Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II

Kvalitný širokorozsahový základný zoom (11,1x) pre dig. zrkadlovky formátu DX. Ideálny pre cestovateľskú a reportážnu fotografiu. Je vybavený systémom redukcie vibrácií VR II a rýchlym/tichým zaostrovacím motorom (SWM).
Výrobca:
Nikon
Obj. čislo:
JAA813DA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
519,00 € 432,50 €
-+

Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II

Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II je obľúbený cestovateľský travelzoom objektív formátu DX s 11,1-násobným priblížením. Vybavený je systémom optickej stabilizácie obrazu druhej generácie od spoločnosti Nikon a exkluzívnym ultrazvukovým zaostrovacím motorom. Vďaka týmto technológiám poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, prenáša verný obraz na snímač aj do hľadáčika a ponúka rýchle a tiché automatické zaostrovanie. Vysokokvalitná optická sústava je vybavená vysokovýkonnou antireflexnou úpravou od spoločnosti Nikon a dvomi optickými členmi z nízkorozptylového ED skla, ktoré zabezpečujú vynikajúcu reprodukciu farieb a minimálne skreslenie. Okrem toho je optická sústava vybavená tromi asférickými optickými členmi, ktoré slúžia na korekciu dĺžky optických dráh tak aby sa vo výslednej fotografii neprejavovalo skreslenie obrazu Keď sa objektív nepoužíva, zaisťuje ho v prepravnej polohe praktický prepínač uzamknutia transfokátora. Tento flexibilný univerzálny objektív sa vyznačuje výborným pomerom výkonu vzhľadom k cene a je ideálny na fotografovanie rozličných záberov – od rozľahlých krajín po makrofotografie vzdialených objektov.


Parametre objektívu Nikon AF-S DX Nikon 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II:
• Objektív formátu DX s 11,1-násobným priblížením a ohniskovou vzdialenosťou 18 – 200 mm (ekvivalent formátu 35 mm: 15 – 36 mm).
• Systém optickej stabilizácie obrazu druhej generácie (VR II) s normálnym a aktívnym režimom. Umožňuje pružnejšie fotografovanie z ruky a používanie časov uzávierky, ktoré sú až o 4 kroky dlhšie.
• Dva optické členy z nízkorozptylového ED skla zaručujú vysoké rozlíšenie a vynikajúci kontrast a tri asférické optické členy zabezpečujú dokonalý obraz bez skreslenia.
• Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zabezpečuje rýchle a veľmi tiché automatické zaostrovanie.
• Režim M/A umožňuje rýchle prepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním.
• Kruhová clona so siedmimi lamelami zaručuje jemné splynutie nezaostrených prvkov, čím vytvára prirodzene vyzerajúce pozadia – tzv. dokonalý bokeh.
• Antireflexná vrstva s vysokým výkonom Super Integrated Coating (SIC) od spoločnosti Nikon značne zamedzuje efektu závoja a odrazom a zaručuje vynikajúcu reprodukciu farieb.

Obsah balenia: slnečná clona HB-35, predná a zadná krytka objektívu, púzdro CL-1018.

Špecifikácia Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II

Bajonet objektívu:Nikon DX
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuŠtandardná
Svetelnosť objektívu:Premenlivá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 519,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod