Lowepro Inverse 100 AW, Čierna

Lowepro Inverse 100 AW je mimoriadne praktická a univerzálna ľadvinka, ktorá poskytuje dokonalú ochranu Vašej fototechnike. Ľadvinka sa zároveň vyznačuje praktickým a komfortným usporiadaním úložného priestoru.
Výrobca:
Lowepro
Obj. čislo:
E61PLW35233
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
49,00 € 40,83 €
Akcia

Lowepro Inverse 100 AW, Čierna

Inverse 100 AW je kvalitná ľadvinka robustnej konštrukcie, ktorá aj napriek svojej nízkej hmotnosti vďaka dokonalému polstrovaniu vnútorného priestoru hlavnej komory z jemného „brushed-tricot“ materiálu ochráni Vašu fototechniku pri transporte, nech sa vyberiete kdekoľvek. Modulárny priestor hlavnej komory môžete prispôsobiť pomocou oddeliteľných priečky na suchý zips podľa Vašich individuálny potrieb a veľkosti a tvaru Vašej fototechniky.

Hlavná komora je prístupná cez tiché protiprachové zipsy s krycou légiou z oboch strán, ktorá chráni vnútri uloženú fototechniku pred poškriabaním. Na spodnej strane veka hlavnej komory sú dve vnútorné vrecká na pamäťové karty. Z vonkajšej strany sú dve sieťové vrecká na objektív, fľašu, kompaktný fotoaparát, alebo drobné osobné veci. V predu je na ľadvinke samostatné univerzálne vrecko na zips pre uloženie príslušenstva a osobných vecí. Taktiež sú tu dva kompresné popruhy na nastavenie veľkosti úložného priestoru medzi predným vreckom a telom ľadviny. Inverse 100 AW sa vyznačuje príjemným ergonomickým bedrovým pásom z penového materiálu so vzduchovými kanálikmi pre dokonalé odvetranie. Bedrový pás je vybavený dvomi kompresnými fixačnými popruhmi pre nastavenie tuhosti uchytenia ľadviny k telu. Na bedrovom páse sa nachádzajú aj dve SlipLock™ slučky pre uchytenie puzdier a ďalších komponentov modulárneho systému SlipLock™, ktorými je možné si ľadvinku dovibaviť podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Na ľadvinke sú zospodu tiež dve dĺžkovo nastaviteľné slučky vybavené prackami s reverznými poistkami pre uchytenie ľahkého statívu, alebo bundy.

Inverse 100 AW je možné nosiť aj na ramene a to pomocou odopínateľného ramenného popruhu s o 360; otočnými karabínkami. Ak sa rozhodnete pre tento spôsob nosenia, môžete ukryť bedrový pás do tunelu na zadnej strane určenému k tomuto účelu. Na vrchu je ešte jednoduchá ľahká pásková rukoväť pre pohodlnú manipuláciu a prenášanie na krátke vzdialenosti pozdĺž tela. Ľadvina Inverse 100 AW je ušitá z nepremokavých a vysoko odolných vonkajších materiálov (600D Polyester, 420D Nylon Double Velocity). Pre nosenie v naozaj veľmi nepriaznivých podmienkach je vybavený integrovanou pláštenkou All Weather Cover™ na ochranu pred extrémnymi klimatickými podmienkami.


Parametre ľadvinky Lowepro Inverse 100 AW:

Vonkajšie rozmery (š-h-v): 25,6 x 20,1 x 22,3 cm
Vnútorne rozmery (š-h-v): 23,4 x 14,2 x 21,2 cm
Kapacita ľadvinky: DSLR s objektívom 100mm, 1-2 ďalšie objektívy, blesk, foto príslušenstvo, osobné veci
Vonkajší materiál: Vodeodolný Polyester 600D, Nylon 840D
Vnútorný materiál: Brushed-tricot mikrovlákno
Materiál popruhu: PPH popruhová látka
Hmotnosť ľadvinky: 0,8 kg
Farba: Čierna

Špecifikácia Lowepro Inverse 100 AW, Čierna

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 49,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod