Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 400H 120, Farebný zvitkový negatívny film

Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 400H 120 je profesionálny zvitkový farebný negatívny film pre použitie na denné svetlo. Vyznačuje sa jemným podaním „pleťovky“ je veľmi pružný a zachytí aj jemné kontrasty vo svetlých aj tmavých miestach.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
294343601
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
11,90 € 9,92 €
-+

Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 400H 120, Farebný zvitkový negatívny film

Uvedená cena je za jeden film.

Charakteristika Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 400H 120:
Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 400H 120 je profesionálny portrétny zvitkový farebný negatívny film pre použitie na dennom svetle. Je vyvážený pre denné svetlo, ale vďaka svojej spektrálnej senzibilite zaisťuje optimálne výsledky expozície aj pri rôznych chromatických teplotách.
Tento panchromatický senzibilizovaný film zabezpečuje veľmi dobré výsledky za rôznych expozičných podmienok a svojím farebným podaním je ideálny pre fotografovanie portrétnej fotografii a to najmä pre schopnosť zachytiť extrémne jemné pleťové odtiene a prirodzené jasné farby v zobrazených detailoch. Film sa vyznačuje jemným podaním „pleťovky“, schopnosťou zachytenia aj tých najjemnejších kontrastov a pritom si zachováva veľkú expozičnú pružnosť, jemnejšie farebné podanie, mäkšiu kresbu a vďaka extrémne jemnému zrnu aj vysokú hranovú ostrosť. Napriek tomu že je prednostne určený pre portrétnu a figurálnu fotografiu je možné ho s úspechom použiť i v ďalších oblastiach kreatívnej fotografie, okrem iného aj pre komerčnú, svadobnú, reklamnú a módnu tvorbu.
Film má vylepšené recipročné vlastnosti a vyššiu stabilitu farebného obrazu. Nová generácia emulzie umožňuje optimálne výsledky pri skenovaní negatívov. Vďaka svojej jemnozrnnosti je film vhodný na veľkoformátové zväčšeniny a rovnako aj pre skenovanie. Rozlišovacia schopnosť filmu je 1,6:1 – 50riadkov/mm pri 1000:1 je to 125riadnov/mm.

Spracovanie filmu:
Film je určený pre strojové spracovanie vo fotolaboch procesmi Fujifilm Processes CN-16, CN-16Q, CN-16FA, CN-16S alebo Kodak Process C-41.

Skladovanie:
Neexponované filmy sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

Pre viac informácií o charakteristikách a spracovaní filmu Fujifilm FUJICOLOR SUPERIA 200 135-36 si pozrite na stránkach jeho výrobcu Technický list

Špecifikácia Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 400H 120, Farebný zvitkový negatívny film

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 11,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod