Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 160NS 120, Farebný zvitkový negatívny film

Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 160NS 120 je profesionálny zvitkový farebný negatívny film pre použitie na dennom svetle s možnosťou použitia s bleskom.Vyznačuje sa jemným podaním „pleťovky“ je veľmi pružný a zachytí aj jemné kontrasty.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
15341526
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
8,90 € 7,42 €

Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 160NS 120, Farebný zvitkový negatívny film

Uvedená cena je za jeden film.

Charakteristika Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 160NS 120:
Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 160NS 120 je profesionálny zvitkový farebný negatívny film pre použitie na dennom svetle s možnosťou použitia s bleskom. Je vyvážený pre denné svetlo, ale vďaka svojej spektrálnej senzibilite zaisťuje optimálne výsledky expozície aj pri rôznych chromatických teplotách.
Tento panchromatický senzibilizovaný film zabezpečuje veľmi dobré výsledky za rôznych expozičných podmienok a svojím farebným podaním je ideálny pre fotografovanie portrétnej fotografii a to najmä pre schopnosť zachytiť extrémne jemné pleťové odtiene a prirodzené jasné farby v zobrazených detailoch. Film sa vyznačuje jemným podaním „pleťovky“, schopnosťou zachytenia aj tých najjemnejších kontrastov a pritom si zachováva veľkú expozičnú pružnosť, jemnejšie farebné podanie, mäkšiu kresbu a vďaka extrémne jemnému zrnu aj vysokú hranovú ostrosť. Napriek tomu že je prednostne určený pre portrétnu a figurálnu fotografiu je možné ho s úspechom použiť i v ďalších oblastiach kreatívnej fotografie, okrem iného aj pre komerčnú, reklamnú a módnu tvorbu.
Film má vylepšené recipročné vlastnosti a vyššiu stabilitu farebného obrazu. Nová generácia emulzie umožňuje optimálne výsledky pri skenovaní negatívov. Vďaka svojej jemnozrnnosti je film vhodný na veľkoformátové zväčšeniny a rovnako aj pre skenovanie. Rozlišovacia schopnosť filmu je 1,6:1 – 63riadkov/mm pri 1000:1 je to 125riadnov/mm.

Spracovanie filmu:
Film je určený pre strojové spracovanie vo fotolaboch procesmi Fujifilm Processes CN-16, CN-16Q, CN-16FA, CN-16S alebo Kodak Process C-41.

Skladovanie:
Neexponované filmy sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

Pre viac informácií o charakteristikách a spracovaní filmu Fujifilm FUJICOLOR SUPERIA 200 135-36 si pozrite na stránkach jeho výrobcu Technický list

Špecifikácia Fujifilm FUJICOLOR Professional PRO 160NS 120, Farebný zvitkový negatívny film

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 8,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod