Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Lowepro Pro Tactic 200 AW, Čierna

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk

Lowepro Pro Tactic 200 AW je največšia z trojice praktických ramenných brašien jedinečnej konštrukčnej rady Pro Tactic AW. Moderný nadčasový dizajn s taktickými prvkami umožňujú mimoriadne praktické využitie a rozšírenie úložného priestoru.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW36934
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
149,00 124,17 €

Lowepro Pro Tactic 200 AW, Čierna

Lowepro Pro Tactic 200 AW je praktická jednokomorová ramenná fotobrašna s možnosťou rozšírenia nosnej kapacity pomocou nosného systému inšpirovaného taktickými armádnymi nosnými systémami. Táto jedinečná fotobrašna z úplne novej modelovej rady Lowepro Pro Tactic AW, koncepčne nadväzujúcej na legendárnu radu profesionálnych brašien Lowepro Stealth Reporter AW je najväčšou z trojice brašien. Tie sa vyznačujú novou a originálnou konštrukciou umožňujúcou pohodlný prístup k fototechnike z hornej strany. Pevná a ľahká konštrukcia ramennej brašny sa opiera o nové odľahčené a veľmi odolné vonkajšie technické materiály. Vnútorný priestor brašny je vybavený vyberateľnou fotovaničkou, ktorá je výborne polstrovaná a je rozdelená vyberateľnými super tenkým priečkami MatFit Systém™ na suchý zips. Pomocou nich si môžete vnútorný priestor fotovaničky prispôsobiť vašim individuálnym potrebám a tvaru vašej fototechniky. Prístup do vnútra k uloženej fototechnike je možný z hornej strany skrz veľké veko tvoriace celú hornú a polovicu prednej strany fotobrašne, ktoré je uzatvárateľné na kvalitný YKK zips s dvomi kovovými jazdcami a poistené kompresným popruhom s plastovou sponou. Predná časť veka brašny je vyrobená z tvrdého pevného materiálu. Na vnútornej strane veka sú dve malé elastické sieťované vrecko určené pre uloženie pamäťových kariet. Okrem tohto je na prednej strane brašny úzke vrecko, kryté vekom brašny určené k uloženiu tabletu a drobných osobných vecí (kľúče, doklady, peňaženka, mobil apod.). Na zadnej strane je veľké vrecko tvoriace celú zadnú stenu brašny, ktoré je ideálne pre uloženie dokumentov a pod. Súčasťou ramennej brašny je aj trojica funkčných komponentov SlipLock™ systému – 1x puzdro na príslušenstvo (accessory case) a 2x univerzálne páskové kompresné popruhy s úchytnými sponami na závesné oká systému SlipLock™. Tieto funkčné komponenty slúžia k rozšíreniu možnosti uloženia/uchytenia fototechniky a príslušenstva k brašne. Tá je preto vybavená štyrmi radmi záchytných bodov systému SlipLock™ na prednej strane brašny, jedným radom na veku brašny a piatimi radmi na bočných stenách brašny. Celkovo je tak na ramennej brašne až 24 záchytných bodov systému SlipLock™. Tento mimoriadne praktický systém uchytenia príslušenstva je inšpirovaný armádnymi taktickými nosnými systémami. Brašna má po stranách dve matne čierne kovové nosné oká na ktoré je uchytená pásková rukoväť z pevného nylonu s gumovou rukoviatkou uprostred. Okrem rukoväte sa na nosné oká uchytáva aj pohodlný, široký a dĺžkovo nastaviteľný, nylonový ramenný popruh vybavený v strede po popruhu posuvnou ramennou opierkou s antisklzovou plochou a na koncoch dvojicou kovových o 360° otočných karabiniek pre uchytenie na nosné oká. Posledným prvkom výbavy brašny je pláštenka do dažďa All Weather Cover™, ktorá dokonale ochráni vašu fototechniku pred extrémnymi vplyvmi počasia.

Parametre ramennej brašny Lowepro Pro Tactic 200 AW:
Vonkajšie rozmery brašny (š-h-v): 37,8 x 20 x 31 cm
Vnútorne rozmery brašny (š-h-v): 36 x 13,5 x 27 cm
Príslušenstvo brašny: 1x puzdro na príslušenstvo (accessory case), 2x univerzálne kompresné popruhy s úchytnými sponami, 1x široký dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh
Kapacita brašny: Profesionálny DSLR fotoaparát s nasadeným základným objektívom, 2-3 ďalšie objektívy, foto-príslušenstvo, blesk, malý statív, drobné osobné veci (mobil, notebook 13“/tablet 10“, doklady, kľúče, peňaženka apod.)
Hmotnosť batohu: 1,7 kg
Farba: Čiena

Špecifikácia Lowepro Pro Tactic 200 AW, Čierna

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 149,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod