DJI Spark White, biely

DJI kvadrokoptéra Spark je určená pre všetkých, ktorí od dronu vyžadujú čo najmenšie rozmery pri zachovaní vysokej kvality. Za použitia 12MP CMOS senzoru nahráva video v rozlíšení FullHD 1080p, ktoré je stabilizované 2osým gimbal stabilizátorom.
Výrobca:
DJI
Obj. číslo:
DJIS0200
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
499,00 € 415,83 €
-+
Akcia

DJI Spark White, biely

DJI kvadrokoptéra Spark je určená pre všetkých, ktorí od dronu vyžadujú čo najmenšie rozmery pri zachovaní vysokej kvality. Za použitia 12MP CMOS senzoru nahráva video v rozlíšení FullHD 1080p, ktoré je stabilizované 2osým gimbal stabilizátorom. Môžete ho ovládať smartfónom na diaľku 100m a užívať si až 16 minút letu. Objektív s ekvivalentom 25mm ohniska.

DJI, svetový priekopník v oblasti civilných dronov a technológii leteckých snímok, predstavuje novinku Spark, ľahko ovládateľný a zábavný mini dron, ktorý vzlietne z dlane, aby zachytil a zdieľal zvláštne momenty vo vašom živote na cestách.

Vďaka technológii DJI je Spark prvým dronom, ktorý môžu užívatelia ovládať gestami rúk, a úspešne odstrániť bariéry medzi vami a kamerou na oblohe. Dokonca aj keď ste nikdy predtým nelietali s dronom, lietanie so Spark-om je ľahké, pretože jediný diaľkový ovládač, ktorý potrebujete, je vaša ruka.

Stručný popis:
- Automatizovaný rokov s automatickou detekciou prekážok
- Sledovanie objektov z rôznych uhlov
- navigácie pomocou GPS a vizuálnych vnemov
- 16 minút letu
- 100 m dosah ovládanie na telefóne a 2,4 km dosah s ovládačom
- Trace, sledovanie objektov, krúženie okolo objektov
- Profile, sledovanie s pevným uhlom záberu
- Pano, fotí horizontálnu alebo vertikálnu panorámu s automatickou úpravou svojho natočenia alebo pohybom gimbal stabilizátora
- Shallowfocus, pomocou 3D Vision technológie rozpoznávania predmetov je schopný vytvoriť malú hĺbku ostrosti
- funkcia návrat domov navráti Spark späť na štartovaciu pozíciu po najkratšej trajektórii a pri tom samozrejme rozpoznáva prekážky a bezpečne ich obletí
- DJI GEO systém vám dá vedieť o miestach, kde hrozia bezpečnostné riziká, ako pri štadiónoch alebo letiskách

Keď Spark vyletí z ruky, automaticky vstúpi do režimu Gesture. To zahŕňa nové pokročilé ovládanie gest, ako je PalmControl, ktorý umožňuje užívateľom riadiť Spark ručnými pohyby. V režime Gesture môžete tiež poslať Spark hore a preč od vás, a zavolať ho späť iba rukami.

"Ovládanie dronu gestami samo o sebe je dôležitým krokom k tomu, aby sa letecká technológia stala intuitívne súčasťou každodenného života každého človeka, od práce a dobrodružstva po chvíle s priateľmi a rodinou," hovorí Paul Pan, vedúci produktový manažér DJI. "Nové revolučné rozhranie dronu Spark umožňuje jednoduché rozšírenie vášho pohľadu, takže je ľahšie ako inokedy zachytiť a zdieľať svet z nových perspektív."

Spark bol navrhnutý tak, aby bol perfektným životným štýlom, ktorý môžete vziať kdekoľvek. Ľahko sa zmestí do takmer akejkoľvek tašky a váži len 300 gramov - menej ako plechovka limonády. Spark je pripravený naštartovať v priebehu niekoľkých sekúnd, kedykoľvek príde inšpirácia a môže byť ovládaný diaľkovým ovládačom, mobilným telefónom alebo gestami rúk.

Balenie obsahuje:
Dron DJI Spark
6x vrtuľa
Akumulátor Inteligent Flight Battery
Nabíjačku
microUSB kábel
Krabica

Špecifikácia DJI Spark White, biely

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 499,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod