Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Leica T (Typ 701) - Telo, Strieborné

Leica T (Typ 701) je prvým kompaktným digitálnym systémovým fotoaparátom s možnosťou výmeny objektívov z úplne novej rady Leica T System. Leica T (Typ 701) okrem iného ponúka veľký APS-C senzor a robustné, elegantné hliníkové telo.
Výrobca:
Leica
Obj. čislo:
18181
Dostupnosť tovaru:
Na objednávku
1 499,00 € 499,00 € 1 249,17 € 415,83 €
-+
Akcia -67%

Leica T (Typ 701) - Telo, Strieborné

Leica T (Typ 701) je veľmi elegantný kompaktný digitálny systémový fotoaparát, ktorý predstavuje so svojím APS-C snímačom a rozrastajúcou sa paletou objektívov a príslušenstva úplne nový systém nazvaný Leica T System. Fotoaparát je unikátny najmä svojim robustným elegantne tvarovaným hliníkovým telom, ktoré je vyrobené frézovaním na mimoriadne presných CNC obrábacích strojoch ako monoblok z jedného kusu hliníka. Následne je ručne brúsené, osadené elektronikou a zložené do finálnej podoby. Fotoaparát disponuje veľkým CMOS snímačom formátu APS-C (crop faktor je 1,5x), bajonetom pre objektívy systému Leica T, veľkým 3,7“ dotykovým TFT LCD displejom s rozlíšením 1 300 000 Pix a zabudovanou Wi-Fi anténou 802.11b/g/n pre zdieľanie multimediálneho obsahu a ovládanie fotoaparátu na diaľku pomocou smartfónu či tabletu.

16,5MPix CMOS snímač formátu APS-C:
Veľký CMOS snímač formátu APS-C má rozlíšenie 16,5MPix a vyniká prvotriednym obrazovým výstupom, farebnou vernosťou, jemnosťou detailov, nízkym šumom a výborným dynamickým rozsahom a to aj pri fotografovaní v zložitých a nepriaznivých svetelných podmienkach. Vďaka výborne zladenej zostavy snímač a procesora spracovania obrazu môžete okrem prvotriednych fotografií natáčať aj Full HD videá s výnimočne ostrým obrazom. Pohotové spustenie natáčania videa iniciujete stlačením samostatného tlačidla na spustenie záznamu videa, ktoré sa nachádza na hornej strane fotoaparátu, hneď vedľa tlačidla spúšte. O zaostrovanie počas natáčania alebo fotografovania sa stará veľmi presné a tiché automatické zaostrovanie.

Objektívy Leica T System:
Objektívy systému Leica T sú vybavené optikou, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na vyše 150 ročné Know-How spoločnosti Leica v vývoji presných optických prístrojov. Výsledkom sú špičkové objektívy podávajúce špičkový výkon, ktorý je vidieť na každej fotografii s nimi odfotenej. Jedinečným je bezkonkurenčný legendárny Leica bokeh.

Vstavaná Wi-Fi anténa:
Fotoaparát Leica T je vybavený Wi-Fi anténou štandardu 802.11b/g/n pre bezdrôtový prenos multimediálneho obsahu (fotografie, videá) do vášho smartfónu, tabletu, alebo počítača. Takže zdieľanie vašich fotografií a videí prostredníctvom aplikácie Leica D pre iOS a Android zariadenia na sociálne siete, alebo prostredníctvom e-mailu bude jednoduché a rýchle. S touto aplikáciou navyše môžete použiť váš smartfón či tablet ako elektronický hľadáčik. Okrem prenosu obrazu umožňuje aplikácia ovládať fotoaparát na diaľku.

3,7“ Dotykový TFT LCD displej:
Celej zadnej strane kraľuje iba obrovský dotykový TFT LCD displej s uhlopriečkou 3,7“ a rozlíšením 1 300 000 Pix. Objektív okamžite reáguje na dotyky a výraznou mierou sa podieľa na vynikajúcej ergonómii fotoaparátu. Ovládanie fotoaparátu je veľmi intuitívne a orientácia v menu fotoaparátu je bezproblémová. K zaostreniu a exponovaniu fotografie stačí iba jediný dotyk na LCD displeji.

Vstavaná 16GB pamäť a slot pre pamäťové karty SD/SDHC/SDXC:
Fotoapará Leica T je vybavený vstavanou 16GB pamäťou, čo sa Vám náramne hodí v prípade že ste si zabudli pamäťovú kartu. Okrem toho je fotoaparát vybavený slotom pre pamäťové karty typu SD/SDHC/SDXC.

Voliteľné príslušenstvo:
K fotoaparátu Leica T si môžete vybrať z širokej palety veľmi praktického voliteľného príslušenstva, ktoré zvýši váš užívateľský komfort pri práci s fotoaparátom Leica T.
Okrem rôznorodých puzdier a popruhov s úchytným systémom Easy-Click je to najmä možnosť využívať viac ako 20 objektívov systému Leica M System. Umožňuje to praktický redukčný adaptér Leica M-Adapter T, ktorý dokáže prečítať šesť bitový kód na objektívoch Leica M systému. Vďaka tomu vie fotoaparát jednotlivé objektívy rozlíšiť a poskytuje im plnú podporu pre meranie expozície, prioritu clony a manuálne ovládanie expozície.
Veľmi praktickým príslušenstvom je aj voliteľný elektronický hľadáčik Leica Visoflex (Typ 020), ktorý bol špeciálne navrhnutý pre Leica T System. Hľadáčik je výklopnej konštrukcie, má zväčšenie 0,7x, poskytuje 100% pokrytie fotografovanej scény a jeho rozlíšenie je až 2 360 000Pix. Na hľadáčiku je inštalovaný senzor detekujúci priblíženie sa fotoaparátu k oku užívateľa, ktorý v momente priloženia fotoaparátu k oku vypne veľký dotykový TFT LCD displej na zadnej strane fotoaparátu Leica T. V tomto elektronickom hľadáčiku je zároveň integrované GPS zariadenie, ktoré do EXIF súboru vašich fotografií vloží informáciu o geografickej polohe miesta kde bola fotografia vytvorená.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Leica T (Typ 701)
Akumulátor: Leica BP-DC13 + prepravný kryt
Nabíjačka: Leica BC-DC13 a napájací kábel
Popruh: Kožený remienok Leica
Krytka bajonetu: Leica
Krytka sánok blesku: Leica
USB kábel: Leica
Software: Software
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Leica T (Typ 701) - Telo, Strieborné

Veľkosť snímača:APS-C / DX
Počet megapixelov:16
Rýchlosť sekvenčného snímania:5
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť externého GPS zariadenia
Bajonet fotoaparátuLeica T
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
BluetoothNemá Bluetooth
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod