Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm VG-XT1, Baterry Grip pre fotoaparát FinePix X-T1

Batériový grip Fujifilm VG-XT1 je multifunkčný batériový grip určený pre systémový digitálny fotoaparát Fujifilm FinePix X-T1 a umožňuje majiteľom týchto fotoaparátov plnohodnotné a komfortné fotografovanie "na výšku".
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
FUXVGXT1
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
229,00 € 190,83 €
-+

Fujifilm VG-XT1, Baterry Grip pre fotoaparát FinePix X-T1

Batériový grip Fujifilm VG-XT1 je pevnej, robustnej a utesnenej konštrukcie z horčíkových zliatin. K telu fotoaparátu sa batériový grip pripája pomocou statívového šroubu a do svojho vnútra pojme jeden akumulátor Fujifilm NP-W126 (druhý akumulátor je v tele fotoaparátu). Ergonómia gripu je prepracovaná do posledného detialu vrátane ovládania, ktoré je na gripe zastúpené dvomi multifunkčnými kolieskovými voličmi, veľkým dvojpolohovým tlačidlom spúšte, dvojicou tlačidiel uzamknutia expozície a zaostrenia a tlačidlom „Focus Asistant“. Spolu so systémovým fotoaparátom Fujifilm FinePix X-T1 tvorí batériový grip Fujifilm VG-XT1 ergonomický prepracovanú, utesnenú a na ovládanie veľmi príjemnú koncepciu, ktorá umožňuje na jedno nabitie dvojice akumulátorov Fujifilm NP-W126 predĺženie fotografovania na viac ako dvojnásobok času (cca 700 fotografií). Práca s gripom je tak pohodlná, že by nemal chýbať vo výbave žiadneho fotografa, ktorý to myslí s fotografovaním naozaj vážne. Akumulátor Fujifilm NP-W126 nie je súčaťou balenia batériového gripu Fujifilm VG-XT1.

Špecifikácia Fujifilm VG-XT1, Baterry Grip pre fotoaparát FinePix X-T1

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 229,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod