Black Friday - Najväčšie zľavy v tomto roku. Nečakajte ďalej! Väčšie zľavy už nebudú. Presvedčte sa tu.

Fujifilm Instax Mini Link Ash White

Kompaktná prenosná tlačiareň Fujifilm instax mini Link vám umožní vytlačiť obrázky uložené v smartfóne pomocou pripojenie Bluetooth a jednoduchej aplikácie. Vyznačuje sa rýchlosťou tlače cca 12 sekúnd na jednu fotografiu, pričom podporuje nepretržitú tlač a na jedno nabitie je schopná vytlačiť až 100 obrázkov.
Zariadenie ponúkne množstvo funkcií "Video Print" pre tlač obrázkov z videí, či "Party Print" pre tlač viacerých obrázkov odoslaných zo smartfónov až od 5 ľudí. Vo výbave má zabudovaný snímač pohybu, s ktorým budete môcť pomocou pohybov diaľkovo ovládať fotoaparát, zoomovať i aktivovať spúšť. Instax mini Link je kompatibilný s náplňami INSTAX Mini Instant Film, ktoré sa predávajú samostatne.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16640682
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
119,00 99,17 €

Fujifilm Instax Mini Link Ash White

- elegantný a ľahký dizajn
- pripojenie cez Bluetooth (až 5 zariadení zároveň)
- rýchla rýchlosť tlače – asi 12 sekúnd
- 100 snímok na jedno nabitie
- fotografia je približne po 90 sekundách vyvolaná
- fotografie veľkosti Instax Mini 54 x 86 mm

Tlačiareň Instax Mini Link od spoločnosti Fujifilm prichádza s elegantným a jednoduchým dizajnom tela prístroja, vylepšenou aplikáciou na tlač snímok, zábavnými spoločenskými funkciami a funkciou Bluetooth. Užívateľsky prívetivá bezplatná aplikácia je voľne dostupná na stiahnutie (iOS a Android). Aplikácia vám poskytuje cca 30 zábavných a farebných rámčekov pre prispôsobenie fotografií alebo vytváranie koláží. Aplikácia taktiež umožňuje tlač fotografií z videa. So všetkými týmito funkciami plnými zábavy je tlačiareň Instax Mini Link vhodná pre vaše rodinné akcie, párty alebo osobné projekty.

Nová tlačiareň Link zdedila všetky funkcie predchodcov na rýchle a ľahké vytváranie kvalitných výtlačkov, Špecializovaná aplikácia ponúka množstvo ďalších funkcií, ktoré si môžete vychutnať s priateľmi. „Video Print“ umožní tlač okamihu z vašich videí. Funkcia „Match Test“, ktorá otestuje vašu kompatibilitu s priateľom alebo niekým špeciálnym, poskytuje okamih prekvapenia, kým počkáte na výsledok testu, ktorý sa objaví spolu s obrázkom na výtlačku Instax. Funkcia „Party Print“ umožňuje vytlačiť koláž z viacerých obrázkov odoslaných zo smartfónov až piatimi ľuďmi.

Tlačiareň Link má zabudovaný snímač pohybu. Pri fotografovaní prostredníctvom aplikácie na vašom smartfóne môžete pomocou pohybov diaľkovo ovládať fotoaparát. Napríklad môžete zoomovať otočením tlačiarne nadol/nahor a aktivovať spúšť stlačením vypínača. Link tak slúži aj ako diaľkový ovládač, ktorý vám umožní ľahko nasnímať fotografiu veľkej skupiny ľudí pomocou fotoaparátu z vášho smartfónu. Otočením tlačiarne môžete znova vytlačiť predchádzajúci obrázok. Tlačiareň váži iba 200g a má príjemný dizajn.

Vstavaný snímač pohybu Instax Mini Link vám umožní priblížiť alebo oddialiť fotografovanie pomocou aplikácie naklonením tlačiarne alebo opakovanou tlačou fotografie otočením tlačiarne hore nohami a stlačením tlačidla.

Rozmer 90,3 × 34.6 × 124,5 mm
Váha 209 g

Špecifikácia Fujifilm Instax Mini Link Ash White

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 119,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod