Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100 Professional 135-36, Farebný 35mm diapozitívny film

Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100F Professional 135-36 [RVP 100F] je profesionálny zvitkový farebný inverzný film pre použitie na dennom svetle. Vyznačuje sa vysokou kvalitou obrazu, jemným zrnom, presnou reprodukciou farieb v celej tónovej šk
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
15342609
Dostupnosť tovaru:
Info v obchode
18,00 € 15,00 €
-+

Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100 Professional 135-36, Farebný 35mm diapozitívny film

Charakteristika Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100F Professional 135-36:
Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100F Professional 135-36 [RVP 100F] je 36 obrázkový profesionálny inverzný zvitkový film s citlivosťou ISO 100 vyznačujúci sa silne saturovanými farbami, minimálnou farebnou nestálosťou v rôznych svetelných situáciách, vysokou kvalitou obrazu, extrémne jemným zrnom, presným podaním farieb a veľmi vysokou ostrosťou. Film je určený pre profesionálne využitie v oblasti krajinárskej fotografii, fotografii prírody, reklamnej, produktovej a interiérovej fotografii. Prednosťou filmu je extrémne jemné zrno, mimoriadne vysoká rozlišovacia schopnosť a verná reprodukcia farebných poltónov. Je vhodný pre Push/Pull proces od -1/2 krokuaž do +2k kroku s minimálnou zmenou farby. Vďaka svojej jemnozrnnosti je film vhodný na veľkoformátové zväčšeniny a rovnako aj pre skenovanie. Rozlišovacia schopnosť filmu je 1,6:1 – 80riadkov/mm pri 1000:1 je to 160riadnov/mm.

Charakteristika filmového materiálu:
• Nominálna citlivosť filmu je ISO100 / 21°
• Film je určený pre denné svetlo
• Spektrálna citlivosť filmu je 390 – 680 nm
• Maximálna farebná stálosť pri rôznych farebných situáciách
• Detail s neuveriteľným jasom, presné podanie farieb a pokrytie celej tónovej škály
• Veľmi jemné zrno medzi inverznými materiálmi (hodnota RMS 8)*
• Mimoriadne vysoká rozlišovacia schopnosť robí materiál vhodným pre fotografovanie objektov s jemnou štruktúrou.

PSHC (Pure, Stable, High performance dye-forming coupler) technológia poskytuje vysokú čistotu farieb a maximálnu farebnosť stálosť, čím umožňujú vysoko hodnovernú reprodukciu farieb. Film je schopný reprodukovať farby s vysokou saturáciou.
CEL (Color-Extension Layer) technológia viacvrstvových farebných korekcií, ktoré umožňujú vierohodnú reprodukciu farebných odtieňov. Táto vrstva spolu s upravenou gradáciou a spektrálnou citlivosťou dáva filmu možnosť zaznamenať také okamžiky ako je svitanie, alebo západ slnka, sýtu listovú zeleň a ďalšie prírodné motívy s živou farebnosťou, tak ako ju vníma ľudské oko.
MSSC (Multi structured Sigma Crystal) technológia zvyšuje kvalitu ultra jemného zrna a poskytuje sýtosť farieb.

* RMS (Root Mean Square) - zavedený štandard meracej metódy pre posúdenie veľkosti zrna obsiahnutého vo svetlocitlivej emulzie filmu.

Použitie v praxi:
Film je ideálny pre situácie vyžadujúce vyššiu saturáciu farieb ako je napr. fotografia prírody, krajinárska, reklamná, produktová fotografia, alebo interiérové fotky. Film je vhodný pre Push/Pill procesing od -1/2 kroku až do +2 krok s minimálnou zmenou farebnosti.

Skladovanie:
Neexponované filmy sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

Pre viac informácií o charakteristikách a spracovaní filmu Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100F Professional 135-36 si pozrite na stránkach jeho výrobcu Technický list

Špecifikácia Fujifilm FUJICHROME VELVIA 100 Professional 135-36, Farebný 35mm diapozitívny film

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 18,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod