Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

DJI Spark Fly More Combo White, Biely - DJIS0200C

DJI kvadrokoptéra Spark je určená pre všetkých, ktorí od dronu vyžadujú čo najmenšie rozmery pri zachovaní vysokej kvality. Za použitia 12MP CMOS senzoru nahráva video v rozlíšení FullHD 1080p, ktoré je stabilizované 2osým gimbal stabilizátorom.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
000800W
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
649,00 € 540,83 €

DJI Spark Fly More Combo White, Biely - DJIS0200C

DJI kvadrokoptéra Spark je určená pre všetkých, ktorí od dronu vyžadujú čo najmenšie rozmery pri zachovaní vysokej kvality. Za použitia 12MP CMOS senzoru nahráva video v rozlíšení FullHD 1080p, ktoré je stabilizované 2osým gimbal stabilizátorom. Môžete ho ovládať smartfónom na diaľku 100m a užívať si až 16 minút letu. Objektív s ekvivalentom 25mm ohniska.

DJI, svetový priekopník v oblasti civilných dronov a technológii leteckých snímok, predstavuje novinku Spark, ľahko ovládateľný a zábavný mini dron, ktorý vzlietne z dlane, aby zachytil a zdieľal zvláštne momenty vo vašom živote na cestách.

Vďaka technológii DJI je Spark prvým dronom, ktorý môžu užívatelia ovládať gestami rúk, a úspešne odstrániť bariéry medzi vami a kamerou na oblohe. Dokonca aj keď ste nikdy predtým nelietali s dronom, lietanie so Spark-om je ľahké, pretože jediný diaľkový ovládač, ktorý potrebujete, je vaša ruka.

Stručný popis:
- Automatizovaný rokov s automatickou detekciou prekážok
- Sledovanie objektov z rôznych uhlov
- navigácie pomocou GPS a vizuálnych vnemov
- 16 minút letu
- 100 m dosah ovládanie na telefóne a 2,4 km dosah s ovládačom
- Trace, sledovanie objektov, krúženie okolo objektov
- Profile, sledovanie s pevným uhlom záberu
- Pano, fotí horizontálnu alebo vertikálnu panorámu s automatickou úpravou svojho natočenia alebo pohybom gimbal stabilizátora
- Shallowfocus, pomocou 3D Vision technológie rozpoznávania predmetov je schopný vytvoriť malú hĺbku ostrosti
- funkcia návrat domov navráti Spark späť na štartovaciu pozíciu po najkratšej trajektórii a pri tom samozrejme rozpoznáva prekážky a bezpečne ich obletí
- DJI GEO systém vám dá vedieť o miestach, kde hrozia bezpečnostné riziká, ako pri štadiónoch alebo letiskách

Keď Spark vyletí z ruky, automaticky vstúpi do režimu Gesture. To zahŕňa nové pokročilé ovládanie gest, ako je PalmControl, ktorý umožňuje užívateľom riadiť Spark ručnými pohyby. V režime Gesture môžete tiež poslať Spark hore a preč od vás, a zavolať ho späť iba rukami.

"Ovládanie dronu gestami samo o sebe je dôležitým krokom k tomu, aby sa letecká technológia stala intuitívne súčasťou každodenného života každého človeka, od práce a dobrodružstva po chvíle s priateľmi a rodinou," hovorí Paul Pan, vedúci produktový manažér DJI. "Nové revolučné rozhranie dronu Spark umožňuje jednoduché rozšírenie vášho pohľadu, takže je ľahšie ako inokedy zachytiť a zdieľať svet z nových perspektív."

Spark bol navrhnutý tak, aby bol perfektným životným štýlom, ktorý môžete vziať kdekoľvek. Ľahko sa zmestí do takmer akejkoľvek tašky a váži len 300 gramov - menej ako plechovka limonády. Spark je pripravený naštartovať v priebehu niekoľkých sekúnd, kedykoľvek príde inšpirácia a môže byť ovládaný diaľkovým ovládačom, mobilným telefónom alebo gestami rúk.

Balenie obsahuje:
1x DJI SPARK SKY BLUE
1x SPARK - OVLÁDAČ
4x par SPARK - RÝCHLO UŤAHOVACIE VRTULE (4730S)
1x SPARK - CHRÁNIČE VRTÚĽ
2x SPARK - INTELIGENTNÁ BATÉRIA
1x SPARK - NABÍJACÍ ADAPTÉR + NABÍJACI KÁBEL + HUB
1x MICRO USB KÁBEL
1x PREPRAVNÝ BOX
1x TAŠKA NA RAMENO

Špecifikácia DJI Spark Fly More Combo White, Biely - DJIS0200C

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD25/30 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupymini USB

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 649,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod