Predajňa je otvorená.

Lowepro Pro Tactic 250 AW, Čierny

Lowepro Pro Tactic 250AW je najmenší z trojice praktických batohov jedinečnej konštrukcie rady Pro Tactic AW. Moderné dizajnovo nadčasové batohy majú originálnu konštrukciu umožňujúcu prístup k fototechnike z hornej, zadnej aj bočných strán
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW36921
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
89,90 74,92 €

Lowepro Pro Tactic 250 AW, Čierny

Lowepro Pro Tactic 250AW je praktický dvojkomorový fotobatoh s prvkami taktických armádnych batohov. Tento jedinečný fotobatoh z úplne novej rady fotobatohov Lowepro Pro Tactic AW je najmenším z trojice, ktorá sa vyznačuje novou a originálnou konštrukciou umožňujúcou prístup k fototechnike z hornej, zadnej aj oboch bočných strán. Pevná a ľahká konštrukcia batohu sa opiera o nové odľahčené a odolné vonkajšie technické materiály. Dvojkomorová konštrukcia fotobatohu umožňuje možnosť prestavby na jednokomorový batoh, pričom obe komory – hornú aj spodnú je možné využiť na uloženie fototechniky, lebo osobných vecí. Prístup do dolnej komory je možný z bočných strán, alebo zo zadnej strany cez príslušné veká uzatvárateľné na kvalitný YKK zips s dvomi kovovými jazdcami. Do hornej komory je prístup z hornej, alebo zadnej strany. Vnútorný objem je rozdelený vyberateľnými super tenkým priečkami MatFit Systém™ na suchý zips a vy si ho sami môžete prispôsobiť podľa vašich individuálnych potrieb a objemu vašej fototechniky. Na vnútornej strane zadného veka je veľké samostatné vrecko na zips určené k bezpečnému uloženiu až 13“ tabletu/notebooku prípadne dokumentov. Okrem tohto sú na vnútornej strane veka aj tri veľké priehľadné vrecká vhodné pre uloženie filtrov, krytiek a ďalšieho plochého vybavenia. Na vnútornej strane horného veka sú elastická kapsička na pamäťové karty a kapsa na zips pre osobné veci.

Batoh má z vonkajšej strany na oboch bokoch batoha v hornej časti vrecká uzatvárateľné na zips s kovovými jazdcami vybavenými rýchlo otváracími okami. Vrecká slúžia na drobnú výbavu a osobné veci. Na hornej strane batoha sa nachádza praktická pásková rukoväť s gumovým držadlom pre pohodlné prenášanie a manipuláciu s batohom. Na celej prednej strane batoha je našitých 6 pások pre vytvorenie uchytných bodov systému SlipLock™. Spodné 3 z týchto pások pokračujú z prednej strany až na bočnú stranu. Celkovo je tak na batohu až 20 uchytných bodov (dva sú na ramenných popruhoch) pre modulárny systém SlipLock™, ktorý umožňuje na batoh uchytiť puzdra na objektívy a ďalšie komponenty pre rozšírenie možností prenosu fototechniky.

Nosný systém batohu Lowepro Pro Tactic 250AW je založený na ergonomicky tvarovanom chrbtovom systéme ActiveZone™, dvoch ramenných popruhoch a odnímateľnom bedrovom páse. Chrbtový systém ActiveZone™ využíva nový tvar polstrovania z penového materiálu, vyznačujúci sa veľkými vzduchovými kanálmi zaisťujúcimi dobrý odvod tepla a cirkuláciu vzduchu medzi telom a zadnou stranou batohu. Ďalšou časťou nosného systému sú dokonale polstrované, ergonomické a dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy s uchytnými bodmi systému SlipLock™, kovovými okami pre pripevnenie karabín a výškovo nastaviteľným hrudným popruhom. Poslednou časťou nosného systému je odnímateľný ergonomicky tvarovaný bedrový pás s penovým polstrovaním a dvomi pohotovostnými kapsami s uzatváraním na kovový zips YKK.

Vo výbave batohu Lowepro Pro Tactic 250AW nájdete aj 5 prídavných univerzálnych komponentov systému SlipLock™. Jedno SlipLock™ puzdro na príslušenstvo (accessory case), jedno SlipLock™ puzdro na fľašu (water bottle pouch), jeden SlipLock™ držiak na statív (tripod cup) a dva univerzálne kompresné popruhy so sponami pre uchytenie na uchytné body systému SlipLock™. Okrem toho je tento prvotriedny batoh vybavený aj integrovanou pláštenkou do dažďa All Weather Cover™, ktorá dokonale ochráni v batohu prenášanú fototechniku pred extrémnymi vplyvmi počasia.


Parametre batohu Lowepro Pro Tactic 250AW:
Vonkajšie rozmery (š-h-v): 28 x 15,5 x 44,5 cm
Vnútorne rozmery (š-h-v): 26 x 11,1 x 41,5 cm
Kapacita batohu: 1x DSLR/CSC so základným objektívom, 2-4 ďalšie objektívy, blesk, príslušenstvo, statív, 11“ tablet/notebook/dokumenty, osobné veci
Hmotnosť batohu: 1,8 kg
Vonkajší materiál: Polyester 900D s ripstop úpravou, 1680 Ballistic Polyester
Vnútorný materiál, výstelka: PE pena, 20-38mm PP
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Farba: Čierna

Špecifikácia Lowepro Pro Tactic 250 AW, Čierny

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 89,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod