Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS, Vysielač pre Nikon

Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS je revolučný rádiový odpaľovač systémových bleskov s dosahom 200m, množstvom funkcií, ktorý pracuje s 20 kanálmi, ovláda 4 skupiny bleskov z 3 generácii zábleskových jednotiek EL-Skyport a používa Hi-Sync až do 1/8000s na 2 lamele závierky.
Výrobca:
Elinchrom
Obj. čislo:
19367
Dostupnosť tovaru:
Na objednávku
195,00 € 162,50 €
-+

Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS, Vysielač pre Nikon

Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS je revolučný rádiový odpaľovač systémových bleskov s množstvom funkcií určený pre fotoaparáty Nikon. Jeho dosah je v interiéri skoro 60m a v exteriéri je to až 200m. Počet kanálov na ktorých dokáže blesk pracovať je v normálnom režim (zelený mód) 20 kanálov a vo vysokorýchlostnom režim (červený speed mód) to je taktiež 20kanálov. Odpaľovač môže pomocou rádiových vĺn o frekvencii 2,4 GHz ovládať až 4 nezávislé skupiny bleskov z až 3 rôznych generácii zábleskových jednotiek Elinchrom Skyport (1. generácia - RX modul/Style RX/Digital RX/Ranger RX, 2. generácia – integrovaný EL-Skyport modul Mk.1/BRX/D-Lite RX a 3. generácia – integrovaný EL-Skyport modul Mk.2/ELC/ELB). Maximálna synchronizačná rýchlosť odpálenia bleskov je pri Hi-Sync režime 1/8000s na druhú lamelu uzávierky. Odpaľovač je vybavený praktickým podsvieteným LCD displejom a ovládacími prvkami, vďaka ktorým je jeho ovládanie veľmi intuitívne. O napájanie sa stará dvojica AA batérií a pre pripojenie k fotoaparátom Nikon je vybavený päticou Nikon. Pre upgrady firmware je vybavený USB konektorom a má 2,5mm konektor. Odpaľovač je veľmi kompaktný 84 x 68 x 58mm a má nízku hmotnosť iba 120g.

Vlastnosti rádiového odpaľovača bleskov Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS:
• Bezdrôtový diaľkový rádiový odpaľovač systémových bleskov pracujúci na frekvencii 2,4GHz
• Dosah 60m v interiéri a až 200m v exteriéri
• 20 pracovných kanálov pre normálny a 20 pracovných kanálov pre vysokorýchlostný režim
• Možnosť nezávisle ovládať až 4 skupiny zábleskových jednotiek
• Spätná kompatibilita s 3 generáciami zábleskových jednotiek Elinchrom Skyport
• Maximálna rýchlosť synchronizácie až 1/8000s na druhú lamelu závierky
• Praktický podsvietený LCD displej pre jednoduché a intuitívne ovládanie
• USB konektor pre upgrade firmware
• Kompaktné rozmery a veľmi nízka hmotnosť

Podrobný popis vlastností diaľkového odpaľovača bleskov:
Intuitívne ovládanie:
Veľký LCD displej diaľkového rádiového odpaľovača Elinchrom EL-Skyport Transmiter Plus HS je vybavený obojsmerným ovládaním a prostredníctvom vizuálne spätnej väzby, Vám umožní vidieť presný výkon každého ovládaného blesku. Môžete tak nastavovať úrovne výkonu každého blesku priamo z vysielača Skyport, ktorý okamžite zobrazí aktualizované nastavenia.

Technológia Hi-Sync:
Nenechajte sa obmedzovať rýchlosťou synchronizácie Vášho fotoaparátu. Môžete jednoducho prepnúť do režimu vysokorýchlostnej synchronizácie odpalu bleskov Hi-Sync a synchronizácia až 1 / 8000s na druhú lamelu závierky pre zmrazenie pohybu, prekonanie slnka, tmavnutie pozadia alebo použitie nižšej clony už nebude pre vás problémom. Nová technológia ODS (Over Drive Sync) Vám umožní jemne vyladiť signál vysielača Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS, aby optimalizoval expozíciu pri vysokých rýchlostiach uzávierky a získal až 2EV svetla.

Pôsobivý bezdrôtový dosah:
Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS má 20 frekvenčných kanálov, ktoré sa dajú použiť buď v normálnom, alebo vysokorýchlostnom režime. Jeho dosah je až 200m v exteriéry a 60m v interiéri. Je tiež vybavený vstavaným AF svetlom pre rýchlejšie zaostrovanie a zásuvkou mini USB pre aktualizáciu firmware. To aký synchrónny režim práve používate, rozlíšite veľmi jednoducho a to podľa podsvietenia displeja, ktorý svieti na zeleno pre normálny režim synchronizácie a na červeno pre režim vysokorýchlostnej synchronizácie.

Kompatibilita:
Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS predstavuje bezproblémové rozšírenie pre ovládanie bleskov rodiny EL-Skyport, pretože je kompatibilný s až tromi predchádzajúcimi generáciami bleskových jednotiek vybavených modulom EL-Skyport Transceiver RX. Kompatibilný je tak s Style RX, Digital RX a Ranger RX modulmi a s modulmi EL-Skyport integrovanými do bleskov série BRX, D-Lite RX, ELC Pro HD a ELB. Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS pridáva možnosť synchronizácie a obojsmernú kontrolu pre všetky svetlá Elinchrom s modulmi EL-Skyport.

LCD displej:
LCD displej zobrazuje nastavenia napájania každej stroboskopickej jednotky a umožňuje plnú kontrolu nad všetkými zábleskami priamo na diaľkovom odpaľovači Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS. Jednotlivé stroboskopy sa automaticky zobrazia na LCD obrazovke odpaľovača a nastavenia pre ne môžete nastaviť na odpaľovači, alebo na samotnom blesku. S diaľkovým odpaľovačom Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS môžete vidieť a ovládať až 10 rôznych stroboskopických zábleskových jednotiek.

Integrované asistenčné svetlo AF:
Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS je vybavený vstavaným asistenčným svetlom pre automatické zaostrenie, ktorá pomáha fotoaparátom zaostriť pri fotografovaní vo veľmi slabom osvetlení. Tým sa zabráni používaniu modelovacieho svetla blesku pre nasvietenie scény pred fotením, čím sa šetria batérie zábleskových jednotiek.

Technické parametre diaľkového rádiového odpaľovača Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS:
Pätica diaľkového odpaľovača: Nikon
Pracovná rádiová frekvencia: 2.4 GHz
Počet pracovných kanálov: 20 v normálnom režime (zelený) / 20 vo vysokorýchlostnom režime (červený)
Počet pracovných skupín: 4
Dosah riadiaceho signálu: 200m v exteriéri / 60m v interiéri
Kompatibilita: 1. generácia s EL-Skyport Transceiver RX modulmi (Style RX, Digital RX, Ranger RX)
2. generácia s integrovanými EL-Skyport Transceiver RX modulmi Mk.I (BRX, D-Lite RX)
3. generácia s integrovanými EL-Skyport Transceiver RX modulmi Mk.II (ELC, ELB)
Maximálna synchronizačná rýchlosť: Hi-Sync: 1/8000s na druhú lamelu uzávierky
LCD display: Podsvietený LCD, v normálnom režime svieti na zeleno vo vysokorýchlostnom režime svieti na červeno
Zdroj napätia: 2x AA batérie
Konektory: Pätica pre pripojenie ku Nikon fotoaparátom, USB konektor pre upgrade, 2,5mm synchro konektor
Prisvietenie AF: Áno
Rozmery (výška x šírka x hrúbka): 84 x 68 x 58 mm
Hmotnosť: 120g


Obsah balenia:
Diaľkový rádiový odpaľovač bleskov: Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS pre Nikon
Dokumentácia: Záručný list

Špecifikácia Elinchrom EL-Skyport Transmitter Plus HS, Vysielač pre Nikon

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 195,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod