Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120, Farebný zvitkový diapozitívny film

Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120 je profesionálny zvitkový farebný inverzný film pre použitie na dennom svetle. Vyznačuje sa vysokou kvalitou obrazu, jemným zrnom, presnou reprodukciou farieb v celej tónovej škále.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
29412100
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
13,90 € 11,58 €
-+

Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120, Farebný zvitkový diapozitívny film

Uvedená cena je za jeden film.

Charakteristika Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120:
Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120 [RDP III] je profesionálny inverzný zvitkový film s citlivosťou ISO 100 vyznačujúci sa živšími farbami, minimálnou farebnou nestálosťou v rôznych svetelných situáciách, vysokou kvalitou obrazu, extrémne jemným zrnom, presným podaním farieb v celej tónovej škále. Film je určený pre profesionálne využitie v oblasti portrétnej, figurálnej, reklamnej a módnej fotografii. Prednosťou filmu je extrémne jemné zrno, mimoriadne vysoká rozlišovacia schopnosť a verná reprodukcia farebných poltónov. Je vhodný fotografovanie s dlhými expozičnými časmi. Vďaka svojej jemnozrnnosti je film vhodný na veľkoformátové zväčšeniny a rovnako aj pre skenovanie. Rozlišovacia schopnosť filmu je 1,6:1 – 60riadkov/mm pri 1000:1 je to 140riadnov/mm.

Charakteristika filmového materiálu:
• Nominálna citlivosť filmu je ISO100 / 21°
• Film je určený pre denné svetlo
• Maximálna farebná stálosť* pri rôznych farebných situáciách
• Detail s neuveriteľným jasom, presné podanie farieb a pokrytie celej tónovej škály
• Mimoriadne jemné zrno medzi inverznými materiálmi (hodnota RMS 8)**
• Mimoriadne vysoká rozlišovacia schopnosť robí materiál vhodným pre fotografovanie objektov s jemnou štruktúrou.

* Technológia MCCL (Multi-Color-Correction Layer) a nové farebné materiály umožňujú filmu jednu z najvyšších schopností vernej reprodukcie farieb. Technológie PSHC (Pure, Stable High-performance dye-forming coupler) dodáva inverzným materiálom firmy Fujifilm maximálne čisté farebné odtiene, vrátane žltej, azúrovej a purpurovej.

** RMS (Root Mean Square) - zavedený štandard meracej metódy pre posúdenie veľkosti zrna obsiahnutého vo svetlocitlivej emulzie filmu.

Použitie v praxi:
Film umožňuje širokú škála použitia najmä pre reportáž, šport, produktovú fotografiu, módnu fotografie a krajnársku fotografiu. Film je vynikajúci pre projekciu vďaka brilantného prekreslenia detailov a presnej reprodukcii farieb.

Skladovanie:
Neexponované filmy sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

Pre viac informácií o charakteristikách a spracovaní filmu Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120 si pozrite na stránkach jeho výrobcu Technický list


Špecifikácia Fujifilm FUJICHROME PROVIA 100F Professional 120, Farebný zvitkový diapozitívny film

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 13,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod