Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Nikon CoolPix A100, Čierny

Nikon CoolPix A100 je jednoduchý kompaktný 20,1 MPix fotoaparát s prívetivým jednoduchým ovládaním, inteligentnými funkciami a 5-násobným optickým priblížením, a až 10-násobným digitálnym Dynamic Fine Zoom.
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
VNA971E1
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
105,00 € 87,50 €

Nikon CoolPix A100, Čierny

20,1-megapixlový fotoaparát Nikon CoolPix A100 sa vyznačuje osobitým vzhľadom a plne automatickými funkciami. CoolPix A100 je vybavený objektívom Nikkor s 5-násobným optickým priblížením rozšíriteľným funkciou Dynamic Fine Zoom na 10-násobný digitálny zoom, funkciou zaznamenávania brilantných videosekvencií a množstvom automatických funkcií proti rozmazaniu fotografií, ktoré uľahčujú zachytávanie tých najlepších životných okamihov. Vo všetkých situáciách, od večierkov s priateľmi po prvý úsmev dieťaťa, dosiahnete ostré a brilantné fotografie. A keď pocítite potrebu tvorivosti, môžete vašim fotografiám bez problémov dodať trochu osobitnosti pomocou ponuky retušovania.

20,1 megapixlov:
Vďaka 20,1-megapixlovému obrazovému snímaču CCD môžete zhotovovať fotografie s vynikajúcimi detailmi, kreatívne ich orezávať a vytvárať úžasne ostré zväčšeniny veľkosti plagátu.

Širokouhlý objektív NIKKOR s 5-násobným zoomom (26 – 130 mm):
Tento objektív ponúka vynikajúcu presnosť a ostrosť, či už ide o skupinové zábery, alebo makrofotografie. Pomocou objektívu NIKKOR s 5-násobným optickým priblížením (ekvivalent rozsahu 26 – 130 mm v 35-mm formáte) rozšíriteľným na 10-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom1. Priblíži vás k akcii a pomôže vám zachytiť nezabudnuteľné výrazy tváre.

Záznam brilantných videosekvencií s rozlíšením 720p:
Zaznamenávajte pohyblivé momenty jedným stlačením tlačidla na videosekvencie v rozlíšení HD (720/30p). Špeciálne tlačidlo záznamu videosekvencií uľahčuje spustenie nahrávania záznamu.

Panoráma s asistenciou:
Vytvárajte veľkolepé zábery dovolenkových motívov presne tak, ako si ich pamätáte, pretože panoráma s asistenciou skombinuje vaše zábery vo fotoaparáte, aby ste získali jednu ohromujúcu panorámu.

16 režimov motívových programov:
Režimy motívových programov automaticky optimalizujú nastavenia fotoaparátu pre najčastejšie fotografické štýly, efekty a prostredia. Vytvárajte skvelé fotografie jednoduchým výberom režimu, ktorý zodpovedá danej situácii.

Vyhľadanie cieľa s automatickým zaostrovaním:
Rýchle a presné automatické zaostrovanie zjednodušuje snímanie ostrých snímok. Automaticky identifikuje objekt a zaostrí naň – je to ideálne na snímky detí a domácich zvierat.

6,7-centimetrový/2,7-palcový displej LCD:
Zistíte, že komponovanie záberov je na veľkom displeji LCD jednoduché a vďaka regulácii jasu jasne vidíte, čo snímate alebo prehrávate, dokonca aj pri jasnom slnečnom svetle.

Automatický výber motívov:
Keď radšej chcete, aby nastavenia vyberal fotoaparát, môže vám pomôcť tak, že automaticky vyberie z rôznych typických scenárov snímania a optimalizuje za vás všetky nastavenia.

Dlhá výdrž batérie:
Keďže nabíjateľná lítium-iónová batéria fotoaparátu má veľmi dlhú výdrž, môžete dlho snímať a zachytiť zábavu na večierkoch alebo celý deň zhotovovať zábery z rodinnej dovolenky.

EXPEED C2:
Rýchly a výkonný systém spracovania obrazu od spoločnosti Nikon zaručuje, že vždy budete mať k dispozícii vysokorýchle funkcie, vysokú citlivosť a vynikajúcu kvalitu snímok.

8 špeciálnych efektov:
Začnite byť kreatívni a experimentujte s rôznymi efektmi, aby vaše fotografie získali jedinečný vzhľad. Vyskúšajte selektívnu farbu, ktorá pridá nádych vybratej farby na čiernobielu snímku na dosiahnutie dramatického efektu, alebo použite efekt rybieho oka na dosiahnutie širokouhlého efektu.

12 efektov úprav funkcie skrášľovania:
Všetci môžu vždy vyzerať dokonale atraktívne, keď fotografie možno upravovať tak jednoducho. Môžete zjemniť pokožku, pridať farbu perám alebo dokonca pridať mejkap očí a maskaru.

Redukcia rozmazania pohybu:
Rozmazané fotografie sú minulosť. Redukcia rozmazania pohybu koriguje chvenie fotoaparátu a pohyb objektu, aby zaručila, že získate ostré zábery aj vtedy, keď fotografujete objekty s rýchlym pohybom, ako sú deti.

Systém inteligentného portrétu:
Vždy dosiahnete skvelé výsledky vďaka tomuto režimu, ktorý koriguje problémy s portrétmi, keď vzniknú. Samospúšť s detekciou úsmevu zhotoví záber, keď sa objekt usmeje. Kontrola žmurknutia vás upozorní, ak mal niekto zatvorené oči, a korekcia efektu červených očí koriguje nesprávnu farbu očí spôsobenú bleskom.

Samospúšť s detekciou úsmevu s režimom sériového snímania:
Chcete zachytiť dokonalý úsmev? Tento režim automaticky rozpozná, keď sa objekt usmeje, a zhotoví až päť záberov pomocou sériového snímania, aby ste zachytili presný okamih toho najočarujúcejšieho úsmevu.

Vylepšená automatická aktivácia blesku s predzábleskom proti červeným očiam:
Už nikdy nemusí byť skupinový záber ani portrét zničený červenými očami. Automatická korekcia vo fotoaparáte potláča efekt červených očí a automaticky sa aktivuje, keď snímate v režime nočného portrétu.

NIKON IMAGE SPACE:
Všetci používatelia fotoaparátov Nikon získajú 20 GB bezplatného cloudového ukladacieho priestoru online vďaka špecializovanej stránke spoločnosti Nikon na ukladanie a zdieľanie snímok, NIKON IMAGE SPACE. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.nikonimagespace.com.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Nikon CoolPix A100
Akumulátor: Nikon EN-EL19
Nabíjací AC adaptér: Nikon EH-72P
Remienok na zápästie: Nikon
USB kábel: Nikon UC-E16
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Nikon CoolPix A100, Čierny

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:0
Rýchlosť sekvenčného snímania:0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 105,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod