Fujifilm X-T30 - Telo, Čierne

Model FUJIFILM X-T30 je vybavený množstvom nových funkcií, čo z neho robí malého, no zároveň silného spoločníka pre každého fotografa. Ponúka vynikajúci výkon s využitím obrazového snímača a procesora 4. generácie, ktorý disponuje rozlíšením 26,1 megapixelov a rýchlym AF. Okrem toho fázová detekcia AF pokrýva celé obrazové pole (100%). Medzi ďalšie pokročilé funkcie patrí Focus Lever pre ľahké posunutie bodu zaostrenia, nový intuitívny dotykový displej s lepšou odozvou a zdokonalený dizajn tela, ktorý ponúka lepšiu ergonómiu pri stálom zaistení pre pohodlné snímanie aj pri väčších objektívoch.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16619566
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
945,00 € 799,00 787,50 € 665,83 €
-+
Akcia -15%

Fujifilm X-T30 - Telo, Čierne

Fujifilm X-T30 + Fujinon XC 15-45mm f/3,5-5,6 OIS PZ je vybavený množstvom nových funkcií, čo z neho robí malého, no zároveň silného spoločníka pre každého fotografa. Ponúka vynikajúci výkon s využitím obrazového snímača a procesora 4. generácie, ktorý disponuje rozlíšením 26,1 megapixelov a rýchlym AF. Okrem toho fázová detekcia AF pokrýva celé obrazové pole (100%). Medzi ďalšie pokročilé funkcie patrí Focus Lever pre ľahké posunutie bodu zaostrenia, nový intuitívny dotykový displej s lepšou odozvou a zdokonalený dizajn tela, ktorý ponúka lepšiu ergonómiu pri stálom zaistení pre pohodlné snímanie aj pri väčších objektívoch.
 
Algoritmus AF bol vylepšený od algoritmu použitého vo fotoaparáte FUJIFILM X-T3, ktorý prináša ešte pokročilejší výkon kontinuálneho AF. Zahŕňa to zvýšenú presnosť detekcie tváre a očí a zavedenie funkcie Face Selection (Automatická voľba tváre), ktorá vám poskytne prioritné automatické zaostrenie na vybraný subjekt.

Tento vývoj výkonnosti AF je dostupný nielen pri fotografovaní, ale aj počas natáčania videa. Zlepšená stabilita expozície pri zaostrovaní tváre / očí a rozpoznávanie tváre v režime AF-C (nepretržitý AF) zvyšuje jednoduchosť používania. Aj samotný výkon videa bol vylepšený a ponúka záznam s vysokým rozlíšením a plynulé nahrávanie videozáznamov 4K / 30P.
 
Vďaka vyššie uvedenému vývoju fotoaparát oslovuje širšie spektrum používateľov od profesionálnych fotografov až po začiatočníkov tým, že je vždy schopný bez problémov poskytovať kvalitné obrázky bez ohľadu na skúsenosti užívateľa.

Hlavné funkcie
 Kompaktné a ľahké telo fotoaparátu, navrhnuté pre pohodlie pri pokročilom ovládaní
Kompaktné a ľahké telo fotoaparátu s hmotnosťou len 383g s dobrou ergonómiou pri držaní fotoaparátu. Použitie joysticku a nahradenie tlačidiel výberu umožňuje zvýšiť pohodlie v zadnej časti prístroja kvôli lepšiemu úchopu.
Zadný LCD monitor je tenší o 1,3 mm a ponúka lepšiu odozvu na dotykovom displeji. Dopĺňa joystick, aby sa dosiahla rýchlejšie a intuitívnejšie ovládanie fotoaparátu.
X-T30 je k dispozícii v populárnej čiernej, prémiovej striebornej farbe a novej farbe „Charcoal silver“ (Uhoľná strieborná). „Charcoal silver“ sa začne predávať v máji, dva mesiace po štarte čiernej a striebornej.

Model X-T30 je vybavený obrazovým snímačom štvrtej generácie, X Trans CMOS 4 a procesorom na spracovanie obrazu X Procesor 4, ktorý dodáva fotografický výkon rovnocenný s výkonom FUJIFILM X-T3.
Napriek svojmu kompaktnému a ľahkému telu má fotoaparát rozlíšenie 26,1 megapixelov, čo je jedna z najvyšších hodnôt pri digitálnych fotoaparátoch so snímačom APS-C.
Natívna citlivosť je ISO 160, predtým k dispozícii iba ako rozšírené ISO, je teraz k dispozícii pri snímaní do formátu RAW.
Obľúbené filmové simulácie spoločnosti FUJIFILM teraz zahŕňajú režim ETERNA. Tento fotoaparát obsahuje aj množstvo funkcií snímania, ktoré rozširujú vašu schopnosť prispôsobiť si vaše fotografie, ako sú napríklad "monochromatické úpravy", ktoré sú k dispozícii pre režim ACROS a efekt "Color Chrome", ktorý vytvára hlbšie farby a prirodzenejšie gradácie.

Nový systém AF, ktorý je skvelý v podmienkach s nízkym osvetlením a pri sledovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov
Počet pixelov fázovej detekcie na snímači X-Trans CMOS 4 sa zvýšil na 2,16 milióna, čo je približne 4-násobok počtu oproti modelu X-Trans CMOS 3. Oblasť fázovej detekcie AF teraz pokrýva celú plochu obrazu (približne 100%), čo umožňuje rýchle a presné zaostrenie na objekt.
AF pri nízkej hladine osvetlenia sa rozšírilo z + 0.5EV na -3EV, čo umožňuje automatické zaostrenie pri veľmi slabom osvetlení, napríklad v noci alebo pri veľmi slabom osvetlení, ako sú napríklad sviečky.
Kombinovaný s modelom X-T3, X-T30 sa vyznačuje najlepšími funkciami a funkčnosťou AF všetkých fotoaparátov série X, ktoré kombinujú rýchle spracovanie obrazu s vylepšením procesoru X-Processor 4 a algoritmu automatického zaostrovania, čím zvyšujú presnosť detekcie tváre a očí. Funkcia výberu tváre bola tiež vylepšená tak, aby poskytovala prioritné automatické zaostrovanie vybranej osobe, keď boli v zábere detekované viaceré tváre.
Výkon režimu Advanced SR Auto bol vylepšený v súlade s vylepšením výkonu AF fotoaparátu. V tomto režime fotoaparát automaticky vyberie optimálne nastavenia snímania pre danú scénu z 58 predvolieb, takže môžete dosiahnuť najlepšiu kvalitu obrazu bez toho, aby ste sa museli obávať niektorého z nastavení.

Rozšírená funkcia videa
Zariadenie X-T30 má pokročilejšiu funkciu 4K / 30P videa, schopnosť zaznamenávať zvuk vo vysokom rozlíšení bez potreby ďalšieho vybavenia a funkciu sledovania očí počas nahrávania videa.
Záznamy X-T30 v 6K (6240x3510) produkujú ohromujúcu kvalitu v 4K (3810x2160). Fotoaparát podporuje aj formát DCI (17: 9), ktorý dodáva videám ešte viac filmový vzhľad.
Režimy filmovej simulácie môžu byť použité nielen pri snímaní fotografií, ale aj pri nahrávaní videa vrátane emulácie filmu "ETERNA".
Videoklip 4K / 30P sa dá nahrávať na kartu SD v 4:2:0 8bit. F-log záznam a 4:2:2 10bit cez HDMI port, takže fotoaparát môže nahrávať video, ktoré ocenia aj náročnejší užívatelia s externým rekordérom.

Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ:
Základný transfokátorový (zoom) objektív  Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ je určený pre APS-C formát X-Trans CMOS snímačov systémových fotoaparátov rady Finepix X. Disponuje štandardnou svetelnosťou, 3-krokovou optickou stabilizáciou OIS a po prepočte na kinofilm ponúka ohniskovú vzdialenosť 23-69mm.
Samotné telo objektívu je skutočne precízne a kvalitne spracované, bez mechanických vôlí, alebo iných nedokonalostí. V kovovom tele priemeru 63mm a dĺžky 44mm je optická sústava vyrobená z kvalitných optických skiel. Šošovky a všetky optické členy objektívu sú vyrobené zo skla, dokonale vyleštené a opatrené povrchovou úpravou Super EBC. Samotná optická sústava objektívu je zložená z 10-tich šošoviek zoradených do 9-mich skupín. Tri z týchto šošoviek sú asférické optické členy, ktoré sú špeciálne tvarované tak aby obraz nebol smerom k rohom tvarovo deformovaný. Okrem týchto korekčných asférických šošoviek disponuje objektív dvomi ED šošovkami zo špeciálneho nízko-rozptylového optického skla, ktoré výrazne obmedzuje chromatickú aberáciu, zlepšuje prenos kontrastu a ostrosti. 
Objektív je vybavený sytémom optickej stabilizácie OIS PZ. 7 lamelová tvarovaná clona je nastaviteľná v rozsahu od f/3.5 až po f/22 na širokouhlom konci a f/5.6 až f/22 na teleobjektívovom konci. Clonu môžete nastavovať po 1/3EV krokoch. 

Parametre objektívu  Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ:
Rozsah ohniskových vzdialeností : 23 - 69mm (ekvivalent kinofilmu)
Rozsah uhlov záberu: 86.9°-35.0°
Optická sústava: 10 skupín / 9 optických členov (3 asférické šošovky, 2 nízko rozptylové  ED šošovky)
Clona: 7 lamelová clona s lamelami tvarovanými do kruhu
Rozsah clony: F3.5 - F22 na širokouhlom a F5.6 - F22 na teleobjektívovom konci (krok 1/3)
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 13 cm
Priemer filtrov: 52 mm
Rozmery: 63 mm x 44 mm
Hmotnosť: cca. 135 g

Špecifikácia Fujifilm X-T30 - Telo, Čierne

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod