DOD LS475W+ Autokamera s GPS

DOD LS475W+ je najvýkonnejšia kamera DOD do auta (2017) s Full HD rozlíšením (1920x1080/60p) vybavená GPS loggerom s 10x rýchlejšou aktualizáciou, 6G skleneným objektívom so 145°uhlom záberu, s funkciou WDR 2.0 a snímačom s citlivosťou až ISO 128000.
Výrobca:
DOD
Obj. čislo:
55-037
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
345,00 € 287,50 €

DOD LS475W+ Autokamera s GPS

Auto kamera DOD LS475W+ je priamy nástupca modelu DOD LS470W+ a patrí medzi novinky roku 2017 od spoločnosti DOD. Osvedčený koncept auto kamery tak dostáva niekoľko unikátnych funkcií naviac. Medzi inými je to aj Full HD rozlíšenie 1920x1080/60p, podpora pre až 128GB micro SDXC pamäťové karty na ktoré zmestíte skoro až 18 hodín záznamu, veľká 900mAh batéria, široký uhol záberu objektívu až 145° a veľký 3“ TFT LCD displej s širokouhlým pomerom strán 16:9. Kamera je vybavená zbrusu novým senzorom SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, ktorý ponúka revolučný nočný režim a to dokonca aj v úplnej tme. DOD LS475W+ využíva kompresiu obrazu H.264, súborový systém MOV s dátovým tokom cca. 20Mb/s. Jedna minúta pri plnom Full HD rozlíšení 1080p a frekvencii 60obr./s. tak zodpovedá cca. 150MB. Kamera ponúka aj možnosť obrátenia obrazu o až 180° pre obrátenú inštaláciu kamery „dole hlavou“. V balení s kamerou nájdete aj užitočnú výbavu ako kruhový polarizačný filter, ktorý efektívne znižuje odlesky a 16GB micro SD pamäťovú kartu.

Dôležité vlastnosti:
- Kvalitný videozáznam v rozlíšení Full HD – 1920x1080/60p s H.264 kompresiou a súborovým systémom MOV a dátovým tokom 20Mb/s
- Snímač SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291 s revolučným nočným režimom aj v úplnej tme
- Rozšírený rozsah citlivosti ISO až do ISO 12800
- 6G ostrá sklenená šošovka pre ostrý obraz s clonou f/1.6
- Uhol záberu 145°
- Redukcia pohybového rozmazania obrazu v okrajových častiach obrazu
- Pokročilá technológia WDR 2.0 pre mimoriadnu obrazovú kvalitu v akýchkoľvek svetelných podmienkach
- Nastaviteľný kruhový polarizačný filter
- GPS modul s funkciou logger, ktorá zaznamenáva trasu s 10Hz frekvenciou
- Vylepšený systém funkcie parkovacieho módu
- Automatická synchronizácia času a dátumu
- Veľký širokouhlý 3“ LCD displej s pomerom strán 16:9
- Nová vysokovýkonná Li-Ion batéria s veľkou kapacitou až 900mA čo predstavuje nárast kapacity až o 25% oproti predošlému modelu
- Smart upozornenie prekročenia rýchlosti
- Ochrana heslom
- G-senzor automatického spúšťania ochrany súborov
- SOS funkcia - uzamknutie súborov
- Funkcia automatického zapnutia a nahrávania
- Nahrávanie pri detekcii pohybu
- Nahrávanie v slučke, označenie času a dátumu
- Podpora pre pamäťové karty Micro SDXC s až 128GB kapacitou

Podrobný popis vlastností auto kamery DOD LS475W+:
Certifikácia auto kamery:
DOD LS475W+ je auto kamera certifikovaná pre použitie vo všetkých štátoch EU. Spĺňa tak kritériá technických noriem všetkých spomenutých štátov a možno ich tak používať vo vozidle pri jazde po týchto štátoch.

Sony STARVIS snímač:
Sony STARVIS CMOS snímač je úplne novým snímačom pre snímanie obrazu v prostredí s mimoriadne nízkou intenzitou vonkajšieho osvetlenia. Skratka STARVIS vychádza zo spojenia slov STAR VISibility, čo sa dá voľne preložiť ako viditeľnosť za podmienok osvetlenia hviezdami na nočnej oblohe. Snímač Sony STARVIS CMOS vďačí za túto schopnosť zvýšenej citlivosti, ktorá sa môže automaticky nastaviť až na maximálnu hodnotu ISO 12 800. Rozšírený rozsah citlivosti snímača tak zvyšuje jas a kamera tak môže zachytiť oveľa viac detailov vo veľmi slabých svetelných podmienkach.

Redukcia rozmazaného okraja obrazu pri pohybe:
Okrajové časti obrazu sú vplyvom pohybu vozidla viac rozmazané ako stred obrazu, čo vyplýva z rozdielnej relatívnej rýchlosti týchto častí obrazu. Technológia redukcie rozmazaných okrajov obrazu pri pohybe pomáha pri zvýšení jasnosti a ostrosti rýchlo sa pohybujúcich objektov a prostredia v okrajoch obrazu. Vďaka tejto technológii sú ŠPZ čísla vozidiel obiehajúcich vás vo vysokej rýchlosti čitateľnejšie čo pomáha pri prípadnej identifikácii vinníka dopravnej nehody.

Pokročilá technológia WDR 2.0:
Technológia WDR 2.0 ponúka ohromujúce videá v akomkoľvek osvetlení a vyváženú expozíciu za každých podmienok. Vytvára nočné zábery jasnejšie a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.


Veľká f/1.6 clona, vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení:
Veľkosť clony priamo reguluje množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla sa dostane na snímač kamery a od toho sa odvíja aj výsledná obrazová kvalita. Vďaka clone f/1.6, ktorá prepustí cez objektív na snímač až o 66% viac svetla v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najbrilantnejší obraz.

6G ostrá sklenená šošovka so širokouhlým uhlom záberu 145°:
Auto kamera je vybavená ostrou 6G šošovkou, ktorá je vyrobená zo šiestich sklených optických prvkov, vďaka ktorým poskytuje ohromujúco čistý a nedeformovaný obraz. Objektív má mimoriadne široký uhol záberu až 145° ktorý optimálne pokrýva svojím panoramatickým pokrytím celé dianie v prednej polosfére vozidla bez skreslenia (deformácie) obrazu. Na záberoch je tak jasne vidieť aj dianie v protismere.

Nastaviteľný kruhový polarizačný filter:
V balení spolu s auto kamerou nájdete aj praktický kruhový polarizačný filter (CPL), ktorý účinne znižuje oslnenie svetlo odrazeným od kapoty a čelného skla. Tento filter zároveň zvyšuje kontrast a sýtosť farieb, znižuje nežiaduce odrazy a nadmernú expozíciu. V neposlednom rade je tento filter aj pasívnou ochranou objektívu auto kamery.

Veľký 3" LCD displej:
DOD LS475W+ je vybavená veľkým 3'' TFT LCD širokouhlým displejom s pomerom strán 16:9, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

Nový vysokokapacitný akumulátor:
Kamera DOD LS475W+ má úplne nový vysokokapacitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 900mAh, ktorý má kapacitu zvýšenú až o 28% v porovnaní s predchádzajúcim modelom DOD LS470W+. Nový akumulátor tak pri absencii zdroja napájania zvyšuje dobu monitorovania (parkovací mód) a tým poskytuje viac ochrany.

Parkovací dohľad:
Kamera má funkciu parkovací dohľad, ktorá sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla a vy tak budete mať záznam toho čo sa dialo v okolí vášho zaparkovaného vozidla. V prípade že nasadnete a pohnete sa s vozidlom kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Senzor Sony STARVIS vám zaručí čitateľný záznam aj v noci vďaka revolučnému nočnému videniu pre prednú kameru a to aj v noci iba pri svetle z hviezd. V prípade detekcie pohybu, alebo nárazu začne kamera automaticky nahrávať video a uzamkne súbor videa. Autokamera dokonca začne nahrávať už 15 sekúnd pred tým ako je zaznamenaný pohyb, alebo náraz čo Vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4.


GPS procesor s rýchlosťou 10 Hz a DOD GPS prehrávač V2.0:
V kamere je zabudovaný najrýchlejší GPS systém s rýchlosťou 10 Hz, ktorý zaznamenáva presnejšie údaje o polohe a rýchlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávať trasu na mape popri sledovaní videí v aplikácii DOD prehrávača V2.0. Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia ako predošlé verzie. Zobrazuje Full HD video nahrávky aj s údajmi v reálnom čase ako sú rýchlosť vozidla, GPS súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google mapách.

Detekcia rýchlostných radarov:
Systém upozorní, že sa blížite k miestam s prikázanou rýchlosťou jazdy, kde môže byť umiestnený radar, aby ste mohli s prehľadom spomaliť. Vyhnite sa pasciam a vždy majte svoju jazdu pod kontrolou.
* V súčasnosti systém podporuje tieto krajiny: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.

Synchronizácia času a dátumu:
Automatická kalibrácia času je nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.

Analýza cesty:
DOD LS745W+ má novú funkciu pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z bodu A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu, alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.

G-senzor ochrana dát pri náraze, ručné uzamykanie súborov – SOS ochrana a ochrana heslom:
Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu sa automaticky spustí ochrana všetkých uložených dát a aktuálneho záznamu. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke. V prípade núdze môžete chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. Kamera spustí nahrávanie automaticky akonáhle sa vozidlo začne hýbať. Okrem toho sa prístroj automaticky vypne zároveň s vozidlom bez toho, aby ste stlačili akékoľvek tlačidlo. Po nastavení hesla môžete zabrániť iným ľuďom, aby vymazali vaše videá/fotografie. Toto je veľmi užitočná funkcia pre firmy, ktoré majú vlastných šoférov.

Nahrávanie v slučke v cyklickom zázname:
Keď je úložný priestor na vloženej Micro SD karte úplne zaplnený, môžete kameru nastaviť na záznam v slučke – tzn. Že kamera bude automaticky prepisovať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

Podpora 128GB Micro SD karty:
Nová auto kamera umožňuje používať vysoko kapacitné pamäťové karty Micro SDHC a Micro SDXC s až 4x väčšou pamäťovou kapacitou v porovnaní so staršími modelmi auto kamier DOD. Kamera podporuje pamäťové karty rýchlostnej triedy Calss 10 až do 128 GB pre viac ako 18 hodinový spojitý videozáznam.


Technické parametre auto kamery DOD LS475W+:
Snímaný uhol záberu: 145°
Svetelnosť objektívu: f/1.6
Senzor kamery: Sony STARIV CMOS
Citlivosť snímača ISO: až do hodnoty ISO 12 800
Vyváženie bielej: Auto / Denné svetlo / Zamračené / Volfrám / Fluorescent
Rozlíšenie videa: 1920x1080/60obr./s
Formát videa: MOV
Kompresia obrazu: H.264
Uzávierka: Elektronická
Časy uzávierky: 1/2 - 1/1000s.
Displej: 3“ TFT LCD displej s pomerom strán 16:9
Pamäťové médium: Pamäťové karty Micro SDHC/SDXC rýchlostnej triedy 10 (do 128GB)
Zvuk: Vstavaný mikrofón a reproduktor (mono)
Konektory: HDMI:CTS1.2, High Speed USB 2.0, TV out
Napájanie z auta: Napätie 5V, Prúd 1A
Vlastný akumulátor: Li-Ion 900mAh, 3,7V
Teplotné limity použitia: -25°C ~ 65°C
Rozmery (DxŠxV): 112,6 x 71,9 x 36,4mm
Váha: 145g

Obsah balenia:
1x Full HD profi auto kamera DOD LS475W+
1x Nabíjačka do auta 12-24V (predlžovací kábel 4M)
1x Kĺbový držiak
1x Kruhový polarizačný filter (CPL)
1x Pamäťová karta 16GB micro SD
1x Užívateľský manuál v slovenčine

Špecifikácia DOD LS475W+ Autokamera s GPS

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupymini USB

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 345,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod