všetky bežne využívané ohniská od extrémne širokouhlého objektívu až po superteleobjektív. Záruka úplnej slobody pri fotografovaní širokouhlých krajinársky fotografí ako aj vzdialených dejov a predmetov. Ak Vám 40 násobné priblíženie nestačí máte možnosť využiť funkciu Dynamic Fine Zoom a zdvojnásobiť priblíženie na 80x.

Ľahké ovládanie:
S fotoaparátom si užijete bezproblémové fotografovanie pomocou ergonomicky rozložených ovládacích prvkov a funkcie „Ľahký automatický režim“, ktorá optimalizuje všetky nastavenia fotoaparátu podľa aktuálnych expozičných podmienok.

Bočný ovládač optického priblíženia:
Tento ovládač umožňuje uchovať si stabilné držania fotoaparátu pri fotografovaní. Čím menej sa fotoaparát pri fotografovaní z ruky trasie, tým ostrejšie fotografie získate.

Obrazový snímač CMOS s 16,0MPix a technológiou priameho osvetlenia fotodiod:
Vysoko citlivý 16,0MPix obrazový CMOS snímač ponúka vyššiu svetelnú účinnosť jednotlivých pixelov a spoločne so systémom spracovania obrazu Nikon Expeed C2 dovoľuje získať brilantné fotografie vo všetkých svetelných podmienkach.

Záznam Full HD (1080p) videosekvencií:
Videozáznam na fotoaparáte aktivujete samostatným tlačidlom spúšte umiestneným na zadnej strane fotoaparátu, ktorým je vždy možné okamžite aktivovať natáčanie videosekvencií vo Full HD rozlíšení, ozvučených stereofónnym zvukom, čo veľmi uľahčuje zahájenie nahrávania.

Výklopný 7,5cm (3“) monitor LCD s 921 000 Pix:
Vďaka kvalitnému 3“ výklopnému LCD monitoru s rozlíšením 921000 Pix budete môcť fotografovať aj počas jasného slnečného svetla, alebo za nízkej hladiny osvetlenia. Veľký LCD monitor s vysokým rozlíšením Vám vždy poskytne jasný obraz pre fotografovanie aj prehrávanie.

Optická stabilizácia obrazu (VR):
Technológia automatickej redukcie vibrácií – VR firmy Nikon, ktorá je založená na systéme 5 osovej optickej stabilizácie obrazu potlačuje v reálnom čase účinky chvenia fotoaparátu a umožňujú ľahko získať ostré fotografie a videosekvencie. Optická stabilizácia je kombinovaná s elektronickou stabilizáciou a tým sa stabilizačný efekt ešte umocňuje.

Kompaktné telo fotoaparátu:
Nikon CoolPix B500 je jedným z najmenších fotoaparátov vo svojej triede a napriek tomu je vybavený všetkými funkciami, ktoré by ste mohli potrebovať. Jeho váha s batériami a pamäťovou kartou je iba 542g.

Inteligentný portrétny systém:
Inteligentný portrétny systém pomáha vytvárať perfektné portrétne fotografie za akýchkoľvek podmienok. Samospoušť s detekciou úsmevu automaticky vytvára fotografie v okamžiku, keď sa vybraný objekt usmeje, Kontrola žmurknutia táto funkcia upozorňuje na to, že niektorá z fotografovaných osôb mala počas expozície zatvorené oči., a funkcia Vylepšenia vzhľadu napomáha k dosiahnutiu prirodzenejšie pôsobiacich portrétnych fotografií.

Menu retušovanie:
Vďaka funkcii retušovania môžete svoje fotografie vylepšovať priamo vo fotoaparáte na mieste kde ste ich nafotili pomocou aplikácie kolekcie digitálnych filtrových efektov. K dispozícii je široká ponuka možností, napríklad filter Selektívna farba, ktorý fotografiu prevedie na monochromatickú a potom farebne zvýrazní jeho vybranú časť, alebo Filter typu hviezda, ktorý k bodovým zdrojom svetla dodá hviezdicové reflexy.

Batérie veľkosti AA:
Fotoaparát je napájaný pomocou dvoch tužkových baterií AA, ktoré sú ľahko dostupné všade vo svete.

18 motívových programov:
Motívové programy automaticky optimalizujú nastavenie fotoaparátu pre obľúbené fotografované motívy, efekty a miesta. Vynikajúcich výsledkov je možné dosiahnuť iba jednoduchým výberom motívového programu odpovedajúceho aktuálnym expozičným podmienkam.

Systém spracovania obrazu Expeed C2:
Vďaka pokrokovému obvodu spracovania obrazu Expeed C2 poskytuje vylepšený záznam videosekvencií, vysokú citlivosť a maximálnu kvalitu obrazu.

Ponuka úprav:
Fotografie môžete vylepšiť priamo vo fotoaparáte pomocou množstva efektov filtra vrátane selektívnej farby, ktorá pridá vybratú farbu časti monochromatickej snímky, a hviezdicového filtra, ktorý jasným predmetom pridá hviezdny efekt.

Ľahké zdieľanie:
Prostredníctvom vstavaného konektoru HDMI fotoaparátu sa je možné pripojiť priamo k televízore HDTV.

Vstavané Wi-Fi pripojenie s podporou NFC:
Dovoľuje prenášať vysoko kvalitné fotografie a videosekvencie priamo na inteligentné zariadenia* a z nich potom ďalej na obľúbené sociálne média. Inteligentné zariadenia je navyše možné využívať ako diaľkové ovládanie fotoaparátu čo predstavuje praktické riešenie pre autoportréty.

Diaľkové ovládanie prostredníctvom pripojenia Wi-Fi:
Vďaka vstavanému modulu Wi-Fi môžete používať svoje inteligentné zariadenie2 ako diaľkový ovládač, čo veľmi zjednodušuje snímanie portrétov a skupinových snímok. Môžete tiež automaticky prenášať snímky do inteligentného zariadenia na zdieľanie.

príslušenstvo: krab.,brašňa

Špecifikácia Nikon CoolPix B500 čierny, použitý tovar

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:16
Rýchlosť sekvenčného snímania:7,4
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
BluetoothMá vstavaný Bluetooth
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 150,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod