Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Leica D-LUX 7 silver

Leica D-Lux 7 nadväzuje na svojho úspešného predchodcu, ktorý platil za elitu medzi výkonnými kompaktmi s vstavaným svetelným (f / 1,7-2,8), zoomovým objektívom. Výrazne vylepšený bol veľký 4/3 MOS snímač s rozlíšením 17 Mpx (pri pomere strán 4: 3). Rovnako ako D-Lux (typ 109) ponúka unikátny mechanický prepínač, ktorým možno rýchlo nastaviť pomer strán 4: 3, 3: 2, 1: 1 alebo 16: 9 a pri zachovaní ohniskovej vzdialenosti. Základný opis 17 Mpx 4/3 "snímač MOS Zoom objektív LEICA DC VARIO-SUMMILUX (24-75 mm prepočítané na FF) Vysoká svetelnosť f / 1,7-2,8 Dotykový 3,0 "TFT Screen LCD displej 1,24 mil bodov Vstavaný LVF hľadáčik s rozlíšením 2,76 mil bodov, pokrýva 100% scény a má vynikajúci pomer zväčšenia 0,7x, (ekv. 35 mm) Optický stabilizátor obrazu POWER O.I.S. 4K video s funkciou 4K FOTO (tvorba 8 Mpx fotografií z videa) Bluetooth a Wi-Fi konektivita 350 fotografií s LCD / 320 fotografií s LVF (podľa štandard CIPA)
Výrobca:
Leica
Obj. čislo:
19115
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
1 149,00 € 957,50 €
-+
Novinka

Leica D-LUX 7 silver

Veľký snímač Live MOS 4/3 "
Leica D-Lux 7 poskytuje vďaka 4/3 "Live MOS snímaču (cca 1,6x väčšia než bežný jednopalcový snímač používaný v lepších kompaktoch) s vysokou citlivosťou, rozlíšením 17 Mpx a novo vyvinutému obrazovému procesoru Venus Engine vynikajúcu kvalitu obrazu v akejkoľvek situácii. Veľký obrazový snímač znamená, že môžete dosiahnuť vynikajúcej malej hĺbky ostrosti. Výborný odstup signálu od šumu sa prejavuje vo veľkom znížení šumu pri fotografovaní s vysokým ISO (až ISO 25 600).

Novo vyvinutý procesor Venus Engine priniesol zvýšenie výkonu a umožňuje vysokorýchlostné spracovanie signálu potrebného pre záznam videa v 4K rozlíšení. Nový Venus Engine prichádza tiež s radom systémov na potlačenie šumu, ako sú multiprocesné NR, Random filter, ktorý zaisťuje veľmi prirodzené podanie snímok aj pri extrémne nízkej hladine osvetlenia.

Svetelný, vysoko kvalitný objektív LEICA
Leica D-Lux 7 je vybavený, rovnako ako obľúbený predchodca, objektívom LEICA DC VARIO-SUMMILUX f / 1,7-2,8. Univerzálny rozsah zoomu (3,1x) objektívu na 24-75 mm (35 mm ekvivalent kinofilmu), je vhodný pre všetky druhy fotografie, od fotografovania na ulici po portrét, zatiaľ čo krajinu môžete zachytiť v 24 mm širokouhlom zábere vo formáte 4: 3 , 3: 2 alebo 16: 9. Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť je iba 3 cm na najširšom ohnisku (alebo 30 cm na najdlhšom). Tieto možnosti ocenia predovšetkým milovníci makrofotografie.

Objektív je vybavený výkonným optickým stabilizátorom Power O.I.S. Optickú zostavu tvorí 11 členov v 8 skupinách, medzi nimi sú aj 2 ED členy a 5 asférických členov s 8 asférickými povrchmi, čo prináša ostrú kresbu, jemný prenos kontrastu a minimum optických chýb.

Pokročilé nastavenia a detailný hľadáčik
Širokou škálou pokročilých funkcií a ovládacích prvkov podporuje Leica D-Lux 7 tvorivý potenciál pokročilých fotografických nadšencov aj skúsených fotografov. Vďaka integrovanému LVF hľadáčiku (Live View Finder) s vysokým rozlíšením zodpovedajúcim ekvivalent 2,764 Mpx, môžete mať plnú kontrolu nad fotografovanú plochou. Pokrýva 100% scény a má vynikajúci pomer zväčšenia 0,7x, (ekv. 35 mm).

Fotoaparát tiež ponúka vynikajúce manuálne ovládanie, vrátane dedikovaných voličov clony, času a kompenzáciu expozície pre priamu kontrolu nastavenia, bez nutnosti použitia digitálneho menu na displeji.

Technológia DFD (Depth From Defocus) v kombinácii s automatickým zaostrovaním Light Speed AF dosahuje neuveriteľnej presnosti a rýchlosti. S vysokorýchlostným sekvenčným snímaním 11 snímok za sekundu v plnom rozlíšení a rýchlym zapnutím, nikdy nezmeškáte zaujímavý záber.

Leica D-Lux 7 tiež prichádza s rozšírenými možnosťami ostrenia. Full Area AF umožňuje nastaviť zaostrenie na ľubovoľnej časti takmer v 100 percentách zorného poľa, pričom je teraz k dispozícii 49 ostriacich zón. Automatický režim Low Light AF, pracuje v rozsahu -3EV, takže môžete dosiahnuť dokonalého zaostrenie aj pri svetle hviezd, ako jedinom zdroji osvetlenia.

Kombinácia veľkého snímača a výkonného Venus Engine dovoľuje s Leica D-Lux 7 zaznamenať a spracovať plne detailné, realite verné videozábery v 4K rozlíšení. Fotoaparát ponúka plynulý záznam videa v rozlíšení 4K (3840 × 2160 pixelov) pri 30/25 snímkach za sekundu vo formáte MP4, rovnako ako vo Full HD (1920 × 1080 / 50p) formáte AVCHD Progressive (H.264, MPEG 4).
Samostatné tlačidlo na hornej strane tela fotoaparátu umožňuje okamžite zapnúť záznam videa aj počas fotografovania. Výhoda v schopnosti zachytávať 4K videa sa spája aj s fotografiou. Vďaka funkcii 4K FOTO nikdy nepremárnite vhodný okamih ku stisku spúšte. Prístroj natáča videozáznam v rozlíšení 4K rýchlosťou 30 obr / s a jednotlivé okienka možné následne uložiť ako samostatné fotografie s 8 megapixelmi.

Okrem manuálnych ovládacích prvkov, ponúka Leica D-Lux 7 tiež celý rad ďalších funkcií a režimov, ktoré rozširujú možnosti tvorivého vyjadrenia, od expresívneho zachytenie krajiny, zvýraznenie zaostrenéj oblasti, vyváženie bielej, kontroly jasu a tieňov pod. Nechýba samozrejme ani Wi-Fi rozhranie a Bluetooth, ktoré umožňujú fotoaparát jednoducho prepojiť s ďalšími zariadeniami alebo ho na diaľku ovládať cez mobilné zariadenia.

Do čiernobielych kreatívnych režimov pribudol nový režim L.Monochrome D s dynamickými kontrastmi pri zachovaní všetkých detailov. Okrem toho možno voliť rôznu intenzitu zrná kvôli autentickému filmovému vzhľadu.

Batériu BLG10 možné dobíjať ako z bežnej siete, tak aj cez USB port Micro C (rovnaký ako v bežných telefónoch), čo oceníte najmä na cestách.

Rozmery a hmotnosť
115.0 x 66.2 x 64.2 pri 392 g.

Obsah balenia:
fotoaparát
nabíjačka
batérie BLG10
sieťový kábel
kábel USB
krytka objektívu
šnúrka na krytke objektívu
kryt Hot Shoe
externý blesk
ochranný obal na blesk
ramenný popruh
DVD-ROM

Špecifikácia Leica D-LUX 7 silver

Veľkosť snímača:Micro 4/3
Počet megapixelov:17
Rýchlosť sekvenčného snímania:11
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 149,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod