Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm M-Mount, adaptér Leica M/Fujifilm X

Fujifilm M-Mount adaptér pre X-Mount je adaptér mimoriadne kompaktných rozmerov umožňujúci nasadenie objektívov Leica M Systém na systémové fotoaparáty Fujifilm s bajonetom X-Mount.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
70100104743
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
199,00 € 165,83 €
-+

Fujifilm M-Mount, adaptér Leica M/Fujifilm X

Vďaka adaptéru Fujifilm M-Mount môžete nasadiť na Váš systémový fotoaparát Fujifilm ľubovoľný objektív z bohatého sortimentu objektívov Leica M System a rozšíriť tak jeho možnosti. Môžete tak využiť kvality špecializovaných objektívov ako napr. makro objektívov, portrétnych objektívov, ultra-širokouhlých krajinárskych objektívov ako aj ďalších objektívov.

Prednosti adaptéra Fujifilm M-Mount:
• Malý a ľahký adaptér Leica M/Fujifilm X pre fotoaparáty Fujifilm FinePix X
• Kompatibilný s celým sortimentom objektívov Leica M System
• Mimoriadne prenosný

Detailné vlastnosti:

Malý a ľahký adaptér Fujifilm M-Mount:
Adaptér Fujifilm M-Mount je malý a ľahký, vďaka čomu je mimoriadne prenosný a môžete ho tak mať neustále pri sebe. Umožňuje Vám nasadiť ľubovoľný objektív z bohatého sortimentu objektívov legendárnej rady Leica M System, čím sa pred vami otvára svet neslýchaných tvorivých možností.

Kompatibilný s kompletným sortimentom objektívov Leica M System:
Rozšírte možnosti svojho systémového fotoaparátu Fujifilm FinePix rady X a objavujte hranice vlastnej kreativity. Upevňovací adaptér Fujifilm M-Mount vám zabezpečuje prístup ku kompletnej ponuke objektívov Leica M System, aby ste mohli využívať nielen svoje súčasné objektívy, ale zároveň skúšať nové, a tak sa pokúšať o získanie záberov podľa vlastných predstáv. Spomínaný široký sortiment zahŕňa objektívy s pevným ohniskom od legendárnej značky Leica ktorých ohniskové vzdialenosti sa pohybujú od 16 mm do 135mm. Vďaka tomu budete môcť zachytávať čokoľvek od fascinujúcich širokouhlých krajiniek až po telefotografické zábery a nezastaví Vás ani nedostatok svetla! Experimentovať môžete aj so špecializovanými objektívmi s extrémnou svetelnosťou, ktoré vám umožňujú fotografovať dokonalé fotografie z bežného života za akýchkoľvek svetelných podmienok, prípadne ultra-širokouhlé objektívy, ktoré vám poskytnú možnosť ukrojiť si z krajiny presne toľko koľko potrebujete.

Špecifikácia Fujifilm M-Mount, adaptér Leica M/Fujifilm X

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod