Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Fujifilm AC-15V Sieťový zdroj

Fujifilm AC-15V je originálna sada sieťového napájacieho adaptéra pre profesionámne stredoformátové systémové fotoaparáty Fujifilm GFX 50S. Slúži k priamemu pripojeniu spomenutého modelu k elektrickej sieti.
Výrobca:
Fujifilm
Obj. čislo:
16536867
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
119,00 € 99,17 €
-+

Fujifilm AC-15V Sieťový zdroj

Sieťový zdroj Fujifilm AC-15V je skonštruovaný tak, aby predstavoval dlhodobý a nepretržitý zdroj elektrickej energie pre profesionálne stredoformátové systémové fotoaparáty Fujifilm GFX 50S. Sieťový napájací zdroj zaistí fotoaparátu neobmedzenú dobu fotografovania, resp. fotografovanie až do zaplnenia kapacity pamäťovej karty, alebo jej vyprázdnenie v prípade stiahnutia fotografií do počítača. Sieťový zdroj sa hodí napríklad pre fotografovanie v miestach kde je dostupné sieťové napájanie ako sú fotografické ateliéry. Ďalšou možnosťou využitia je napájanie fotoaparátu počas sťahovania fotografií z fotoaparátu do počítača, keď nie je žiaduce zbytočné vybíjanie akumulátoru fotoaparátu.


Obsah balenia:
Sieťový zroj: Fujifilm AC-15V

Špecifikácia Fujifilm AC-15V Sieťový zdroj

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 119,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod